• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zmaj

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
da , dobro je to ispalo sve na kraju kolko smo ga slagali

nema freze , netrebaju još motoru opterečenje freze , a zato imam malčer..

kak imaš lance na hederu sve u istoj ravnini one capice kodmene su zamaknute?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ma nisu sve u istoj ravnini to se tako čini ,složene su cik cak , a negdje dojdeju i jedna blizu druge ,
danas bila probna berba ide perfektno
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Zmaj 132,bio je dzakaros pa sam mu ja napravio bunker koji sam skinuo sa Zmaj Unirvezala pa prepravio i namestio na 132.. Sad sluzi dobro na pocetku je bilo brdo problema jer je stajao godinama (10god najmanje) i za to vreme napukao blok i hladnjak jer niko nije ispustio vodu!!! Sve smo sredili to kupili novi blok,nov hladnjak generalku odradili i sad ide "kao" ..

p091213150804.jpg
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
kombajn spreman za kukuruz , zamjenili korpu , stavili blinde , sita druga nutra , gdje koji ležaj na kombajnu zamjenili koji je sumnjivi bil i to

takav adapter ali sa frezom ima čovjek koji meni kombajnira kukuruz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
ide odlično adapter uvjek spušta skroz do zemlje a kukuruzovinu sasječe bude kao da je brano beračom,ostane max 5 cm visine stabljika
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
sve je to super ljepo ,al te sječne ne rade dobar posao koje imaju tak 2-3 noža , i opet svejedno moram malčirati, zato sam i kupio malčer ..jedan kolega stavio na heder od te firme sječeke i sve to radi ,al isto veli da nemože iza toga zaoravati a što je najgore motor od 110 ks se muči ohoho sa time , previše mu je , isad bude prodal te sječke i kupili si malčer, to je morao odmah napravit...
heder mora imat na sebi na raketama noževe i još onda to odispod i ona je to sasječeno kao malčer, al naravno to sve mora biti u najboljem stanju
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
i ja malčiram tamo gdje sijem žito u jesen i malo mi je sporo gdje je puno mase moram ići polako ako otvorim varata na malčru onda opet izbacuje dosta velike komade kurozovine ,
zato sam razmišljao o ovim noževima a znači ne pomažu puno
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
sasječkaju oni , al ostane puno duge kukuruzovine a to stvara problem kod zaoravanja
možeš ti to ugradit , pak ti bude onda lakše malčirat
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ima novi malčer i volju za traktorom :(giggle): ako kupi frezu na kombajn - nije to više zanimljivo...

:drink: :icon_thumright:

he-hee!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
još dok zmajčina dobije ove godine sječku za slamu iza , i povišenje bunkera ...:icon_super:

i lamelu moram mjenjat ... :mur: još je orginal gore :icon_eyes:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
motor je vrhunski ...i da poštelat dizne na motoru treba , 105 konja i sječku za slamu bude teral ko od šale
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Freza mora biti pored reda i onda radi posao. Nikakvi nozevi na raketama i ostali tarupi. Sto sam vidio nema neke razlike 2 ili 3 noza. Na svom adapteru nemam freze nit malciram pa opet sve zaorem.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
još dok zmajčina dobije ove godine sječku za slamu iza , i povišenje bunkera ...:icon_super:

i lamelu moram mjenjat ... :mur: još je orginal gore :icon_eyes:

Polagano... ne moraš sve inovacije s svih foruma pokupiti. Offline ti objasnim.

Gore je S46 motor, a bilo bi dobro da Matija napravi ovak nešto....



ne samo dize. S tim bude svih 105 konja živo...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
to mojoj zmajčini još nije potrebno, ide on ko dečko sa tim motorom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh