• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zmaj

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Jel Matija ide on bez brige kad kod vas nema brijegova.Vi ako hočete vidjeti susjedno selo morate stati na tikvu hi hi hi kako bi se izrazio MOTOHOD.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A kaj se zamarš s kakvim frezama na hederu pored onakvoga malčera, em toga ti netreba v životu :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Potpisujem.

Nemoj si glavu razbijati.
Goni Zmaja iz petnih žila, vadi mu dušu, teraj kak Bog zapoveda, puni prikolice, a iza kak je-je!
Dok god ne kupimo respektabilne kombajne koji imaju profi hedere, i ti i ja nemamo potrebe misliti o tome!

Isto tak v slami, nemoj ni pokušavati sječkati slamu!
Dam se kladiti da se i nove DajcFarčine, Đondirčine i Claasčine muče v masi prave pšenice ili oslobodi Bože, TRITIKALEA... a kam nebi tvoja krama Zmajčina!

OPROSTI, SAMO SAM REALAN! :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ja sam dva kilometra od Matije....

Kod nas kokoši ne pasu pod ručnom kočnicom kak moraju pri vam :)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ma nebi ja stavil freze na heder , nema teoretske šanse kak i veli Šanana pored takvog malčera...
a za sečku za slamu si još premišljavam, imam još onda dva prohoda više ako ne sečka kombajn odmah, a kolko vidim na sujsednom forumu da teraju sečke za slamu bez velike frke...
je Belec sve mi je to jasno za slamu da v pravi masi svi kombajni mrčiju malo bolje..
znam da si realan, to i tak je kak veliš

alaj je ovaj dobar video , a bogami i ljepo sređen kombajn i dobre nadogradnje
[YT]v=J2Dr3_njhD0[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
slama mi nije opče potrebna , a i uz to odmah se tlo obogačuje humusom
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
da povečanje bunkera i uređenje kabine u toku...tapicerung se čeka novi
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Koliko si dobio na zapremini odprilike?
Zasto nisi iz komada napravio poklopac pa kad ga otvoris da ti je otvor najvislja tocka lakse bi prasina izlazila iako prizanjem ovako izgleda super.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
neznam kolko sam dobio na zapremnini , al nekih 500-700 kg ja mislim da se dobilo , puno puta mi baš fali da nemogu doč do kraja njive pa reko ajd da napravimo povišenje bunkera...
tako nam je najbolje pasalo ,a bude prašina izlazila van ..
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Fino!

El bude zmjačina dobil i klimu????


Vidim ja, ti bi od Zmaja Fahra!
E pa nejde to... ipak moraš Farčinu kupiti :) :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma to bude super ispalo! ja odavno sanjam neki takav kombajn,ali imam premalo svojih ratarskih kultura,a za usluge nemam vremena...
Matija- gdje si rijesli tapecirung? sam ga budes postavljal?
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Trebala bu i druga guma nova, ak misliš puniti tu nadogradnju :(y):
Kak bude išlo punjenje bunkera? A da se podigne ona spirala koja razgrće po širini i napravi neki puž - ko ovo u videu ( idi na 2:00 min)?

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EDp3R3Zeun4&feature=player_detailpage#t=134[/YT]

... anlaser od MF? Čekaš uskršnji popust?

:(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Belec

ma neče klima u njega , sečka za slamu bude ak one prije žetve onda bude za drugu žetvu...:D:

motohod

je ako bu trebalo bu se kupila i druga guma nova...
punjenje bunkera bude išlo tak kak je i do sad išli , lopatice smo malo povečali tak da budu one zdigale gore masu, ako sad diže onda budu i dalje ..
anlaser od MF je dobro , popravilo mu se stanje samo od sebe :p:

gogo
tapicerung sam rešil u Ludbregu kod Kovačića , on ga bude postavil...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh