• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zračne kočnice

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,286
Provjeri na manometru, crvena skala mora padati s 5 bara prema dole. Kad je stisnuto do kraja mora prikazivati 0 bara.
539 nema zračne kočnice na traktoru već samo ventil koji služi za kočenje prikolice, prepostavljam da ono što čuješ nije ventil nego nešto unutar samog kočničkog mehanizma na desnom kotaču.
Kočnice na traktoru moraju da koče svejedno dali je kompresor uključen ili isključen (533).
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Hvala na brzom odgovoru ali nisam mislio na to. Radi se samo o traktoru, nema prikolice. Znači traktor ne koči tih nekoliko sekundi dok u ventilu nešto ne pukne / preskoči, kako god. Onda kočnice prorade kako treba, međutim za to vrijeme se ja mogu strovaliti u provaliju na primjer....
Pretpostavljam da je taj ventil neka pomoć za lakše kočenje ili slično, uglavnom ne reagira odmah !?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako ima imalo feroda i nisu masne treba ti stručna kontrola sveg polužja stručno podešavanje ,
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Ok, razumijem. Bi li imalo smisla onda maknuti taj ventil da ne smeta pošto nemam kočenu prikolicu ? I kako povezati manometar da ipak pokazuje pritisak pa da mi zrak koristi barem za pumpanje guma ?
 

Tomi

Novi član
Tu od
31 Svi 2015
Poruka
17
Pozdrav,dali netko zna kako se rastavlja kocioni ventil (prva petoletka)-imt ili štore,zanima me radi reperature...
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Jel zna netko nekoga tko se bavi servisiranjem zracnog sustava na traktorima? Naime kupljen je traktor s kompresorom i bocom i ventilom kod papucica kocnica ali fale sva crijeva i onqj rislag ventil.
Tko to zna sloziti da se moze prikolica kociti?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
Pa što nema u KT neka pneumatska trgovina/radionica?
Ili nađi nekog pneumatičara iz Petrokemije!
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Pa što nema u KT neka pneumatska trgovina/radionica?
Ili nađi nekog pneumatičara iz Petrokemije!
Ma pneumatičari iz Petrokemije znaju samo vakumirati alkoholne pare....i hidraulički posaugati sve iz boce kaj mirise na alkohol...

Jel ima tko skicu dvo i jedno kruznog sistema na traktorima ?
Imam amba koji je pandan SAME exploreru, ima kompresor al je sve ostalo raspojeno...ventil za kocenje ima kod kočnica al je "suh", nije spojen...:)
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Evo konačnog zaključka na ovu temu i svih informacija.

Pogledajte dokumente i sve ćete naći u njima. Možete i pitanja postaviti. Pojasnit ću i odgovoriti ako bude potrebno.
Slozio sam do sada
- jednu 8T dvoosovinku na jednocjevni sistem (može se kočiti s vučnim vozilom koje ima dvocijevni sistem crvena/žuta samo spojem žutog crijeva koje tada glumi crno)
- jednu 8T dvoosovinku s dvocjevnim sistemom (gdje se na vučnom vozilu mora imati dvocijeni cuctav crvena /žuta spojnica)

Dajem linkove na dokumente i sve se iz njih vidi.
https://www.wabco-customercentre.com/catalog/docs/8150100823.pdf
https://www.wabco-customercentre.com/catalog/docs/8150100833.pdf


Dodatno, pojašnjavam ovdje neke zablude:
- postoje 3 različita termina koja se koriste
1.a jednocjevni sustav (jednokružni - kočenje s prisustvom tlaka zraka)
1.b dvocijevni sustav (jednokružni - kočenje s prisustvom tlaka zraka)
1.c dvokružni sustav (kamioni - kočenje kad nema tlaka zraka odnosno odkočenje s tlakom zraka)
- zrak se može ponovo koristit nakon prestanka kočenja - ovo jos nitko nije izmislio jer bi treba imati kompresor na prikolici za koprimiranje zraka koji je ekspandirao u pneumatskim cilindrima - izmišnjotina neznalaca

1.a crni priključak za zrak na vučnom vozilu jedno crijevo, zrak aktiviran s nožnom kočnicom (IMT slučaj)
- na prikolici , jedno crijevo preko jednocjevnog ventila (s regulatorom sile kočenja https://www.rositeh.hr/jednovodni-regulator-kocionog-ucinka) spoj na bocu i na kočioni cilindar
- ventili regulator sile regulacije sile kocenja
1.b crveni i žuti priključak na vučnom vozilu ili brza talijanska dvocijevna spojnica
- na prikolici dva crijeva , crveno (stalni pritisak) za dovod i napajanje boce preko dvocijevnog kočionog ventila (s regulatorom sile kočenja i opcionalno s ventilom za deblokadu kočnica), žuto crijevo kao crijevo signala kada kočiti. oba crijeva idu na dvocijeni kočioni ventil. da ne duljim pogledati dokumente i pronaći odgovarajuču schemu.
Ventil Ventil dvocijevni - jedokruzni sistem
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
IMG_20231107_121110.jpg
Ova poluga me zezala na Tehnostroj prikolici 3 tone. Slabo kočio desni kotač.
Onda sam ugradio dva cilindra!
IMG_20220624_083904.jpg
Ali traktor nije imao zrak pa sam i tu kemijao
 
Na vrh