• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zrine892

B

Bobo

Guest
Pa onda ih zamijeni...

Tako je, na kraju se sve svodi na lakse zaoravanje, a koliki su komadi ostali iza malcera, to je sporedna briga.
 
Z

zrine892

Guest
ma kupit cemo nove...i da vidis...ma bitno je da onu masu od kukuruza rastepe...superr je tarup...samo da je malo širi...i to nije malcer...to je tarup...:) :)
 
R

Rajtek

Guest
Lijepo se ore, s obzirom da je tu bio kukuruz. Ide rujo s tri brazde pjevajući, a kaj ćeš, pila je pila.
 
M

matija

Guest
zasto si isao rotodrljacom kolko vidim ovdje je bila dovoljna najobicnija drljaca ili kako je ovdje na forumu neki nazivaju "zubaca" da ne bude zabune ;) .
PS za sta ce ti ova stihaca napred?
 
Z

zrine892

Guest
ma to stihaca mi treba da se obranim od jelena...hehehe...u valjku se par puta blato nakupilo pa sam morao čistiti da mogu raditi...inače se lijepi zemlja za valjak...e ja zahtjevam da obrada zemlje kako treba...ne volim kad skacem tri metra u lijevo pa u desno pa malo leti po kabini...ja zahtjevam da se obradi sto bolje i kvalitetnije...:/ :/
 
R

Rajtek

Guest
Jesi ovo išo dirrekt na brazdu ili si nečime malo prošo???
 
M

matija

Guest
po slikama oranja sa 1.str. vidi se da ide direktno u brazdu.ili se varam :scratch
 
Z

zrine892

Guest
tako je Matija...direktno u brazdi sam išao...ali na toj slici je bilo blato...pa jedva se nekako dalo izraditi...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Zrine upoznao sam ti bratiča neki dan,povezao sam ga sa traktorom kada je išao na smjenu.vade repu na belju sa Holmerima
 
Z

zrine892

Guest
hehe..rekao mi je...bas mi je drago...pozdravi ga ako ga vidis....
 
K

krx pozega

Guest
Ma rujan je pila...znam..znam..radim nekad sa 952...stroj..stroj..interesantno da su to traktori u koje se čovjek vrlo brzo zaljubi pa i u slučaju da ti stoji prepolovljen u dvorištu.. :D ...naravno da sam ozbiljno mislio bez obzira na smajlija
 
Z

zrine892

Guest
hehe...znam sta mislis...kako mi močno izgleda ona prva slika od naprijed slikano...ma pila...
 
K

krx pozega

Guest
Onaj veliki rujan sa sajma mora biti stroj a vjerujem da nije ni toliko previše novčano precijenjen...kako izgleda...možda nekih 70000eura...moje mišljenje samo
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
moćan ti je rujo,zrine moj... ma 952 je pila,pogotovo sa ravnim mostom...
 
K

KRESO

Guest
zrine 892 ljepo si ga nakrko u zemlju koliko duboko oreš na slici?
Ja sa svojim vogelom sam uspio najviše 37cm , ali je bilo orano 2 puta prije toga to dok sam radio repu :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh