• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zrine892

Z

zrine892

Guest
ma malo sam lamelu čini mi se spalio...a morat ću malo na struji proraditi...ja sam mu dušu izvadio....:) :)
 
T

Tonxy

Guest
cuvaj te traktore, :cry: :cry: ma srediti ces to !! nisu ti ti alternatori puno!! a mozda ti i od neceg drugog pase!! pozz
:mrgreen: :mrgreen: :p
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e takve zvučnike imam ja u svom yugu.. :) ovog audio sustava se može posramit svaki zapadni traktor.. ;)
 
K

KRESO

Guest
ma da zašto?
evo gledam tvoja tema vodi ..ima najviše postova...hm morat ću ja staviti koju golu tetu da mi se digne gledanost :lol:
 
Z

zrine892

Guest
hehe...treba znati...zato stavi nesto o sebi i tako...glupostima u traktorima...a mogao bi jos nesto staviti...samo da najdem

Obrisan neispravan link.

to mi je naprijed pisalo...sad više ne kad namjerno oprao...
@KRESOto mi je bivsa cura napisala... :mrgreen: :mrgreen:
 
Č

Čugi

Guest
Koja ti je sad muzika u njemu, sa prve ili treće slike?
 
Z

zrine892

Guest
Čugi kaže:
Koja ti je sad muzika u njemu, sa prve ili treće slike?
sa prve slike...ovaj sa treće slike mi je stari radio...mislim da oko godinu i pol dana svirao...dok ga nisam spalio... :mrgreen: :|
 
Z

zrine892

Guest
ROKI kaže:
TX a koja to svira? ;)
celo selo smrće belo...jel bi se trebao stidjeti se toga?? :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
Zar subwoofer treba za cajke ;)
Mislio sam da za cajke trebaju visokotonci :blackeye ;) :lol:
 
Z

zrine892

Guest
nije bas za cajke...slabo se cuje govor...najbolje je za tehno i rap glazbu......
 
B

Bobo

Guest
"Celo selo smrce belo" Nije ni RAP ni TECHNO,a ni HIP-HOP...

Dakle, sudbinu si si zapecatio onom slikom radia iz Rusa ;) :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
ah to....a jbg...ma nema sta je ne slusam...sve redom...meni nista ne smeta....samo da mi vrijeme prode i da mi nije dosadno :) :)...ja barem ne prigovaram...;) ;)
 
R

ROKI

Guest
zrine892 kaže:
ah to....a jbg...ma nema sta je ne slusam...sve redom...meni nista ne smeta....samo da mi vrijeme prode i da mi nije dosadno :) :)...ja barem ne prigovaram...;) ;)

Obično prigovaraju oni koji slušaju SAMO "jednu" vrstu glazbe. Ona druga im je bljak. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh