• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

2007.g. SAJAM U GUDOVCU

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Onda cu ja sjedit u tvom traktoru, a tebe nece bit da me isteras van :twisted:
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Ja idem sutra u pola deset, šteta, ali idem vjerojatno i u nedjelju.
I ja ču odma u jutro u ratarkov traktor da isprobam elastičnost gumbiča, prekidača........ :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Znao sam da če me moj internet jezik koštati , kad-tad :lol:

Ma nemoj da vas vidim u kabini :!: , to je moj traktor :lol:
Å alim se , ako imate potrebu da vidite traktor iznutra pitajte da vam ga otključaju , biti če zaključan ali opet ako dođete kod mene u selo iduči tjedan onda ga možete i provozati , na volju vam bilo . Traktor je stvarno mrak , nisam niti ja mislio da če biti tako dobar , makar na prvi pogled , nisam ga vozio još i stvarno bi bilo dobro da svaki poljoprivrednik može makar jednom provozati takav stroj.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Joj, joj , ja bi ti bio zahvalan kad bi mi dal jedan đir, samo mali, mali đir !! :D
 
B

Bobo

Guest
Kad sam kolegi isao radit nesta na kompu, nisam mu htio pare uzet, nego sam mu reko da mi da kljuc MF-a da je provozam po okolnim selima...

Kaze on "Nema problema" a ja skoro pao u nesvijest... Traktor inace ima 95KS i mogu vam rec da je odlican bio... sad su ga njegovi radnici uterali jednom nogom u grob i traktor se ne moze prepoznat, ali ja sam ga vozio dok nije ni godinu dana imao i odusevljan sam bio...
 
J

japa

Guest
Ja ču biti u Gudovcu u subotu.Dolazim prije podne, sa svoja 2 sina.Ako vidite 3 gromade od oko 190 cm, i sva trojica nose naočale, to smo mi. :lol:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Pošto se svi manje-više definiraju, ja ču stura i preksutra biti tamo, obitelj ima štand, prodajemo cviječe; OPG STRBAD, pa ak budete tam, navratite i kupite nešto :eek:). Inače, ja sam Kruno :lol:
pozdrav svima
 
B

Bobo

Guest
Ovako, narode... nama iskrsao neki posao u nedjelju tako da Ratarko i meni placa pice ;)

Sutra dolazim i ja, pa se vidimo.

Opis svi znate, tak da me fulat ne mozete...
 
R

Ratarko

Guest
Å tima Bobo , sada mi jedan frend javlja da se bez problema može uču u moj traktor . Bio je u kabini jedno pet minuta dok samo razgovarali na telefon. Kaže da su vrata bila otključana i otvorena , ključ je u kontakt bravici , rotacija , toplink poluga , katalog sa još nekim papirima - sve to u kabini stoji . Za vrijeme pet minutnog razgovora nitko ga nije došao pitati što radi u kabini ili da li ga šta zanima o traktoru. Dao sam mu savjet da uzme ključ i zaključa kabinu te ode , nije pristao nego je rekao da če popričati sa šefom MF-a.

Mislim si , eto još jedan ružan detalj , ako smo se več sporazumjeli da če traktor biti na sajmu i da če biti zaključan zašto onda rade suprotno. Samo da nadodam da je traktor moj , banka ga je platila , ja sam ga več kasko registrirao i imam sve papire .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
To se ni meni nebi sviđalo... Bilo bi u redu od njih da ti ga pripaze, a ne da svaki zgoljo ide prckati unutra. Naplačuj upad :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Pa ovo stvarno nije u redu!

Ako je receno da ce bit zakljucan, onda ce bit zakljucan... Mogu doc ja, moj susjed i bilo tko drugi i prckat po njemu, palit ga tamo, gasirat i tako...

Trebao je taj tvoj kolega zbilja zakljucat traktor i otic... Probaj ti to sutra napravit, da vidis hoce li itko primjetiti ;)... A ja cu sa strane snimati...


Moze netko nesta i pokidat, sto zbog nesposobnosti, sto zbog zavisti...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
A dali če tko biti u nedjelju kakav je dogovor bio sada svi u subotu
 
R

Ratarko

Guest
zjockoo kaže:
To se ni meni nebi sviđalo... Bilo bi u redu od njih da ti ga pripaze, a ne da svaki zgoljo ide prckati unutra. Naplačuj upad :lol: :lol: :lol:

A šta im ja mogu , mogu se samo stvarno posvađati sa njima ali od toga opet nikakve koristi ... Na sajmu danas može uči 1000 ljudi u njega a u tri dana sajma tko zna koliko , ja toliko ulazaka ne bih napravio za minimalno 5 godina korištenja , možda i više . Nazvao sam ih i rekao im ponovo da ga zaključaju jel i ja kada sam na sajmu poželio uči u neki skuplji traktor nisam mogao jel j bilo zaključano , ajde eto pustili su me na moje inzistiranje u jedan Lamborghini na prošlom sajmu ali je jedan radnik stalno stojao i gledao šta radim u kabini , narvano da sam samo htio osjetiti filing u traktoru i odmah sam izašao ali da tako 1000 ljudi to napravi , kuku-leleee :?
To je onda salonski primjerak ( kao za automobile ) i ide 15 % cijena dole .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Slažem se; ako ti ga ne zaključaju i svi budu ulazili, zahtijevaj popust! Ja bi sigurno. Usput, sad mi je buraz došao iz Gudovca, kaže da ti je traktor mrak; sutra ujutro dolazim i ja pogledati. Pa kad još nebude posla na štandu doči ču do MF - a pa da vidim. Sviđa mi se model, ljepši je od ranijih
 
F

Fleki

Guest
Ja idem sutra, bit ču tamo oko 10 - 11 h, nažalost nema više BMW-a da me se može prepoznati, RATARKO če znati o čemu pričam. :cry: :cry: :cry: :cry:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Subota, ne znam kad, ne znam s kim.
Znam da budem obišao štand od MF traktora...
 
S

stočar mario

Guest
Meni je plan Nedjelja, ali i sutra sam u Bjelovaru ali neznam u koje vrijeme.
 
R

Ratarko

Guest
Ljudi ne boji se Ratarko vas , samo dođite sutra , svi imate cugu :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh