• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agronet

M

MOCO

Guest
i ja to mislim. Ja sam redovno na internetu i nisam neki neznalica, al taj agronet me zna nanervirati.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
i ja to mislim. Ja sam redovno na internetu i nisam neki neznalica, al taj agronet me zna nanervirati.

Ni ja nisam baš neznalica, ali kad treba napravit back, ili kad preusmjeri negdje kud nisam htio, pa kad klikneš odustani......uh, bolje po komp. da nisam loše volje.. :drinkers:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
u " jedinstvenom zahtjevu"na listu "b" se popunjava šifra kulture,površina itd.uglavnomstandardno kao i do sad. Ali ako je na nekoj čestici 2 kulture,prije je postojao dopunski list za takve stvari,a sad ga nevidim.Dakle šta i kako sad ?
 
M

MOCO

Guest
nisam još dotle došao, dali se popunjava po kat.česticama ili arkod parceli
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
u " jedinstvenom zahtjevu"na listu "b" se popunjava šifra kulture,površina itd.uglavnomstandardno kao i do sad. Ali ako je na nekoj čestici 2 kulture,prije je postojao dopunski list za takve stvari,a sad ga nevidim.Dakle šta i kako sad ?


mislim da imas desno, opciju "podijeli" u kvadratič staviš kvačicu, nisam siguran....
problem je ako bis zelio ostaviti parcelu na "ugar" bez obrade ne mozes mozes samo odustati od poticaja ali kulturu moras staviti bilo kakvi ili odustati od parcele e sad neznam dali se ona automacki brise iz AKOR-a...

ja sam popunio ono za poticaj ali neznam dali je to za sljedecu sijetvu ili za ovu koju sam jesenas posijao?????:scratch, i nisam moga isprintati cekao sam nekih pola sati i nisgta onda sam se odlogirao probat cu opet za par dana da to proradi....
kako provijeriti koliko imas pravo plavog dizela podignuti?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
meni ni sad jasno kaj sad to se ispuni prek neta i jel treba to nosit il ne u poljoprivredni?
 
M

MOCO

Guest
DA,DA,DA ispuniš i isprintaš i onda nosiš u ured nekud....oni su ušparali papir i tintu, a ti si se modernizirao!! Nebi bilo na odmet usput i neke biljege kupit-sigurno će nešto tražiti!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
imam oko 100kn biljega uvjek u novčaniku jel najgore mi kad čekam pa me neko vrati da ih tražim.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
ajmo ispocetka

i ja sam dobio korisnicko ime i zaporku ali nikako ne mogu uci u agronet...uvijek pise kriva zaporka ili kor ime...

drugo...da li je istina to da se to popuni pa onda isrinta pa nosi njima il ne???

I da da li tko ima problema s pregledavanjem arkod-a...meni malo steka i sporo je sve....
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
maiky;69[B kaže:
0877]mislim da imas desno, opciju "podijeli" u kvadratič staviš kvačicu, nisam siguran..[/B]..
problem je ako bis zelio ostaviti parcelu na "ugar" bez obrade ne mozes mozes samo odustati od poticaja ali kulturu moras staviti bilo kakvi ili odustati od parcele e sad neznam dali se ona automacki brise iz AKOR-a...

ja sam popunio ono za poticaj ali neznam dali je to za sljedecu sijetvu ili za ovu koju sam jesenas posijao?????:scratch, i nisam moga isprintati cekao sam nekih pola sati i nisgta onda sam se odlogirao probat cu opet za par dana da to proradi....
kako provijeriti koliko imas pravo plavog dizela podignuti?



neznam dali se može količina plavpg provjeriti preko neta

Neznam kako vi ali ja nemogu u onom zahtjevu ništa popuniti,neznam dali je to do mene,kompa ili adobe readera.
kada se logiram odem na "jedinstveni zahtjev",kliknem na "predispis"i sve mi ljepo otvori ali nemogu ništa upisati:evil:
Pomagaajte
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
neznam dali se može količina plavpg provjeriti preko neta

Neznam kako vi ali ja nemogu u onom zahtjevu ništa popuniti,neznam dali je to do mene,kompa ili adobe readera.
kada se logiram odem na "jedinstveni zahtjev",kliknem na "predispis"i sve mi ljepo otvori ali nemogu ništa upisati:evil:
Pomagaajte

sad sam malo gledao to kod punca, i oni su to dobili...
mislim da bi trebao prvo downloadati zahtjev, pa onda u wordu upisuješ podatke, pa onda ispis...
 

JAROMIR

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
98
neznam dali se može količina plavpg provjeriti preko neta

Količinu goriva na kartici možeš provijeriti pozivno na broj 01 612 88 77, te po uputi govornog automata ukucaš trinaestznamenkasti broj sa kartice, te ti automat kaže raspoloživu količinu goriva
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,841
Količinu goriva na kartici možeš provijeriti pozivno na broj 01 612 88 77, te po uputi govornog automata ukucaš trinaestznamenkasti broj sa kartice, te ti automat kaže raspoloživu količinu goriva

Koje su to pizdarije, netko je uzeo debelu lovu za ovo, a mi opet nosi u agenciju. Zašto nisu omogućili da možemo poticaj online prijavit, koji idioti.
 
Na vrh