• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
evo par slikica od AGT-a 850...=)

otheragt835c0e38bb9.jpg


otheragt6e07e34e.jpg


otheragt75fabc92.jpg


otheragt341a8686.jpg


otheragtbec0a3c8.jpg


otheragte0e0b2d2.jpg


otheragte4431409.jpg
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Evo jedan zanimljivi video komunalnog AGT-a u akciji...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AqkRc4TyXSs&feature=related[/YT]
 
S

staffmen

Guest
meni i dalje nije jasno to okretanje volana.
kaj se toi samo zakrene za 180 ili se mora sve (volan i zic) izvadit i priserafit kontra?!
kolko traje ta izmjena. jel komplicirano to?!
jel moguce vozit prikolicu dok su komande okrenute?
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
pozdrav prijatelju Staffman ,evo da ti pokušam odgovoriti na postavljeno pitanje oko zakretanja volana na AGT -u 850 ovo ti jevideo od antonia carrara a isti je sistem na AGT-u

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=CfdNhapmgp0&translated=1[/YT]
 
S

staffmen

Guest
znaci a taj koji ima to okretanje komndi sve se odvia preko elektronike.
jer je nemoguce da u ovom mjestu di se okrece bude poluge od mjenjaca
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
al te okretne ručke sigurno papreno koštaju....:scratch
 
Z

zami

Guest
jel ko vozi sjeno sa sipovom prikolicom ili kojom drugom sa ovim traktorima?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Poseta trojice forumaša u Agromehaniki Kranj

Pozdrav svim forumašima!

Danas smo bili Grof, Aco 93 i ja u Agromehaniki Kranj gde se proizvode i prodavaju traktori AGT i njihovi poljoprivredni strojevi. Oni prodavaju pored ostalih poljoprivrednih strojeva, prikolica, komunalne opreme, vitle... još traktore Antonio Carraro i Deutz Fahr.

Mi smo došli u firmu iz razloga da pogledamo male Slovenske traktore AGT. Naravno Grof je svijetska legenda koji poznaje ljudi od svugde pa se to tu samo potvrdilo i on je sa svojim vezama i poznanstvima u firmi meni i Acu omogučil da vidimo ne samo sve njihove proizvode nego i kompletnu firmu- proizvodnju.
Tako smo imali priliku sve dobro pogledat. Ljubazni vođa prodaje nam je sve raskazao od A do Ž. Bio sam iznenađen na njihovom gostoprimstvu koje nije imalo granice, čak si je direktorica tvornice uzela svoje dragocijeno vrijeme i ljubazno nas primila u kancelariji. Ona nas je počastila sa pičem i kafom, popričala sa nama koji sat vrijemena i na kraju još obdarila.
Ne možeš povjerovat da njima "mali" ljude tolko znače.
Hvala svima u Agromehaniki za sve što su napravili za nas i posebno hvala Grofu koji je Aca 93 i mene poveo sa sobom pa da smo imali priliku to doživjeti.

Nadam se da če i oni napisat koju riječ u ovoj temi.


19387328.jpg


Na sliki gore vođa prodaje i Grof

19387349.jpg


Iz desne prema ljevi: Aco 93, Grof i ja.

19387369.jpg


19387394.jpg


19387413.jpg


Direktorica tvornice i legenda Grof
 
Posljednje uređivanje:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Veliki pozdrav vama trojca:supz:
Mora da su domacini gostoprimlivi, jer los glas daleko bi se cuo, tek i do Makedonije:madmana:
Jeste li ponudili neko vase izbolsanje tvornice, znam ja, prodavali ste vi neki vas patent;)
Pozdrav:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,dečki,,,,ma nema se ča reč,,nego da ste carevi,,,od reda svi troijca...........:prayer:
A GROFa,,ne da je dokazano da ga znaju daleko,,,nego ga ljudi i poštuju,,,ča govori sve,,,,nbe treba dodavat niš,,,nego samo vidit i ugledat se na to koliko ga i van naše granice poznaju i poštuju.......:shock::shock:

Vidiš kako to na čovika ostavi dojam,,kad se neko nađe u tvornici,,,,a oni uzmu vremena,,,i popričaju,,i sa nama (malima),,,,ali od malih usti dolazi i do velikih,,,i oni to jako dobro znaju........

Nadam se da če bit slika,,,još,,,a i vijerujem da ste se ljepo raspričali i počastili,,,,,,svaka čast,,na ideji,,............
Vidim dobro se naslikali,,,i poslikali,,,,a tvornica sređena do boli.........
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

a šta više reć osim svaka čast dečki i vama i osoblju koje vas je tako lijepo primilo:prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh