• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AGT

G

GROF

Guest
., velika fala firemanpeter, Aco93 i dijelatnicima AGT! ...

., dragi moj Narode, dragi moji forumaši i forumski prijatelji! ...

., evo da i ja, moja malenkost, dodam ku pisanu besedu o posjeti u Slovensku odličnu firmu TI i takovi mali poljoprivredni traktorića i priključaka za isti!, AGT-agromehanika Kranj iz Kranja! ... :heart: ...

., sa mojim dragim i PRAVIM prijateljima; firemanpeter i Aco93!!! ...

., fala VAM svim skupa., posebno veliko fala gospodji i DAMI, direktorici agromehanike iz Kranja!., fala za prijem i dobrodošlicu, odlično druženje, čašćenje, neumorne razgovore, DAROVE, ... :heart: ...

., izvorne i orginalne ideje primjenjene - uglazbljene u te i takove NOVE serije TI mali traktorića za poljoprivredu i komunalne dijelatnosti!, traktorića kim je tata NAŠ "tomo vinković"!, naš tome!, koga su nadasve vridni radnici - inžinjeri - strojari, ... lagano počeli sklapat - sastavljat paralelno sa našom tvornicom od 1992.godine., najprije motori, a onda se pomalo počelo sa dodavanjem motora i nova hidraulika, servo volan, limarija; pokrov motora, blatobrani, plastike, struja, izboljšanja - razno - razna dodavanja u prijenosnike - mjenjače, ... ., pomalo ALI siguro sa puno neumornoga rada, ozbiljnosti, kreativnosti, nadasve poštenja ISKRENI i orginalni ideja!, ide se u kompletno novo radjanja postroja!., NOVOGA maloga diva traktorića sa 70%-tnim proizvodom iz agromehnaike AGT-ea! ...

., lipo se vidi na slikicami., od jačine motora 30 ks zrakom hladjeni., do 60 ks vodom hladjeni motori za zglobne i fiksne traktoriće, širine 80 cm pa do 240 cm, težine od 600 kg do 3000 kg., DA, ima po narudžbi brat TV! zglobni!., odljevci dolaze iz; Austrijske, Češke i Hrvatske ljevaonice., motori su orginal Lombardini., komplet strojna i termička obrada je od istoimene tvornice ko i velika većina svih ostalih sitnica za kompletiranje traktorića u cijelost.- ... :heart: ...

., agromehanika Kranj!, ko dugogodišnja /...preko 40 godin!.../ tvornica razno-razni šprca za poljoprivredu, već sada i tvornica traktora /... oko 20 godina!.../, lagano ali siguro sluša i prati zahtjeve i želje NOVOG - MLADOG čovjeka ki se bavi sa odredjenim "sitnim" granama poljoprivrede i uredjenjima okoliša!., naravno, sa stalnim izboljšanjima - dodavanjima razno - razni noviteta, tehnike, precizne mehanike, uživanja plodova znanja - spoznaja NOVI dostignuća 21. stoljeća! ... :heart: ...

., Narode moj!., lako je sve znat i naučit!, ALI, teško je tu nauku i znanje praktički primjenit!., ovim nadasve vridnim ljudima - dijelatnicima istoimene tvornice to ide, verujte!, ODLIČNO!, svaka jim čast i fala!, lagano deladu strojeve za jednoga NOVOG, mladog, vridnog, pametnog čovika, ... ., deladu strojeve ki pomalo pretičedu ovo sadašnje vrime, deladu strojeve - mašine za budućnost!!! ... ., verujte!, svi MI, /... naš trojac, gosti u posjeti tvornici!/, ostali smo pozitivno iznenadjeni i zatečeni pametnim i naprednim idejama sprovedenim iz glave na papir!, e, onda u tvorničku halu i na svetlo dana! ... :heart: ...

., lipo FALA!., moj osobni rešpekt! ...

., skidam Vam dragi moji agetejovci kapu!, onu PRAVU, onu Ličku!., Bog! ...

., p.s., prijatelji firemanpetre i Aco93!, fala VAM za lipe sličice da more Narod i Svit vidit tu divotu! ...
 
Posljednje uređivanje:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
pogledajete šta ima u trgovini kao na sajmu traktora

agro1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon1pc.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon3m.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon4ud.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon5.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon6.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon7.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salon9.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pogledajete šta ima u trgovini kao na sajmu traktora
Stari moj , zbilja impresivno ...ali vjeruj kad bi oni to imali kome prodati ne bi tu skupljalo prašinu .
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Momci svaka čast na posjeti i poslikanom materijalu :D lijepo je vidjeti da se radi a samim time i da se prodaje :rolfer: kada pogledam prodajni centar srce mi stane ,,,,,,,,,jer kada se sjetim tvornice TIMO VINKOVIČ i njihovog dvorišta ,,,,, a na njemu hrpu traktora ,,,,,,,,, to je bio znak da se radi , proizvodi ali i da se prodaje :heart: , kada nema na lageru nema ni prodaje ,,,,, svaka im čast i nadam se da če opstati jer ipak su to mali traktori koji nam trebaju a koliko su se pokazali i kvaliteta im je na zavidnom nivou :drinkers:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Momci svaka čast na posjeti i poslikanom materijalu :D lijepo je vidjeti da se radi a samim time i da se prodaje :rolfer: kada pogledam prodajni centar srce mi stane ,,,,,,,,,jer kada se sjetim tvornice TIMO VINKOVIČ i njihovog dvorišta ,,,,, a na njemu hrpu traktora ,,,,,,,,, to je bio znak da se radi , proizvodi ali i da se prodaje :heart: , kada nema na lageru nema ni prodaje ,,,,, svaka im čast i nadam se da če opstati jer ipak su to mali traktori koji nam trebaju a koliko su se pokazali i kvaliteta im je na zavidnom nivou :drinkers:


...pozdrav Arno baš da ti srce stane kad uđeš u trgovinu nisam sve stigao ni poslikat jednostavno zaboraviš na slikanje kad to sve vidiš pa nemožeš vjerovati da to ima sve u jednoj trgovini i neznaš šta bi prije gledao.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Stari moj , zbilja impresivno ...ali vjeruj kad bi oni to imali kome prodati ne bi tu skupljalo prašinu .

neznam šta da ti kažem za prodaju, dok smo mi po krugu hodali trpali su 3 kamijona sa koje kakvim priključcima i dva Agt-a bila na jednom već natovareni.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Dovoljno je reći da su ove slike oku vrlo ugodne i da sve fino izgleda. Valjda će i bjelovarski proizvođači uskoro stati na čvršće noge, ja se nadam. Budimo malo optimisti! Kad se oko nas malo toga lijepog događa, jedino što nam ostaje da se nadamo, sa najboljim namjerama! Nada umire zadnja. Dečki, jeste bar dobili kakvog popusta? ;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Popust? Mi nismo kupovali ništa pa nema ni popusta.

Što se tiče nade, tu te podržavam. Svakako i ja želim sve dobro vašim firmama pa da se radi, proizvodi i prodaje.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Fino je čuti i vidjeti da su vas ovako primili. To im je odmah i dobra reklama. Jeste dobili kakvog reklamnog materijala, dali ima kakvih noviteta među traktorima i priključcima?
 
B

BAGERISTA

Guest
pogledajete šta ima u trgovini kao na sajmu traktora

Ako ne i više............:D:D
E to se zove ponuda,,,i da čovik more birat,,,nač ča mu treba,,,i da se more pogledat,,,i probat,,,vidit,,a ne sa prospekta,,,,,,svaka čast..

A i skidam kapu za sve ove slike,,i njima da morete slikat..
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
nisam gledo cjenu al znam da je skupa jer je u messisu oko 25 000kn.to je baš komunalni stroj nije to za imat kod kuce i čistiti dovorište malo preskupo.

a ako te baš interesira moj kolega prodaje rolbu za seriju 700i 800 imaš na njuškalu.

bil ga vec davno zval pa ne stima jer se kardan mora vrtiti kontra jer je moj serija 800 a to je za seriju 700
 
S

staffmen

Guest
a kad bi metnul onu inverziju za promjenu smera umjesto na traktor, na frezu za snijeg. Onda bi mozda islo?!
Ak se to da uopce:scratch
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
a kad bi metnul onu inverziju za promjenu smera umjesto na traktor, na frezu za snijeg. Onda bi mozda islo?!
Ak se to da uopce:scratch

nemre kad je izlaz kardan na traktoru i na frezi a inverzija je na zubce
 
S

staffmen

Guest
aha kuzim, znaci nije onaj leprit na frezi:scratch
E jbg onda
 
G

GROF

Guest
., još malo neki sitnica o Agromehanici iz Kranj-a! ...

., moj Narode! ...

., kako i sami vidite da je sve, pa mogu slobodno pisat impresivno!!!., od dojmova iz dućana, pa sve do proizvodnje i asortimana svakojakih strojeva; traktora i priključne opreme, alata, rezervnih dijelova za 100-tine drugih sličnih traktora i opreme.- ... :supz: ...

., ja sam ekonomista., pa od moje strane dolazilo je puno pitanja o nestašici - krizi, slaboj ili nikakvoj kupovnoj moći velike većine dobrih kupaca!., na moje pozitivno iznenadjenje!, dobio sam jako pozitivni odgovor!, kompletna proizvodnja i prodaja raste i to DOBRO - sasvim zadovoljavajuće., rekao je sam šef prodaje, svakako, potvrdila je i gospodja Direktorica!., kako je napisal moj prijatelj Aco93!?., dok smo mi razgledavali, divili se i sa čudom gledali jednu veliku - impresivnu NOVU gvoždjuriju., nadasve vridni radnici; skladištari, otpremnici, vožači - šoferi kamiona tovarili su NOVE strojeve i razno-raznu opremu za Europu!, ALI isto tako i za Balkan!., 2 kamiona sa prikolicama idedu za EU - Austrija., 2 kamiona sa prikolicama idedu za Balkan - Srbija i BiH!!!., e, DA!, to me jako veseli!, iako su cijene DOBRE!, NEposustaju u kupovini odličnih strojeva i opreme ljudi - Narodi sa naši terena!!! ...:D ...

., dok su moji prijatelji neumorno škljocali - slikali sa fotići?!, ja sam sa šefom prodaje divanil oko proizvodnje, novitetima, zahtjevima kupaca - poljoprivrednika, ALI vjerujte, ima čak puno ljubitelja traktora "tome", radili su NOVE traktore blizance "tomi"!!!, e, DA!, za traktora; straog NAŠEG "tomu" kod njih u dućanu se more kupit sve., ako nešto i nema?, ekspresno nabavljaju!., jednostavno, način komuniciranja, ophodnje sa kupcima, velikim!, ALI i malim!, toliko ozbiljno i profesionalno rade da nekada nemoreš ni zamislit kako su pravi meštri svog zanata!!!., ili kako nam je rekla gospodja Direktorica!?., recesija je uglavnom na novinarskom papiru., ALI samo za dobru prodaju novina!., svakim danom radidu na kvaliteti i kvantiteti proizvoda, svaki dan se ekonomski prilagodjavaju tržištu sa DOBRIM cijenama i posao jednostavno ide! ... :supz: ...

., godišnja proizvodnja traktora je od 300 do 500., prodaja raznih traktora je oko 600 do 800 komada, plus razni priključci za iste preko 1000 komada, plus rezervni dijelovi i oprema.- ...

., moji Slovenci!, moji agetejovci!!!., fala VAM na izvornosti, urednosti, pedantnosti, gostoprimstvu u svakom smislu pisane ove, moje riječi!., bacili ste na koljena u pozitivnom smislu moje prijatelje i mene.- ... :heart: ...
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
gotovo je, nova ljubav je rođena!!
ti, da nede jedan od ovih dva šlepera preko Brinja za BiH ? :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh