• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: akumulatori

Daj samo molim te pogle kolko ima ampera Vesna,a koliko Ciak???
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Re: akumulatori

Ja uzeo jučer ciak 110ah ima 1000A platio 800kn
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: akumulatori

To je onaj manji, a visoki, jel???

Jel ko zna gdje bi bilo jeftinijih od 140 Ah, znači oni dugački, treba mi novi za 565??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Re: akumulatori

Samo da nije crveni, dve godine garancije i par dana dulji vjek
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

@Šanana ja sam kolegi uzimo 140Ah bio je oko 700kn 50kn gore dole neznam tocno 2god garancije one energy i nikakvih problema!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: akumulatori

To sam mu prosle godine uzimo bolje da u garanciji rikne dobije odmah novog s 2 god garancije ja sve koje sam uzimo nijedan nije riknuo ispod 4god!!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Re: akumulatori

Kada kupujete akumulato gledajte tko uzima stari pod račun. Top start u Zagrebu daje 100 kn popusta za bilo kakav stari.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: akumulatori

Puknuti kod mene dvije Tople 100 A imaju tajedno 21 godinu (IMT -560 , Zetor 3511s ) i još vrte jel i to sreča ??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: akumulatori

Imam sad BANNER 140 Ah, napunio je 4 godine i evo sad je gotov.
Kupil sam ga 2010. na akciji za 800 kn i zadovoljan sam bil s tim.

Na Sameu je crna Topla, navodno sam čul da nevaljaju ti crni, da su crveni bolji, ali starijeg godišta.

Iskreno neznam ni sam.

Ima kod nas jedna trgovina, drže CIAK-Starter akumulatore, onaj visoki 110Ah za 650 kn, (kolega kupil na 560) znači ovaj dugački od 140Ah bi bil nekih 800-850 kn, al nemam nikakvih iskustava s takvima, el to kaj valja??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Re: akumulatori

Meni se ni puno bolje marke pokazale lošije.

JA sam ih promjenil tolko kolko ti godina imaš :icon_wink:

Moje iskustvo s crvenom Toplom je dva komada i obje riknule malo nakon isteka garancije. Benzinca pali jedna od njih i dan danas, a stara je oko 5 godina. Dizla nema šanse.
Sad je gore krovn (nanodno kinez). Ko ga šljivi, tri leta garancije pa kak bu.
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
Re: akumulatori

Kada kupujete akumulato gledajte tko uzima stari pod račun. Top start u Zagrebu daje 100 kn popusta za bilo kakav stari.
U metrou je malo malo kao akcija kad doneseš stari akumulator npr. CarJack 75 ah je 450 kn, ali kad nije akcija je 455. Imam sačuvane kataloge koji to potvrđuju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh