• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Nakon toga prevrtanja,okretanja istog nema posljedica za nekim izlijevanjem kiseline ili eksplozije??

pitam zato što nisam upoznat sa time.

kupio sam jučer u Metro-u u Zagrebu Bosch-ov od 95Ah i 800A za
VW Multivana,nadam se da neće biti problema sa njime.

bolje da si uzel ona car-jack, radi se u istom pogonu isti materijali ko i taj bosch....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo danas stigo novi akumulator za traktor buduci da je bosch svoje reko da je umro skroz dobio je zamijenu!
12V 100ah 900A 550kn 24mj garancija
[/IMG]
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa gdje nađeš tako jeftin akumulator???????

To je valjda obnovljeni akumulator meni izdrzi 4-5 godina ako je sve uredu s instalacijom ni s jednim nisam imo problema imao sam neki bolji neznam marku u autu pa mi je pustao kiselinu s ovim nikad problema kupujem ih u zagrebu od jednog covijeka ako ti treba lako se dogovorimo kolegi sam prosle godine kupio 140ah za 750 kn!
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Danas kupljen Energizer 94 Ah. AGM tehnologija cijena 2000,00kn. Uspio sam ga dobt prek veze po nabavnoj cijeni 970,00 kn. Vec mi je pun ku..... jeftinh akumulatora koji me je.... svaku zimu i proljece i izdrze dva dana nakon isteka garancije.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam prije godinu dana kupil veliki akumulator za traktor varta plava 110ah 850A sa cepovima za nadoljevanje kostal me je za kes i donio sam stari 800kn inace je regularna cijena 1200kn. 2God.garancija i za sad je super.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam prije godinu dana kupil veliki akumulator za traktor varta plava 110ah 850A sa cepovima za nadoljevanje kostal me je za kes i donio sam stari 800kn inace je regularna cijena 1200kn. 2God.garancija i za sad je super.

Di si to dobio 400kn popusta za doneseni stari akumulator??
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Di si to dobio 400kn popusta za doneseni stari akumulator??

U zagrebu prije medvescaka iznad vlaske kod molidona mislim da se ducan zove akumulator centar a imaju izbor od akumulatora za skutere 3marke za aute 5marki za traktore kamione...
Ciak,bosch,varta,neke kineske,munja i jos neke koje ne poznam mislim da su talijanski.
A bosch i varta su isti samo je cjena razlicita recimo bosch isti ko taj kaj sam kupoval je 1900kn regularna cijena.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U zagrebu prije medvescaka iznad vlaske kod molidona mislim da se ducan zove akumulator centar a imaju izbor od akumulatora za skutere 3marke za aute 5marki za traktore kamione...
Ciak,bosch,varta,neke kineske,munja i jos neke koje ne poznam mislim da su talijanski.
A bosch i varta su isti samo je cjena razlicita recimo bosch isti ko taj kaj sam kupoval je 1900kn regularna cijena.

Kolega ja sam pito di a ne kakve marke imaju i kolko i koje cijene daj mi malo tocniju adresu i broj telefona ako dobivam za stari akumulator 400kn popusta odmah tri uzimam kolko imam doma starih
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kolega ja sam pito di a ne kakve marke imaju i kolko i koje cijene daj mi malo tocniju adresu i broj telefona ako dobivam za stari akumulator 400kn popusta odmah tri uzimam kolko imam doma starih

Sutra cu stavit br. Tel. U autu mi je garancija sa tel. I adresa.
Napisal sam ti pocetak medvescaka.
I ne dobijes 400 nego na tu cifru je oko 300kn i kes 10% mislim da stalno imaju tak jer sam nedavno i za auto uzimal i donesel stari akumalator.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sutra cu stavit br. Tel. U autu mi je garancija sa tel. I adresa.
Napisal sam ti pocetak medvescaka.
I ne dobijes 400 nego na tu cifru je oko 300kn i kes 10% mislim da stalno imaju tak jer sam nedavno i za auto uzimal i donesel stari akumalator.

Kolega samo ti daj broj pa cu ja zovnut i dogovorit se al na soma kuna 10% je 100kn i 300 stari akumulator ako sam te dobro skuzio sta nije to onda 400kn :icon_scratch:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kolega samo ti daj broj pa cu ja zovnut i dogovorit se al na soma kuna 10% je 100kn i 300 stari akumulator ako sam te dobro skuzio sta nije to onda 400kn :icon_scratch:

Da dobro si skuzil al ak kupujes s karticom ili na rate onda umanje cijenu za nekih 300kn.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da dobro si skuzil al ak kupujes s karticom ili na rate onda umanje cijenu za nekih 300kn.

Znam ja sta znaci za kes 10% popusta na kartice to neces nigdi skoro nac da dobijes popust samo ti meni nadi broj pa da ja pitam za neku drugu kombinaciju ja samo placam kesom jer me rate ne zanimaju
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam ja sta znaci za kes 10% popusta na kartice to neces nigdi skoro nac da dobijes popust samo ti meni nadi broj pa da ja pitam za neku drugu kombinaciju ja samo placam kesom jer me rate ne zanimaju

Ok nema frke sutra stavim broj pa pitaj.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo i meni je bosh dosao do kraja. 6god je trpeo mozda do jeseni izdrzi ali zimu nece docekati. kod nas hvale austriske BANER akumulatore. drugar mi je kupio skoro od 74 AH za rakovicu 65. strese je sad bez grejaca a tako i zmaj 142. tako da znam koji ce sledeci biti u mom vlasnistvu a 3 god garancija
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo vam podaci za akumulatore:
Tvrtka Akumulator Baterije d.o.o.
Zg. Ribnjak 5, 01 4668641, 3820751

Kutina vladimira nazora 30
044684531

Dugo selo josipa zorica 63
012752422

Varazdin frane supila 32
042200259

Zapresic

Lokacije i telefoni pa pitajte.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@oficir kolega informacije koje iznosis bas ti nisu nesto tocne malo si ih napuho sta se tice popusta 20% za stari akumulator i 5% kes!
 

Najnoviji postovi

Na vrh