• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir kolega informacije koje iznosis bas ti nisu nesto tocne malo si ih napuho sta se tice popusta 20% za stari akumulator i 5% kes!
Evo prije godinu dana sam kupil na ribnjaku u zg. I 10% je kes i dobil sam ga za 400kn jeftinije slikat cu
Racun pa da ti pokazem.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo prije godinu dana sam kupil na ribnjaku u zg. I 10% je kes i dobil sam ga za 400kn jeftinije slikat cu
Racun pa da ti pokazem.

Nema veze nije potrebno ja sam ti reko kakva je danas situacija a mogo si reci da kad si ti kupovo je bilo tak a da kolko je sad treba pitat ko sta sam pito al ti si tvrdio i dalje da je isto ko i prije i neide mi kombinacija koju sam planiro tad da nista!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema veze nije potrebno ja sam ti reko kakva je danas situacija a mogo si reci da kad si ti kupovo je bilo tak a da kolko je sad treba pitat ko sta sam pito al ti si tvrdio i dalje da je isto ko i prije i neide mi kombinacija koju sam planiro tad da nista!

Ovak posto si rekel da placas kesom,ja sam ih sad zval i za kes je sad 20% a stari akumulator 10%.
Varta dugacka crna od 110ah je 1400kn i sa popustom od 30% dode 998kn,evo sad a ne prije sad sam zval, koga si ti zval?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U zagreb sam zvao na ribnjak danas i reko mi je ako donesem stari akumulator 20% plus 5% ako placam gotovinom znaci na kraju ispada 25% izgleda da ni oni sami tamo neznaju kolko i na sta popust daju!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U zagreb sam zvao na ribnjak danas i reko mi je ako donesem stari akumulator 20% plus 5% ako placam gotovinom znaci na kraju ispada 25% izgleda da ni oni sami tamo neznaju kolko i na sta popust daju!

Ocito al sve skupa je sigurno 30%.
Pa pitaj ih da bi donesel 3kom. Pa kolko bi ti spustili.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
evo i meni je bosh dosao do kraja. 6god je trpeo mozda do jeseni izdrzi ali zimu nece docekati. kod nas hvale austriske BANER akumulatore. drugar mi je kupio skoro od 74 AH za rakovicu 65. strese je sad bez grejaca a tako i zmaj 142. tako da znam koji ce sledeci biti u mom vlasnistvu a 3 god garancija

Imam ja BANNER-a od 140 Ah na 565, stvarno je dobar akumulator, gore je od 2010. god, još ga nisam punio, a koliko je puta izverglan traktor prilikom zamene diza i odzračivanja kod nestanka nafte i evo sad po zimi pali uz jedno grijanje, vrti ga ko lud.
Samo kontrola kiseline ilitiga destilirane vode i to je to.
Na svim ostalim traktorima imam TOPLA akumulatore i imam samo rječi hvale za njih!
Na autu imam plavu VARTU i to je isto vrh što se tiće akumulatora!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
kod mene se Exide pokazao dobar, već je 6.godinu na ferkiću, vergla ko lud još cjelu zimu, a u isto vijeme je kupljen kad i munja 97a, prvi je rikno nakon 2 mj, tvornički kvar, pa sam dobio novi, ali taj već nakon 2 godine nije imao više snage kolko ovaj, a nakon 4 je umro skroz
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam do nedavno u zetoru imal nekog kineza 90ah za 400kn akumulator je mali i kupil sam ga na brzinu i 4god je kresal al slabije nego ova varta.
Na dva auta imam vasrtu silver i super stvar nema greske.
Do nedavno je bil bosch i jako je skup sad a ne traje nis duyme od varte.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja sam imao na IMT 539 akumlator preko 10 godina, prvi mu je otišao brzo, drugog kupili, ošo za 2 mjeseca i otac nosio u Požegu na servis 90 i neke i čovjek mu tamo izvadio akumlator ispod stola i preko 10 godina je radio, ovaj posljednji je 5 godina bio i sad čeka novi!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam imao na IMT 539 akumlator preko 10 godina, prvi mu je otišao brzo, drugog kupili, ošo za 2 mjeseca i otac nosio u Požegu na servis 90 i neke i čovjek mu tamo izvadio akumlator ispod stola i preko 10 godina je radio, ovaj posljednji je 5 godina bio i sad čeka novi!

Koja je marka bil taj kaj je trajal 10gnd?
A koje ovaj kaj je bil 5god?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
ovaj od 10 godina pojma nemam! Al kažem isti takav je za 2 mjeseca rikno u servisu mu dali istu marku istu snagu akumlator, 10 i više godina je trajao.. A ovaj što je sada otišao isto ne znam marku, išao sam vidjeti, al nema naljepnice, odljepila se, a Zetor mi u 13 godina sad drugi akumlator koji će do sljedeće zime trebati mjenjati, na 549 sam prošle godine stavio drugi znači 4 godine je bio, sad sam mu stavio jači 110ah Starter jer je bio na akciji mislim nekih 700kn !!
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ocito al sve skupa je sigurno 30%.
Pa pitaj ih da bi donesel 3kom. Pa kolko bi ti spustili.

Ma ja sam mislio s susjedom obavit trgovinu al on nesto kemija pa nista ja sam se mislio malo oparit na starim!
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
decki neznam dal ce sad ispasrt da reklamiram al ima vam jedna firma u krizevcima zove se FRIŠ oni otkupljuju stare akomulatore po 2.50 kn za kilogram ikod njih 110 ah kosta 650 kuna doneses stari akumulator prebijes cijenu malo nadodas i eto novoga
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
decki neznam dal ce sad ispasrt da reklamiram al ima vam jedna firma u krizevcima zove se FRIŠ oni otkupljuju stare akomulatore po 2.50 kn za kilogram ikod njih 110 ah kosta 650 kuna doneses stari akumulator prebijes cijenu malo nadodas i eto novoga

Da i kod nas mislim cios otkupljuje stare po kile samo mislim bez tekucine. I daju kes.
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Da i kod nas mislim cios otkupljuje stare po kile samo mislim bez tekucine. I daju kes.

ovdje nema veze ja jos nadotocio da budu tezi odnesao tri stara i novu 110 platio samo 340 kuna
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
El imao tko iskustva sa CIAK akumulatorima?? ima kod nas u trgovini za 650kn 110ah!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
El imao tko iskustva sa CIAK akumulatorima?? ima kod nas u trgovini za 650kn 110ah!

To je jeftino ak daju garanciju kupuj,al pogle prije kolko ampera daje i jel ti bu dosta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh