• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Probaj u Križevcima kod Trgoa Topla suhi akumulator sa onim magičnim okom. Ja ga imam već 7 godina i ovih hladnih dana palio je bez problema.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,688
za taj Schneider imam osjećaj da je netko samo na nekakav kineski proizvod nakeljio naljepnicu s brandom. ne miriši mi to...
Prodaju se u Solar shopu već godinama, jedino ne znam kakvi jesu
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,688
Uzeo danas CIAK 110 ah i 1000A pa kako bude.
Najbolje od svega je, kaj je danas traktor kresnul iz prve sa starim aku.🤔 Zadnja dva dana morao ga palit na kablove.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,187
Osjetio je da mu se sprema zamjena pa je dao sve od sebe...😉😉😉
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Vele da konj kad je na izdisaju najbolje vuče. Tak je valjda i ta baterija potegnula zadnji start
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Istina 100% ja sam imal peugeota 204, išel je 110,to mu je bila max brzina.
I dok jen dan nije poletel skoro 140kmh,odma sam znal da bu stal brzo, tak je i bilo, za par dana motor zaribal.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Koji akumulator od 100 Ah preporučujete? Gdje kupiti najpovoljnije? Hvala.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,838
Ajmo ovako! :ppozdrav:
Naručim, kao i ostali, iz Kine, Indije, Pakistana 100 komada sa nekim zvučnim imenom🤛:p
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,688
Pred jedno 5 godina u Austriji kupljen Bosch Silver od 100Ah, radi ko i prvi dan, nikad na punjaču nije bio. Sjećam se da smo ga uspoređivali sa onim kaj se kod nas prodaje i one naljepnice su slične al nisu iste, pitanje je koja je razlika unutra onda.

Pred godinu i pol kupio Ciak Starter iste snage tu kod nas, evo ga neki dan ni da bi. Mjerim voltažu i pala je na 11.1V. Jedno tri dana traktor nije bio paljen i stajao je na suncu i već aku crkava.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,867
Yuasa silver model = dobar.
Varta black promotive =odličan
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Ima i drugih firmi, te dvije su daleko najgore.
Idem kupit kod tokića akumulator i baš za traktor. Donosi mi akumulator i on sav prašnjav, 5 godina star. Pitam seronje jel on vidi što je donio, kaže ima vam dvije god garancije i kao šta to ima veze. Pa već je odavno mrtav jer ga nikad nisu ni dopunjavali a drugo što je on već potrošen što se tiče vjeka trajanja. Tako je sve što prodaju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Potpuno se slažem sa Plusom, danas je više marka manje bitna.
Najbolji su oni koji imaju najdulju garanciju ma kak god se zvali
 

Najnoviji postovi

Na vrh