• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatorska prskalica

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
738
U agronomu je 18l hyundai li ion prskalica s 2 godine garancije bila 63e kad sam zadnji puta gledao.

Ako ti je blizu agronom mislim da je to najbolja ponuda... Pa i nek je sada 75 eura...

Imaš 2 godine sigurno garancije i sve rezervne dijelove kod njih.
Nema je nigdje već dulje vrijeme, pitao u Orahovici, Našicama, Požegi,... :( Imaju od 16 litara s kratkom cijevi po još većoj cijeni, mislim da je rekla 75 eura i nigdje podataka o pritisku i bateriji, pregledao cijelu kutiju.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Problemi s HB Garden aku špricom. Prošle godine uredno završil posel, opral je i pospremil u kutiju. Ove godine prije prvog špricanja stavim samo vodu i hoću provjeriti kak brzo moram ići da prebrzo ne potrošim škropivo. Prvo mi se voda počela cijediti po guzici, a onda je počelo špricat bočno iz ručke. Pospremil sam je i posel odradil sa starom 9 lit. ručnom. Danas sam skinul donju zaštitnu plastiku i ustanovil da pušta na pumpi. Dakle pukla je plastika na ručki i na poklopcu pumpe. Samo teroretski je moguće da je ručkom nekud udareno, ali pumpom sigurno nije. Mjesta propuštanja su označena crveno na pumpi i na ručki.
Poslal sam upit na kupovinahr@gmail.com (adresa komunikacije kod kupnje), ali adresa ne radi pa sam proslijedil i na eshophrvatska@gmail.com.
Ima li netko telefon od trgovine?
Zna li netko gdje se mogu kupiti rezervni dijelovi za tu špricu?



 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ne vjerujem, bila je blaga zima, a nije bila vani. No, to sad nije niti važno. Zanima me nabava dijelova.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Pumpa trgo agencija. Ispod 10 eura.

Uzeo si ja par komada da imam za projekte.


Ručka hiunday. Iste su. Gledao ja neki dan u agronomu.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Ima li netko telefon od trgovine?
Zna li netko gdje se mogu kupiti rezervni dijelovi za tu špricu?
Možda da provjerite na ovaj mail: land.shop.eu@gmail.com
Narudžbe: land.shop.info@gmail.com
Koliko vidim prodaju iste ili slične aku prskalice HB Garden, pa bi trebali imati i dijelove.
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala obojici. :ppozdrav:
Zovem ove u Dubravi.

Edit:
Nazvao. Ručku imaju, 5 eura. Pumpu bi trebali imati za 3-4 dana. Cijenu ne znaju.
 
Posljednje uređivanje:

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Jbt ručka 5 eura a kod nas u trgovini poljopromet opuzen 12 eura. Koji lopovi u pm
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
@iwanho , oprosti ako ti se ne bude svidio moj odgovor, ja bi to riješio ovako: odmah bi kupio drugu novu špricu, jer sada se treba aktivno špricati, a ne gubiti vrijeme i popravljati.
Staru bi špricu popravljao samo ako naletim na dijelove, ili bi ju računao da ju imam za dijelove. Cijena je zaista takva da se to može tako organizirati u životu:
preuzmi (1).jpeg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj bi se ljutil? Imaš logiku kao i ja. Cijena nove je ispod 50 eura, dakle ručka i pumpa buju došle oko 1/3 šprice.
Razlika je u tome kaj je ja jako malo trebam. Kad bih je ja trebal toliko kao ti, ne bi prešlo više od 10 dana da pogledam gdje curi. Ove godine bum još šprical zlatice (2 šprice materijala) i eventualno buče nekim mikroelementima za bolje zametanje cvjetova. Lani sam nekoliko put šprical kalijem (Final K), ali mi se čini da je to ko sveta vodica. Koliko vjeruješ, toliko je koristilo.
Pričekal bum s odlukom, nova ili dijelovi, do kraja tjedna. Bitno mi je da znam gdje ima za kupiti, stoga još jemput velika fala @NikolaT55.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Kaj bi se ljutil? Imaš logiku kao i ja. Cijena nove je ispod 50 eura, dakle ručka i pumpa buju došle oko 1/3 šprice.
Razlika je u tome kaj je ja jako malo trebam. Kad bih je ja trebal toliko kao ti, ne bi prešlo više od 10 dana da pogledam gdje curi. Ove godine bum još šprical zlatice (2 šprice materijala) i eventualno buče nekim mikroelementima za bolje zametanje cvjetova. Lani sam nekoliko put šprical kalijem (Final K), ali mi se čini da je to ko sveta vodica. Koliko vjeruješ, toliko je koristilo.
Pričekal bum s odlukom, nova ili dijelovi, do kraja tjedna. Bitno mi je da znam gdje ima za kupiti, stoga još jemput velika fala @NikolaT55.
Ma nema problema, zato smo tu. Ima vremena za razmisliti što i kako napraviti, ja bi najvjerojatnije uzeo novu da imam sada sličnu situaciju.
 
Posljednje uređivanje:

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
139
Zna li tko gdje se moze za kineske aku sprice iz goldiya nabaviti stitnik sa mlaznicom
GD-3060_product.jpg


Sve koje sam pronasao imaju kontra spajanje.Izlaz iz sprice je muski a spojnica bi trebala biti zenska a sve imaju muski kraj.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Ja sam dao tokariti adapter jer nisam isto mogao riješiti spajanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh