• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatorska prskalica

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Kolega polako, nije ti to lekcija za akademski pristup, nego je to jednostavan životni problem.
Jesi probao s običnom vodom, tek da provjeriš da li i kako radi, ima li pritisak, da li negdje pušta? Nisi. Da jesi ne bi se sad ljutio na moje tipkanje.
Samo želim da današnji mladi ljudi "profunkcioniraju".
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

edmondo

Novi član
Tu od
10 Tra 2015
Poruka
18
e kome ti pomognes da profunkcionira.
Mimimum mimimuma, nisam dobio uputstvo.
A kad nesto kupis računas, da radi.
Ali onda ti ne bi imao s cim biti razocaran.
Ipak nesto dobro u svemu tome
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,657
Samo da podržim kolegu plusa...

Svaku prskalicu bila ona ručna, akumulatorska, atomizer, traktorska... Treba nakon kupnje ili nakon duljeg stajanja probati vodom...

Upravo zato ako negdje curi ili nešto ne radi da sredstvo ne bi po vama curilo.

To mi je ušlo toliko u naviku da nakon što završim s prskanjem. Prskalicu operem i ulijem čiste vode 2-3 litre...

Vidim jel procurila i kad mi treba samo upalim i probam jel radi i onda radim sredstvo.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
e kome ti pomognes da profunkcionira.
Mimimum mimimuma, nisam dobio uputstvo.
A kad nesto kupis računas, da radi.
Ali onda ti ne bi imao s cim biti razocaran.
Ipak nesto dobro u svemu tome
Najbolje ti budem pomogao da te probudim i natjeram da počneš realno misliti svojom glavom. Da ti i crtam ne budeš me ama baš ništa razumio.
Ne želim se s tobom svađati, ali daj malo razmisli, bar malo.

Kolega izbaci iz svojeg života fejsbuke, mobitele, tablete, laptope i počni realno gledati na životnu stvarnost i probleme iz života.
Život nije kompliciran, ali nije sve niti na dlanu servirano. Jaka tehnika jedna obična aku prskalica, daj nemoj da se puno kolega počne smijati.
 

edmondo

Novi član
Tu od
10 Tra 2015
Poruka
18
Ti od svega ovog pravis mega problem.I da sam usuo vodu ne bi radila jer bila je neka blokada.
Objasnio sam da sam bio ljut sto sam dobio proizvod koji nisam narucio , odradio prvu smjenu na poslu i u pola 5 jos da stignem prskati, trebao bi jos testirati sa vodom.A ti mene ovdje prikazujes kao nesposobnjakovica koji je oduzet od zivota
A sebe uzdises u nebesa.
Nadrapao je onaj kome si ti pomogao, jer se citav zivot tebi nece moci odužiti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Da si natočio vodu, pa vidio da ne radi, malo bi mučnuo glavom i razmislio.
Kakve to veze ima što si bio ljut, ako si dobio nešto što nisi naručio zašto nisi vratio i točka.

Bila je neka blokada pišeš - odlično, znači da si ju sad uklonio za sva vremena i ona te više nikada ne može iznenaditi.

Ja sebe ne uzdižem nikamo niti mi to treba, a samo nastojim sad tebe i tebi slične animirati i potaknuti da počneš razmišljati svojom glavom. To su obične gluposti i sitnice, bila je neka blokada - čega???

Ne sekiraj se da li sam ja ikome, ili nisam nikome pomogao, jer tebi več sad jesam, jer sam te "uznemirio" i ukazao sam ti da se prvo uzdaš use i u svoje kljuse.

Nitko preko foruma ne vidi što se nalazi u, ili na tvojoj "novoj" prskalici. A nije se nalazilo ama baš ništa, bila je suha i jedva je čekala prvu vodu i spusti malo taj svoj ego.

Nekog vraga svaki od nas mora sam, pa tako i ti.
 

edmondo

Novi član
Tu od
10 Tra 2015
Poruka
18
Postajes dosadan i citam na preskoke sta pises.
Kazes cekala prvu vodu?
Prekidac na 1 i drzim pritisnutu rucicu makar 5 minuta
Sazaljevam likove poput tebe koji misle da su iznad svega i najpametniji su i koji iskoristsvaju svaki trenutak da pokazu svoju " pamet" tako sto ce druge spočitavati
U stvari, više mi je zao ljudi koji zive sa i oko tebe.
I molim te,nemoj mi vise pomagati
I haj sad prosetaj malo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Vice

Novi član
Tu od
30 Ožu 2022
Poruka
3
Pozdrav. Kupio sam akumulatorsku leđnu prskalicu(350 kn, preko interneta). Umjesto 16 lit. poslali mi 2 u 1 od 20 lit. Nikakva uputstva nisam dobio, probao sam je, ulio vodu i baterija radi ali ne prska. Može pomoć?
Možda nisam napravio nešto što sam trebao....
 

Vice

Novi član
Tu od
30 Ožu 2022
Poruka
3
Hvala ti meštre. Proradila makina... puhanje nije pomoglo ali ispumpavanje jeste. Hvala ti još jednom... 👍😉
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Ja sam prije 14-15 dana kupio ovu, za 333 kune u Kauflandu. (Bile su i u KTC poljoprivrednim apotekama u isto vrijeme na akciji, razlika u cijeni 20 kun.)
IMG_20220320_111206.jpg
Napunio ju probno sa strujom, ali bila je puna:
IMG_20220318_170905.jpg
IMG_20220318_170849.jpg
Natočio vodu i ispobao sve 3 dobivene mlaznice. Šok, pa niti jedna me ne zadovoljava kvalitetom. Probao sam ugraditi svoje stare cijevi i mlaznice - ide kao sam vrag, kvalitetno, lijepo fina maglica. Ostavio sam gore stare. Pošpricao sam sve i visoke voćke, a i cijele gorice / vinograd. Samo sam stavio stare odgovarajuče mlaznice. Lakše mi je nositi nju nego motornu...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,451
Kak se ti je pokazala izdržljivost baterije? Vidim da je 8 ah. Moja je 15 i drži da zaboraviš kad si punil
 

Vice

Novi član
Tu od
30 Ožu 2022
Poruka
3
Stavi link gdje i šta si točno kupio,a šta si naručio?
Naručio sam preko interneta (likvidacija eu). Naručio sam prskalicu Straus 16 lit. a dobio HT 20 lit. kombiniranu (ima bateriju i ručnu pumpu). Stigla je pošiljka kao da je izvađena iz smeća obljepljena prozirnim selotejpom bez računa i ikakvih uputstava. Jedino što mi je bilo drago je da se vidi da nije upotrebljavana. Poslije šok jer nije htjela povući vodu ali mi je Deda Marek pomogao savjetom. Hvala mu još jednom....
 

Prilozi

  • Screenshot_20220331-091141.jpg
    Screenshot_20220331-091141.jpg
    22.3 KB · Pregleda: 15
  • Screenshot_20220331-091211.jpg
    Screenshot_20220331-091211.jpg
    28.5 KB · Pregleda: 15

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
Pitam zato jer skoro nikad ne dobiješ onu koju naručiš,znam da je sve to skoro isto,ali zašto ne dobiješ ono što naručiš
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Upotrijebio sam stare štapove zajedno s mlaznicama. Navoj na dnu štapova i ručke s ventilom su kod mene jednaki.
Stari su štapovi od talijanske, ručne, leđne prskalice. Pasali su mi original, jedan je običan, s kutnim - zakrivljenim završetkom kod mlaznice. Drugi je ravan teleskopski sa svojom mlaznicom za visoke voćke.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Postoje li za kupiti adapteri za različite navoje i tko ih prodaje. Na ručnoj imam dugačku šipku i odlično dođe kod "hranjenja" zlatica u krumpiru (manje hodanja kroz krumpir).
 
Na vrh