• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ALTERNATOR - Pomoć oko alternatora

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Jednostavno jacina svetlosti se vidno menja i ko neveruje nek upali motor nocu i svetla i nek ugasi motor i vidi se bas dobra razlika. Uopsteno sam izneo podatak i nije mi do polemike samo jednostavno da se zna otprilike u cemu je stvar a ako cemo u detalje sticemo na mesec. prvo sto rekao Motohod alternator sa vecom snagom ce tesko jedan obican remen da tera do mah obrtaja i dolazi do preopterecenja. Uvek se ostavlja zaliha snage na agregatima jer je skoro nemoguce da radi stalno pod punim opterecenjem a broj obrtaja varira. Eto praznjenja akumulatora trenutno, i zato kazem da nikad nebih opteretio bilo koji alternator sa vise od 50% njegove amperaze ili snage
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Kako ''hakovati'' alternator da se dobije maksimalna snaga naizmjeničnog napona , znači da bude samo trofazni generator ?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Aha.... mijenjam taj 577 za tvoj Fiat. Meni ne smeta što tvoj Fiat xxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx .



xxxx? to je cenzurirano.... :x:

Znam nešto o Fiatu preko pp. Ali mu ipak nudim Imt 577, ključ za ključ.

Heheheheheh :D:

Hvala, ne bi, da je duplak bi mozda i razmislil :)
A i moj ima dva cilindra na servu volana :cool2: :icon_axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
koliko trebaš ?

pa ima filmič gdje je motohod to radio ,,samo ja mislim da je on i ispravljao..
po meni je samo napon dioda granica ..
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
780
Točno.... dobio sam preko 80 volti dc, s tim da je struja pobude rotora išla preko potenciometra i preko žaruljice od 2 w spojenih u seriju. Čisto da zaštitim rotor. S direktnih 12,6 volti na rotoru bi možda išlo preko 100v dc.

No cilj je bil dobiti oko 80 v, jer kolega treba puniti 72v sistem. Taj alternator bi se spojio na jednocilindrični motor. Ovo na traktoru je bilo samo zbog toga što mi je bilo najpraktičnije vrteti alternator.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=fy1y8PyYLNk[/YT]


No meni "najdraže" hakiranje alternatora je dok se skinu diode na dva alternatora, faze se spoje i onda jedan alternator vrti drugog...
Evo kako to ameri rade:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=SdeQgOZqC78[/YT]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
Točno.... dobio sam preko 80 volti dc, s tim da je struja pobude rotora išla preko potenciometra i preko žaruljice od 2 w spojenih u seriju. Čisto da zaštitim rotor. S direktnih 12,6 volti na rotoru bi možda išlo preko 100v dc.

No cilj je bil dobiti oko 80 v, jer kolega treba puniti 72v sistem. Taj alternator bi se spojio na jednocilindrični motor. Ovo na traktoru je bilo samo zbog toga što mi je bilo najpraktičnije vrteti alternator.




No meni "najdraže" hakiranje alternatora je dok se skinu diode na dva alternatora, faze se spoje i onda jedan alternator vrti drugog...
Evo kako to ameri rade:
koja korist od toga da jedan vrti drugog ?

Evo sad sam spojio na rotor onih motorola , na 12 V vuče nešto preko 2 A ..to nije ništa za onu konstrukciju ..rotor je bio vani , nije se okretao
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
780
Jednog postaviš na motor pa je pogonski, pobudom rotora podešavaš mu izlazni napon. Ugradiš permanentni magnet u rotor drugome i imaš elektromotor s regulacijom okretaja. Ili se igraš s veličinom remenice pogonskog i u obadva rotora staviti permanentni magnet.

Vrtiš vitlo na kombajnu, vrtiš rasipač slame iza na kombajnu. Samo 3 žice potegneš i imaš regulirani elektromotor gdje ti treba na stroju.
Vrtiš neki ventilator...

DC motor je prejednostavno rješenje. Ovo je već - wooow. :eek:
S tim da imaš par kw i riješeno hlađenje. Izmjenična struja, mala kvadratura žice, odvojeno od mase, visoki napon ( u odnosu na 14,4v)

DC motori su po tom pitanju... hm.:icon_redface:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Moje pitanje je bilo usmjereno na temu ''hidrocentrala'' , pored kuće mi protiče jedan potok pa se u ovo zimsko doba zamajavam malo sa idejom njegovog korištenja u svrhu proizvodnje struje pa se zanimam šta alternator može uraditi u toj poziciji odnosno koliko najkorisnije snage iz njega može da se izvuče ?

Potok je sa manjim padom , širine vode preko metar a dubine oko 30-40cm , onako gledajući u njega ima on energije , a od kuće na udaljenosti nekih 300tinjak metara imam i vodopad visine oko 2 metra koji je jako interesantan jer tu ima i vodenica
Pa se raspitujem da se recimo postavi naizmjenični generator (alternator) da bi se to moglo ''transportovati'' do moje kuće

Kako izmjeriti protok potoka ?


Ili da otvorimo jednu novu temu koja bi se bavila projektima ''hidrocentrala'' ako ima zainteresovanih sagovornika ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Motohod, griješiš u nečemu.
Napon praznog hoda može biti visok, no jako pada s opterećenjem.
Drugo,promjenjivom uzbudom generatora ne možeš regulirati brzinu vrtnje motora (govorimo o dva spojena alternatora), jer su oba sinkroni strojevi, i brzina im je jednaka. Promjenjivu brzinu motora dobiješ promjenom frekvencije mreže koja ga napaja.
Dakle, dva alternatora čine električnu osovinu, a ne regulirani pogon.
Upitna je snaga koja se na taj način može prenesti. Za više od parsto W nema dovoljno ni željeza ni bakra.

Savo, ugradi bilo kakvu turbinu i spoji ju tak da ubrza obični asinkroni motor na 1000 ili 1500 rpm (zavisi kakvoga imaš), i istoga spoji direktno na mrežu. Dok ima vode, nešto bude gural u mrežu, a brojilo (ako je elektromehaničko) bude se vrtilo unatrag.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
kolika bi to mogla biti ferkvencija na alternatoru / na recimo 100 okretaja , kako izgrojiti polove ?
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
780
ZJ, govoril sam o promjeni promjera remenica... ovo prvo je bilo samo teoretski.
Promjenom pogonske remenice na prvom automatski mijenjaš frekvenciju i time okretaje drugog, koji je elektromotor. S tim da isključivanjem pobude na pogonskom gasiš cijeli sistem.

Imaš videa kako alternator radi prerađen u BLDC motor.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
A idem i ja napravti neki vjetrogenerator


evo savo , može i ovako ..pobuda od 2 ampera rotora je uudo bačen trud
[YT]www.youtube.com/watch?v=tYCth1KCQQk[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Hm , interesantni ovi alternatori
Znači stavimo stalne magnete i dobijemo 3X? volti , nakon toga stavimo trafo koji će 3X? da prebaci u 1X220 i imamo solidan (nestabilan) generator ? Lupam glusposti ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637


ubacio magnete u rotor , vrtio preko faerkventnog ..razočaran ..šmrc .. bolje da sam u birtiju ošo .
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
780
to su magneti od zvučnika? Jeee... slabo je to.
Dal sam frendu Kubotin alternator s permanentnim neodimij magnetima i od toga je napravio vjetrenjaču. Kaže da radi super.

Ovakvog 14 amperskog:
KUB1.gif


To si Motorolu rstepel? Vidim deklin... :mur:


Kupi dva neodimij prstena pa probaj opet, evo link:

http://www.artas.hr/magneti/neodimijski.htm
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
E sad bi on (alternator)htio da kupim magnete i glodam rotor ,,ma brus .
Nek vjetar i dalje puše kak i koliko hoče , ja ga ne mislim kočiti u toj nakani ..lekcija gotova .
 
Na vrh