• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antifriz

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Antifriz se mjenja svakih 2,3 ili 5 godina zato što gubi svojstva antikorozivnosti a ne točka smrzavanja mu se ne mijenja..
@ gogo ak je zimska tekučina i ak nisi nadolijeval vodu ne vidim rrazlog zašto bi se smrznula.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
eh, faq... imam jedno auto 15 godina se ni mijenjalo :O

Nego daj mi recite to kada se ispušta sva tekućina iz sustava, di se to točno na traktoru ispušta?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Na kileru ili donjoj cijevi i negdje je na bloku ili pipa ili čep.
Potraži u uputama.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zg žac da ne kvarimo temu o ursusu.
Evo da vidiš da i TQ ima HR proizvode.
Pena kozmetika u blizini puknutoga ko Samobora.
Evo dio teksta između ostaloga...

Kako se radi o proizvodima visoke koncentracije koji spadaju u opasne kemikalije, za dobivanje uvoznih dozvola, 2006. osnovana je tvrtka Pena Autokozmetika na koju je prebačeno cjelokupno poslovanje.



S vremenom se tvrtka posvećuje isključivo proizvodnji te se izrađuju prve robne marke za velike kupce, no antifriz se ostaje ekskluzivno proizvoditi za tvrtku Tokić kroz danas poznati i priznati brend – TQ. S proizvedenih 700 tona raznih vrsta antifriza Pena Autokozmetika postaje najvećim proizvođačem antifriza u Hrvatskoj, dijelom zahvaljujući i vlastitoj proizvodnji gdje se osnovne sirovine kroz precizno zamješavanje dovode do gotovog proizvoda. Ulaskom u EU olakšava se pristup inozemnim tržištima, a u planu je izgradnja nove proizvodno-skladišne hale u Pisarovini uz pomoć sredstava iz EU-fondova gdje bi potpuno proizvodili vlastiti antifriz.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
NIsam kupoval Antifriz kod njega pa za to ni ne znam. Uostalom, već jako jaako dugo tamo ne kupujem ništa, a pogotovo ne TQ proizvode. Jednom sam nekaj takvo kupil ( davno je bilo pa se ne sjećam točno kaj ) i znam da je bilo proizvedeno negdje u onom jeftinim tvornicama tak da ....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Oni imaju već dugo te TQ proizvode i nisu svi iz kine i tajwana,u principu od svuda su.
Recimo akumulatori su talijanski samo se nemrem sjetit koja ih tvornica dela i nisu loši.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja imam u imt sav penin antifriz nije loš.
A antifriz ko antifriz svi su manje više isti a probao dosta marki.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ako misliš na mene nisam ja govorim gore o antifrizu ovo me baš ne zanima.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Ništa nije preskupo ak se ima love. Jedino ako mislite da vlasnici zapadnih traktora imaju više love od ostalih. Jučer sam gledao na tv emisiju u kojoj se ta tekučina spominjala pa između ostalog najbitnije je točka vrelišta 180 stupnjeva i da traje koliko i motor. Ako se zbroji koliko puta trebam promjeniti antifriz i nije toliko skupa osim što bi morao dati novce odjednom ali sam miran dok nešto ne procuri.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
180 stupnjeva je točka ključanja,i to ne znači da temperatura motora može otići tako visoko bez posljedica.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Ne, ne znači ali znači da može bolje zaštiti motor od običnog antifriza.
Ma nema veze. Zaboravite. :(n):
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Taj antifriz bi se najbolje pokazao kod turbo benzinskih motora nove generacije, kojima nakon gašenja jako poraste temperatura, pa neki čak imaju i dodatnu električnu pumpu za vodu, koja se uključil kad se motor ugasi da se ne prekine cirkulacija. Kod traktora ne vidim tu neku korist, osim dugotrajnosti, .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Nekad sam negde proćital da ako idemo s postotkom etilen glikola u mješavini s destiliranom vodom do 70% imamo zaštitu od smrzavanja do -50, a točku vrenja 120 stupnjeva celzijusovih.
Ako idemo s 100% etilen glikola imamo samo -25 ali vrije tek na 200 stupnjeva.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne, ne znači ali znači da može bolje zaštiti motor od običnog antifriza.
Ma nema veze. Zaboravite. :(n):

Kaj ti je zadnje vrijeme,jako si čangrizav? Npr. 180 stupnjeva je 180 stupnjeva,s tim antifrizom rashladna tekućina možda neće proključati,neće ju izbaciti van na čep van,ili probiti koje crijevo,ali svejedno je motor kaput ako ne pratiš i staneš na vrijeme.
Po mom mišljenju,ako se motor pregrijava,nešto nije u redu. Takav "dobar" i skup antifriz možda može bolje izmjenjivati toplinu,i zamaskirati problem u nekim granicama,(čini mi se da upravo time proizvođač želi prodati proizvod) ali nije rješenje...

Steyr-pa u vrućim ljetnim danima se na našem 25 godina starom benzincu znal ventilator uključiti po dva-tri puta nakon gašenja motora,samo ne znam dal uz to išta i vrtilo vodu...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Čangrizav ? Neznam možda i jesam ali samo zato što jedan dio foruma čita neke stvari samo površno drugima prije utjerati u guzicu nego u glavu i tu se rasplete po nekoliko stranica bespotrebno i ništa se dokaže ali nisam ja tu da krojim bilo šta.
Zašto sam čačkao o tome ? Zato što sam gledao emisiju o trgovcima automobila gdje ona 2 engleza kupe stariji auto pa ga srede i preprodaju. Valjda jedini to pogledam. Ovaj put su sređivali neki auto koji je zbog nekih tvornički napravljenih stvari imao problema sa pregrijavanjem pa su sređivali motor i nakon toga su unutra ubacili tu bezvodnu tekučinu koja ne stvara hrđu, traje koliko i motor i sprečava pregrijavanje motora. Pošto to vas nije zainteresiralo kao mene nemam šta reći. Samo se nalaze razlozi protiv a vrlo rijetko je netko za. :icon_thumright:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Najbolje toplinu provodi u takvom zatvorenom sistemu voda,a antifriz sa raznim aditivima slabije odvodi toplinu,odnosno sporije prima na sebe,al zato ima druge prednosti nad obicnom vodom.
Al mnogi istraživači u svojim radovima i ispitnim centrima s kojima sam se imal prilike susresti navode da pravovaljana zaštita od utjecaja na razne materijale i zaštita od niskih temperatura,a dobra provodljivost topline je na antifrizu koji je napravljen da se smrzne na -18°C.
A zakaj baš na toj temperaturi morali bi proučiti ta razna istraživanja.
Kad gledam za naš toplinski pojas i zimske temperature nama je to ubiti idealan omjer antifriza i demineralizirane vode,da traje 4-5god i da štiti motor iznutra u svim pogledima.

A vrsta antifriza se večinom gleda po legurama od koje je napravljen motor,a to je najlakše odredit i ulijat kako proizvođač navodi ili preporuča.

Tak da razne kemije kaj ljudi rade ja bi njima na duši ostavil pa kak bude bude,al nikad ni bilo da ni nekak bilo.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
dado-otkud netko zna kaj ti pratiš na TV-u?
Znači-taj auto se radi tvorničkog defekta pregrijaval,i taj antifriz je u potpunosti riješio taj problem?
Ako je tak,onda stvarno znači da ima neki vrag u njemu,i da nisam bil u pravu. Pod pretpostavkom da vjeruješ TV-u.
 

Najnoviji postovi

Na vrh