• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
A da tamo kose sa takvima jako dobar traktor prava masina je to i dugo ce te sluzit
 

soko32

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
45
:(shake): ovaj tigrone 7700 je jako rijedak primjerak koliko mogu da primijetim cak i vani .... jedino da ti ja prodam ovaj :(think): , :D:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
postavi ga ponovo,kaže da je video privatan i ne može se gledati
 
G

GROF

Guest
Lip Vam pozdrav moj forumski Narode!

Evo nakon dugo izbivanja sa foruma a na Vaš veliki zahtjev morao sam popustiti i napisati nekoliko pisanih crtica o kupnji mog novog stroja AC tigra 4000!
- ujedno, moram se ovako javno zahvaliti svim preponosnim dosadašnjim korisnicima AC-ea koji su mi bili od velike pomoći prilikom odabira jednog od odličnih strojeva!,...

Svakako se ovim javnim putem zahvaljujem do neba stručnom, odgovornom i nadasve poštenom - profesionalnom osoblju iz firem koja prodaje i zastupa te i takove male traktoriće.-

lp grof
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
čestitke izkrene na kupnji traktorčiča tvojih snova i nadam,da če ti služiti dugo bez stroškova popravil.Veseli čemo svake slike i opisa radova sa njime.

A sada čekamo još na ovo heh-utovarivač na njime hehe.ovo bilo bi super:icon_thumright:

22143015.jpg


LP
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Ovaj mali je mašina i bez dodataka
Grofe čekamo da keljiš slike :icon_thumright:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
A slike ništa?
No dobro jer vi to tražite, evo ekskluzive :icon_cool: :icon_cool: i još jednom :icon_cool:
Očekujem da za ovo klikate na zahvalu i reputaciju...



Pošto se pročula vijest da je jedan Antonio Carraro završio u malom ličkom selu naziva Jezerane i kako kaže pjesma "Preko kapele, Ličke gore zelene", sjelo se u auto i otišlo se to malo detaljnije istražiti...da skratim evo vam slike :icon_rofl:


Radno mjesto strojara, sve stvari nadomak ruke. Iako je ovo najmanji model u ponudi čak ima i držač za bocu, mali pretinac, sklopku za struju, 12V utičnicu i još neke sitnice...

Ispod haube. Obradite pažnju na plinski amortizer za podizanje haube, metalnu pregradu između filtera i auspuha, izmaknuti ulaz zraka za filter i ostale tehničke stvari...

Pogled za zadnji kraj...

Naravno da su ugrađene i potrebne sigurnosne stvari kao rotirka i trokut...


Po riječima vlasnika traktora posao sa ______(ime poduzeća na slici ispod) odrađen korektno i na obostrano zadovoljstvo...

I na kraju se moralo nazdravit sa lokalnim ličkim pićem za puno radnih sati i što manje kvarova uz ukusne ličke delicije...


I to je to :icon_rofl:

A sada čekamo još na ovo heh-utovarivač na njime hehe.ovo bilo bi super:icon_thumright:
:(wasntme):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
šteta , nema klime
Puknuti ovo od tebe nisam očekivao, čovjek pun znanja i onda ovo napišeš :icon_rolleyes: :=:)
Znaš da su sad u modi prirodne, eko klime :icon_mrgreen:
kaj fali suncobran?:(happy):
Montiran na traktoru?
Na to imaju pravo samo vozači Vladimiraca, popularno zvani mašinjista :icon_rofl:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
moje povrće čuva od sunca jedna stvar...zove se orah, i ima ga više nego što bi ga grofov traktor mogal vozit...odjednom..:icon_cool:
grofe, čiko bi ti tel potrgat novi stroj... i najvjerojatnije uvalit vladimirca...
jer, boja je slična...:eek::
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čiko hvala na slikama.prijatelju Grofu neka stroj služi barem do penzije,ali vidim ja da se je nazdravilo sa Ličkim viskijem,pa neka onda stroj odradi puno radnih sati:icon_jook::icon_jook::icon_jook:
 

Najnoviji postovi

Na vrh