• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

swizach

Dobro znana faca
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
988
Goldonijev euro 45rs...al to je jedno 5 mjesta nakon ac...a izmedu na žalost nema ništa..holder je skuplji od ac, a ove druge marke su lakše i mekše
Zasto mislis daje goldoni 5 mjesta iza? Kolega je sa mislim cluster 70 radio 8 h sljiva,tero je zanon malcer 190 cm. Natuko 8700 rh,i i onda mu puko kardan. Normalno imo je nekih sitnica tipa kojekaki semering,brtva,crjevo al toj u glavnom sve. Sasvim ok traktor bio.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
6,630
Goldoni serije euro imaju zastarjeli mjenjač (poput TV-a), a Cluster je druga priča (i cujena).

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
3,383
Cluster je serija ko i makster samo jači motor a serije euro su 5 svjetlosnih godina iza to dvoje...euro serije su isti goldoni univerzal sa vodom hlađenim motorom ništa drugo po pitanju mehanike nije promjenjeno...dizajn ne racunam

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
327
1,8 kn je prosječna cijena kila mandarina. Ako platiš berače onda nemaš ništa. Bolje bit švercer pa dilat okolo a zemlju imat u pitaru. Onaj tko proizvodi teško se može i nema kad vozit za neki grad i slično. Pa ti kupi od te cijene traktor, ne možeš ni einhel kopačicu a treba živit.

Pozdrav sa tankera, za koji sat prolazimo kroz Gibraltar i idemo za Laos. Držite se, a dok se vratim doma trava će biti jedno metar ipo visoka 🙈

Marek6

Novi član
Tu od
6 Tra 2021
Poruka
8
Pozdrav svima.
Imam Tigrone 5400 i htio bi promijeniti ulje u diferencijalima i reduktorima pošto nije mijenjano sigurno zadnjih 700 h. U uputama piše da u prednji diferencijal ide 13l 15w40, u zadnji 17l 80w90 i u zadnji reduktor 1.2l 85w140 (Nisam siguran ako se ovo odnosi samo na jedan ili sve reduktore). Zanima me koje ulje bi preporučili i ako treba na nešto paziti jer ovo prvi put radim. Također sam primjetio da u zadnje vrijeme slabije koči pa bi i tu nešto trebalo raditi.

Najnoviji postovi

Na vrh