• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zato i ne treba gledati naprijed nego prema frezi da nije slučajno ostala koja gruda nerazmrvljena. :(giggle): :(giggle): :(giggle):
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Ma ovo je stvarno dobro, samo se okrečeš, ma nije bitno ni imati pravi razlog, ma i zbog susjeda neka se čude.:eek:eek: pozdrav:drink: Ponekad sjedište namjerno okreneš natrag, a glavu izviješ da gledaš naprijed. Da napraviš još više zabune.
 

soko32

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
45
Ide sporo jer je ledina i kamenito i na leru , zato se i okrece sporo . A volan je nazad jer tako imam bolji pregled i idem blizu sadnica .
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Berba traje nema odmora, desno moj lijevi vozim za vinariju
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    60.9 KB · Pregleda: 319

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Pridan si.
Za vinarijo da,al i na Vrbnik na cugu ha!
Ljevi ima arnij na stražnom trapu ?Dal je to original?Inače su isti modeli vidjeti.LP
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,602
Dobro ste ga našibali sa žlahtinom, koliko je to kila?:icon_pidu:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Orinigal je to je vigneto on je uzi od moga moj je obicni, pa ima iza arnjeve, u ovoj je bilo 2280 ako se ne varam
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Kažeš,da je bijo model Vigneto specijalno odrađen za ozke prolaze skroz vinograde i voćnjake.Dal je razlika samo na drugačije namontiranim felgama kotača, ili je što drugače i na bočnih reduktorih?
 

vugy

Novi član
Tu od
19 Pro 2013
Poruka
17
Pozdrav ekipo!
Polako razmišljam promijeniti svoj TV 818 sa jednim AC. Dilema je između AC 3200 Tigre ili AC 4400 Country. I sad najviše me zanima kako ste zadovoljni sa novijim primjercima( oni koji imaju noviji AC ) ili znate nešto iz prve ruke. Općenito mislim na kvalitetu izrade (pošto je sve novije proizvodnje nježnije:icon_e_smile:) a i mehanika kakva god da je kvari se pa me zanima i dostupnost i cijena zamijenskih dijelova.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Prvo trebaš kod sebe razjasniti, ak ga zaista trebaš. Ili ti TV radi sve što ti treba bez problemova. Ak je odgovor da, onda ne mijenjuj ništa. Ak ne, onda je sve to drugače.
Na prvo što češ naljetjeti je, cijena stroja, skupliji dijelovi 2 do 3 puta, kardan ima AC na ovim modelima samo 540okr/min. Vozit ga je super, a kvaliteta nije isto ne uprašljiva. Nije lošiji od TV-ja. Mogao bude raditi, što je TV, samo ko kažem, ima samo jedno brzino kardana:(ZA nekve radove presporo. Ak ti zatreba veče okretaje, trebaš uzeti dosta skuplji model,koj ima to kao opcijo za doplato.
 

vugy

Novi član
Tu od
19 Pro 2013
Poruka
17
A sam razlog je želja za nešto jačim i novijim. Naravno da bi Tv svoje odradio kao i do sad, jedino kaj mi fali nešto snage.
Kaj se brzine kardana tu ne vidim neki problem pošto od strojeva koje koristim i tak su ogranićeni na 540 okr/min. A i na samom Tv-u nije neka sreća kad nije neovisan od redukcije.
U svakom slučaju hvala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,811
Nisi rekel bi potpuno novoga ili malo rabljenoga?
Glede kardana: ak je 540/1000, to isto nije neka sreća. 540/540E (700) je puno bolja i primjenjivija varijanta.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Obadva imata pravo.
Htijo sam te napomenuti Vugy, da ak imaš možda kakav priključak uprvo za TV(malčer sa omijerom vrtnje 1:1!), onda ti ga AC NEČE goniti više. Sve druge klasične priključke da. A i kod njih puno puta pokaže se traženje brzine, kao več ZJ kaže 750!!(freza, roto kosilice itd).
Sve drugo nije uprašljivo, i najmanji i najosnovniji AC može zamijeniti taj TV, osim ak nisu finance u pitanju...LP i sretno
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Od 125 na 105 cm heh trebat ce za vinograde malo, mogo bi i moj ic na 90cm ali onda bi mi bio preuzak za ostale poslove a i ne treba bit uzii od 105 i to mi je sasvim dosta jer je i prije prolazio ovo je samo da se unistava lozu,sad je cudno vozit ga hehe
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    68.1 KB · Pregleda: 149

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Zasluženo čiščenje, jedino je pitanje koliko dugo će bit takav hehe
 

Prilozi

  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    82.9 KB · Pregleda: 137

Najnoviji postovi

Na vrh