• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
A kod nas 2 stopinji plusa i ledeni vijetar, da ne možeš ni disati. A na moru bez vetra...Ovo nema logike:rolleyes:. Zakačen mi cipač(isti kao tvoj), al raditi ne možemo. A ove dane dođe zima nazad, tako, da če se sa tim počekati.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Kod mene je sada 4 stupnja, bura danas dere ko luda kod mene, smrzo sam se ko čka...ali jbg prifalilo drva baš zato jer je zahladili
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
To je stari grad, u to vrijeme se nije gledalo na vaser vagu, kuce slagane kako je bilo prostora heh osim uskih ulica imas jos takve objekte koje moras izbjegavat:rolleyes:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Kada pogledas sa druge strane majstor je bas majstor jer za ovako dreba znanje i iskustvo da se ozida,arhitektonski lijep detalj,ispod je vjerovatno ulaz a iznad balkon,a da je poceo zidati sa zemlje pravu sirinu vjerovatno se ne bi moglo prolaziti ni sa konjskom zapregom,,
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
na jednoj slici se vide stupiči od pastira i moram bit iskren da kad sam vidio kako ste riješili zaštitu od divljih svinja bio sam zadivljen
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Da cijelo polje je ograđeno ali ne pomaže puno jer se kasno pali i često ostanu nutra oko 100h je ograđeno
24373
vidit cemo ako ce doc svinje na krumpir
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Pozdrav ekipa jos uvijek sam u fazi kupnje malog traktora, zanima me misljenje strucnjaka o ovome ;


da li je to dobar traktor i isplati li se tako nest okupiti, dijelovi dostupni ?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
A čuj kod tako starih traktor je teško znat kakav je dok ga ne ideš vidit i probat, dal masti i pušta ulje kako se vozi kako klapa ima li lufta, ali u svakom slučaju bolji izbor od tomo vinkovića, sigurno kvalitetnija izvedba, treba vidit koji motor jer gore jer ljudi često fulaju oznake mislim da je ovo Ruggerini po obliku, cijena je povoljna za te novce ne znam dal mozeš nač tv od 30ks a mislim da ovaj ima 35 tj kad je bio nov je imao 35ks
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
Hvala na brzom odgovoru, u medjuvremenu sam nasao i ovog, cini se u boljem stanju ali isto tako ne izgleda mi kao da je isti motor


U svakom slucaju slazem se sa tobom, dok ne vidis i probas, ne znas
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Moj savjet je da ne gledaš stanje limarije nego mehanike, kupi čim jeftiniji i sredi ga sam jer onda ces znat sta imas a davat vise novaca jer bolje izgleda se ne isplati, samo taj je fiskni onaj zgobni i da drugi motor jer tako da moras ic vidit pa ces vise znat, ovako sa slika nema previse pomoci
 

Pozitron

Član
Tu od
20 Lip 2011
Poruka
154
hvala ti, da, dok ne vidis, ne znas. Jedino sto ja nisam neki strucnjak pa bas da i vidim nebih puno saznao hehe. Uglavnom, thx na savjetima
 

Najnoviji postovi

Na vrh