• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

halo92

Član
Tu od
25 Srp 2020
Poruka
31
Pozdrav ljudi ,iz požege. Major tn 5800 je u pitanju 😁. Tražim adekvatno traktorsko svrdlo za njega,ako je tko kupovao ili vidio negdje...hvalaa 👍👍
 

TH87

Član
Premium
Tu od
8 Svi 2016
Poruka
291
Pozdrav,

dobro bi mi došao priključak za hidraulične kočnice prikolice na 4400 Country iz 2011.. Znači kad kočim traktorom da automatski koči i prikolica.

Navodno se to da složiti relativno jednostavno... ima tko ideju kako?
 

pekexx

Novi član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
11
pozdrav ekipa. molim vas da li neko zna gdje mogu naći neki priručnik,upute ili nešto sl za tigrone 5500 95god. ?.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pozdrav,

dobro bi mi došao priključak za hidraulične kočnice prikolice na 4400 Country iz 2011.. Znači kad kočim traktorom da automatski koči i prikolica.

Navodno se to da složiti relativno jednostavno... ima tko ideju kako?
Odgovor za tvoj post
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,580
Jel zna netko gdje se da kupit sjedalo za Antonija, da nije original,jer je oko 3000 kn.. nebi smjelo biti sire od 40 cm
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Kako tvoj ac Pimorje40, nista nisi govorio o dojmovima u radi i priključcima koje si uzeo dodatno, nema ni slika:confused: škrtico:ROFLMAO:
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Ma ništa ne radim pa nemam šta ni slikat 😅 malo šuma i to je to. Kupio sam onaj plug i još ga nisam isprobao. Ali ima dana.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
pozdrav ekipa. molim vas da li neko zna gdje mogu naći neki priručnik,upute ili nešto sl za tigrone 5500 95god. ?.
Dal si več što pronašao? Ja imam nešto od Tigrone 5400Normal.
 

pekexx

Novi član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
11
trebam servisirati tigrone5500 1995godište.e sad gdje nabavljate u HR filtere i ostale dijelove za vaše carrariće ako sami radite servise?
 

shejta

Novi član
Tu od
22 Lip 2020
Poruka
14
Pozdrav ekipa :) Imam jedno pitanje za vas strucnjake. Antonio Carraro 5500 supertigre, imam problem sa spustanjem poteznica ( ramena ili kako ih vec zovete). Potrebno je bukvalno preko 100 kg da se spuste prema dole pa laksi prikljuci nece da se spuste. Sva ulja i ostalo je cisto i neavno promjenjeno. Ima li neki ventil za regulaciju ili tako nesto? Podizanje tezih prikljucaka i spustanje radi savrseno. Problem je ako slucajno bez priljucka podignem poteznice onda treba dva "poteska" covjeka da se popnu na poteznice da se spuste. pomagajte :)
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,580
Imo slicni problem. Tj isti. Gumice bile osle otvrdnule. Repariro cilindre i ocistio gore onu popreko osovinu od stare masti. I ko novi je
 

shejta

Novi član
Tu od
22 Lip 2020
Poruka
14
Nije to zar jedina opcija :) Estetski gledano sve izgleda tip top. Mislio sam da mozda postoji neki ventil kojim se vrsi regulacija spustanja.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,580
Kod mene nij bio slucaj.jednostavno izmjenio to-biloj zajebano jer je moro rezat i vart cilindar. Iz komada ga talijan napravio. Gume izmjenite, ono gor ocistito i evo vec 3-4 god bez problema sljaka.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije to zar jedina opcija :) Estetski gledano sve izgleda tip top. Mislio sam da mozda postoji neki ventil kojim se vrsi regulacija spustanja.
Ne znam kak je na tvojem traktoru, moj Goldoni ima regulaciju brzine spuštanja. Možda znaju vlasnici AC-a.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
5500 nema nikakav ventil, cudi me kod mene ih je puno i nikad nisam imo taj problem...koje ulje si stavio u prednji dif?
 

shejta

Novi član
Tu od
22 Lip 2020
Poruka
14
AGRIFARM SAE MC 10W-30 kako pise u FUCHS katalogu za taj model. Problem je sa šizelom ili tako nekim lakim prikljuckom sto ne padne nikako :) A klipovi i osovina oko koje se okrecu uzgledaju savrseno. Filter ulja hidraulike nov, sve cisto ko suza.
 

Najnoviji postovi

Na vrh