• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Mislim da je ova od messera, godinu moram snimiti.
Ja bi nju najradije mjenjal za veliku.....
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,662
Pitaj u UTP d.o.o., u Buzinu su.
Mi kod njih punimo, doduše ne punimo nego ostavim praznu, uzmem punu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Hvala.
Nekaj bumo iskombinirali, za sad za bocu za probu i učenje smo se snašli.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Odi v Zelinu i pogledaj kaj nudi Proinstal. Proizvodi su vrlo slični SW-u, samo je trgovac domaći. Prije kupnje možeš probati, odabrati kaj od opreme želiš...a ako ti se ne svidi, odeš dalje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Kineski, k'o i svi drugi. 2g osnovne garancije, može se doplatiti za 5g...
Ali, možeš kupiti od pribora ono kaj želiš ili ti treba. Čovjek je korektan, ima servis, osim svojih nudi i Varstroj.
Vrijedi pogledati.
 

malivuk

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2018
Poruka
79
Gledao sam nekakav Ipo Tools inverter MIG-185-Synergic.
Dali neko ima kavo iskustvo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Odi v Zelinu i pogledaj kaj nudi Proinstal. Proizvodi su vrlo slični SW-u, samo je trgovac domaći. Prije kupnje možeš probati, odabrati kaj od opreme želiš...a ako ti se ne svidi, odeš dalje...
Kaj mi vredi isprobavati kad sam do sad par puta videl kak rukohvat izgleda i držal ga u rukama ali gumb za paljenje nisam u životu stisnul......
Kam bum dalje išel kad usporediti sa nekim drugim isto neznam.

Kineski, k'o i svi drugi. 2g osnovne garancije, može se doplatiti za 5g...
Ali, možeš kupiti od pribora ono kaj želiš ili ti treba. Čovjek je korektan, ima servis, osim svojih nudi i Varstroj.
Vrijedi pogledati.
To je sramota kak varaju ljude sa tom garancijom.....
Videl sam da nudi doplatu garancije i cijene te usluge. Po mom to baš i nema nekog smisla.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Uglavnom.
Aparat je doma.
Dobili smo ga po odlicnoj cijeni.
Uz njega smo dobili i neke vrijedne i rijetke Tomosove dijelove, boca, maska, žica.....
Probali smo. Poneki od varova je ispal za slikanje, a većina ih nije bas fotogenična 🤭



 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Nek bude sa srećom i ako nije tajna koja je cijena? Mi od stahlwerka imamo plazma rezač i nema greške za sad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Kolko je garancija? 7 godina?
Da, bez Hrvatskih nameta

Nek bude sa srećom i ako nije tajna koja je cijena? Mi od stahlwerka imamo plazma rezač i nema greške za sad.
Kad odbijemo vrednost Tomosovih dijelova, štender i par komada alata.... masku, bocu, manometar, žicu, volframi, šobe.....
Sam aparat je kupljen jako jeftino.
Detalji mogu na pp ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Tvoj je red za pozivanje, ja napunim malu bocu.... ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Istrukcije nemaju veze sa "redom'..a kad bi na to gledali likovo je tvoj trošak.

Da sam na tvom mjestu ja bi odmah krenuo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Istrukcije nemaju veze sa "redom'..a kad bi na to gledali likovo je tvoj trošak.
Nije bilo likova ni ua Škodilaka, zato jadan ima unfal svako malo 🤭

Čarobnih 10 znamenki znaš pa kad hočeš i stigneš ... (y)

Pridružujem se željama a ak su kod Muhaća dojdem na instrukcije
Palim pilu, nam!
Nahranil i napoil vas još nekak i bum, ali ko bu tolke pametne glavice na jednoj hrpi slušal 🤭;);)
 

Najnoviji postovi

Na vrh