• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kam na hrđu s tak finim aparatom 🤔😅😅
Tu se puls more zaboraviti, nikak nebi delal. Samo na običnoj struji..
1.2 žicu koristi ak dobro vidim?

Sad čujem na videu, pa zuji pčelica, znači da je na pulsu.. Svaka čast ak uspije držat luk stabilnim..
Jer znam da čak smeta i ono okovina koja nastane na mjestu reza plazmom. To se sve mora brusit da bi zavar dobro ispao
Za sad kolko dela, nakon drugog dana nema nikakvih zamjera, mada još ga treba skužit kak i kaj, ali da je pila je. I var dobro ispada bez da se brusi. 1.2 je dobro si videl. Kalač dela.
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
158
Ne znam gdje bih ovo trebao pitati, ali radi li tko ovdje TIG zavarivanje magnezija?
Trebalo bi na kućištu pile zakrpati 2 rupe od radilice, svaka je cca 4x1 mm.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prvi špan gornjeg zavara
']
IMG-20210203-092424.jpg
[/URL]'] [/URL]
Kolko ti je ovo debelo kaj si vario?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Ne znam gdje bih ovo trebao pitati, ali radi li tko ovdje TIG zavarivanje magnezija?
Trebalo bi na kućištu pile zakrpati 2 rupe od radilice, svaka je cca 4x1 mm.
Okretanjem naljepnice mjenja foto osjetljivost :unsure:
Kučište zavari REL Al elektrodom

A ovo sa okretanjem naljepnice bi išlo da nije našvajsan pa se ne sjeti!
 
Na vrh