• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,714
Kak to razmišljaš?
Imam komplet za autogeno (čak 2) samo trebam elektrode.
Za TIG ili MIG trebam argon i elektrode a to je 100 i kusur € skuplje
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kolika je razlika u cijeni elektrode za tig ili autogeno?

da obrazložim , rekao si da ti je elektroda za tig preskupa , ja nisam rekao da kupiš tig aparat za al , bocu argona , samo elektrode za tig
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,581
@Lee Champa za koga vraga trebaš sve to?
Počni mirovati, ti si "umirovljenik", evo na primjer kao ja , uopće u jutro ne ustajem, sve dane samo spavam i ništa ne trošim.
Kakve elektrode, argoni, žargoni... :geek: :hahah::geek:💥
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Argon treba za zavarivanje tig postupkom. I wolfram elektroda fi 2,4 koja se brusi (zelene boje) i aluminijska žica za dodatak. More se koristiti i alu žica za MIG zavarivanje samo se vipe komada splete skupa, da se dobije na debljini 🧑‍🏭🧑‍🏭
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
713

ajde ispljujte mi ovo da ne stisem kupi ?
I da hocu, ne mogu. Zasad ima djelova. Euro konektor. Ozbiljni proizvod kosta vise od ovoga.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,714
Bum pukel, Puknuti!!!!!
Trebam kupiti elektrode za zavarivanje aluminija i to autogeno!
Zašto? Mjesto vara se skoro ne prepoznaje, nema brušenja jer je zalijevanje "ko slika"!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,714
njuškalo 1808771
ili guglaj
varenje aluminija
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Fakat me nasmijavaš ,,tko to više radi ....narocito na današnjim hladnjacima koji su od svega samo ne aluminjja.

Da se to radi i da se kako volimo reči isplati elektroda bi bilo na svakom kiosku .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Jedan umorni kinez na laganom servisu. Novi prednji kotači, lepljenje prednje maske, spuhivanje.. Ni godinu dana star aparat 🤦
 

Prilozi

  • 20230612_110016.jpg
    20230612_110016.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 47

Najnoviji postovi

Na vrh