• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armatrac traktori

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta
L

Lamborghini R2

Guest
www.armatrac.com
Agrofortuna uvozi neke nove turske traktore Armatrac.
Po mom misljenju kabina im je ista ko na Case jx,a prednja maska ko Same Silver.....
samo da još znamo i za kvalitetu....
To je valjda nesto ko sonalika i ti malo slabiji traktori..
vasa misljenja?
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
ne izgledaju loše samo je pitanje kakva im je kvaliteta,opskrba rezervnim dijelovima,servisna služba,...????? :roll:
 
L

Lamborghini R2

Guest
Pa možda za nekog ko ima malo domačinstvo bude dobar,za velike farmere ipak bio bi u pozadini...,ali da je loš ne izgleda,jer po meni daleko je bolji od današnjeg IMT-a,zbog IMT-ove pauze u razvoju koja traje 25 godina... :evil:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Perkins motor, ZF getriba i Carraro prednji most, ne može bit tak loš. 58-75ks 3cilturbo
 
L

Lamborghini R2

Guest
Ja ne vidim baš neku sličnost s Yto-m ,i kada bih kupovavo radije jednog turka nego 2 Yta,možda griješim,ali....
a i cijena je sigurno malo deblja od kinezića
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Koliko znam, baziraju se na Steyr tehnologiji, malo starijoj.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Novi su na tržištu,ljudi su malo skeptični. Po karakteristikama nisu loši
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
MatijaKrizanicMF35 kaže:
na starijoj international tehnologiji
Ne, nego Steyr. Mjenjač i zadnji most su gotovo identični serijama 900 i 9000. Također i Lindneru (75).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
MatijaKrizanicMF35 kaže:
steyr i international serije 33 imali su gotovo iste getribe, ZF.....
Onda dobro, jer ja to neznam (navedi jedan model).
No u razgovoru s Turcima prije 4-5 godina nisu spominjali Internationala, već samo Steyr-a.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
8+4 getriba......, ZF ju je radio za FENDTA, JOHN DEERE-a, IHC-a, Steyra, DEUTZ-A, Lindnera, i nešto malo za MF serije 200 sa SYNKRO MJENAČEM, al to je zanemarivo.....
IMA turska još jednu kopiju STEYRA a zo ve se Basak traktor, i meni nevjerojatno liči na IMT serije 2000, pogledaj si malo.....A PERKINSA su ti imali i STEYR i CASE ihc nakon ujedinjenja 96. ili 97. tak da.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
MatijaKrizanicMF35 kaže:
8+4 getriba......, ZF ju je radio za FENDTA, JOHN DEERE-a, IHC-a, Steyra, DEUTZ-A, Lindnera, i nešto malo za MF serije 200 sa SYNKRO MJENAČEM, al to je zanemarivo.....
IMA turska još jednu kopiju STEYRA a zo ve se Basak traktor, i meni nevjerojatno liči na IMT serije 2000, pogledaj si malo.....A PERKINSA su ti imali i STEYR i CASE ihc nakon ujedinjenja 96. ili 97. tak da.....
Koliko ja znam, i Steyr i Armatrac imaju 16+8 getribe.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
aha......ali je baza stara 8+4.....steyr je uveo prvi 16+8 i to je tada bila više tehnologija......natjecali se s Fendtom....
ma to ti danas svak sa svakim, i onda meni neko veli da nema prostitucije :D :) :lol: :p
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Gledao sam ih malo u Gudovcu na sajmu, nemoj me držat za riječ, ali mislim da je 80 ks bio oko 28 000 eura sa PDV-om, nisam 100 % siguran. Inače zgodni traktori, na motorima pločice Perkins England i dosta su im slični motori kao na mom Landiniju tak da su onda valjda stvarno oriđiđi Perkins.
 
Na vrh