• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arno

B

BAGERISTA

Guest
Evo naša temu,,,od našega-vašega kolege...

Moren reč da san ugodno iznenađen,,kad su me dica zvala ,da me treba jedan čovijek vani,,:scratch,,,nakon izlaska iz kuče,,,,tajanstvena osoba(arno)se prestavila....osta sam zbunjen i šokiran ugodno,,,.:D
Počaščen sam s dolaskom osobe,,koja me je u svim pogledima iznenadila,,,i savijetovala oko nekih stvari vezano za mašineriju..i ostalo,,,,a nažalost vremena je bilo malo,,,da se raspričamo,,,i da mi da još koji savijet..

Nakon kračeg obilaska,,,garaža,,i pregleda malo oko mašina..

Počeli smo priču i o sajmu u GUDOVCU,,,na kojeg je upitan dolazak,,:?,,ali nakon njegovog posijeta,,,,pošto mi se datumi skoro poklapaju,,mogu reč,da skoro budem čak proša,,,a i možda natijeram i svoju bolju polovicu.:partyman::partyman:

Niš drugo nemogu reč,,nego da se nadam da sam dovoljno ugostio,,našeg kolegu,,u svoj dom,,,i nadam se da je zadovoljan,,,ko i ja....

Ljep pozdrav............:partyman::partyman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo naša temu,,,od našega-vašega kolege...

Moren reč da san ugodno iznenađen,,kad su me dica zvala ,da me treba jedan čovijek vani,,:scratch,,,nakon izlaska iz kuče,,,,tajanstvena osoba(arno)se prestavila....osta sam zbunjen i šokiran ugodno,,,.:D
Počaščen sam s dolaskom osobe,,koja me je u svim pogledima iznenadila,,,i savijetovala oko nekih stvari vezano za mašineriju..i ostalo,,,,a nažalost vremena je bilo malo,,,da se raspričamo,,,i da mi da još koji savijet..

Nakon kračeg obilaska,,,garaža,,i pregleda malo oko mašina..

Počeli smo priču i o sajmu u GUDOVCU,,,na kojeg je upitan dolazak,,:?,,ali nakon njegovog posijeta,,,,pošto mi se datumi skoro poklapaju,,mogu reč,da skoro budem čak proša,,,a i možda natijeram i svoju bolju polovicu.:partyman::partyman:

Niš drugo nemogu reč,,nego da se nadam da sam dovoljno ugostio,,našeg kolegu,,u svoj dom,,,i nadam se da je zadovoljan,,,ko i ja....

Ljep pozdrav............:partyman:

A što da sekaže ,,,, dočekan ljudski kao svaki dobar gost ,,,, iako nepoznat , i nepozvan uletio u kuču :mrgreen: ja sam isto zadovoljan ,,,,,,,,,,,,,,,,, samo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, nešto mi se raštelalo u glavi kada sam došao kuči i musno ,,,,,,,,,,,,,,,,, 2 x 0,5 X ATOMSKO , neko je sjebo formulu trebao sam uzet pola DOZE :oops: :) ,,,,,,,,,,,,, JOŠ JEDNOM HVALA na gostoprinstvu tebi i tvojoj obitelji a u Bjelovaru , ,,,,,,,,,,,,,, vrjeme će pokazati puno je tu problema koje treba rješiti , ali valjda će sve biti u redu ,,,uglavnom dobro došao :gitarist:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju ARNO! ...

., evo sam sada vidil da si svratil kod našeg kolege BAGER-a!., baš mi je drago da si i TI vidil tu lipotu i divotu Istarskog kraja - raja na zemlji, divoti ranča i dvora BAGEROVI!!! ...

., evo odma da iskoristim usput, da TE pitam kako prstić?., ono nešto prije si pisal kako TI puno smeta za delo - posal i uvik se javi - zapne tamo kadi netreba?., heheheee., znam da je to i takov osjećaj grozan., usporedbe radi., sada zamisli - probaj verovat kako je meni kad mi fali pet prstićev!., koliko fali pri svakakovom delu, ALI zauvik.-

., aj Lip pozdrav, Bog!, pozdrav tebi i celoj obitelji., čitamo - pišemo se ...

., p.s., moram dodat još i vo., našalit se na svoj račun, da se niko nenaljuti - uvredi., moja velika sriće je u tome ča ja nis vridan ni frtalj našeg BAGER-a., heheheee, nevolim delat niš., već ono ča baš moram delat, moram delat na silu ili bi rekli po domaći; preko ku..a iliti one stvari., zezam se., veruj na moju pisanu reč!, delam i previše za moje mogućnosti, znanje i sposobnosti.- ...
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju ARNO! ...

., evo sam sada vidil da si svratil kod našeg kolege BAGER-a!., baš mi je drago da si i TI vidil tu lipotu i divotu Istarskog kraja - raja na zemlji, divoti ranča i dvora BAGEROVI!!! ...

., evo odma da iskoristim usput, da TE pitam kako prstić?., ono nešto prije si pisal kako TI puno smeta za delo - posal i uvik se javi - zapne tamo kadi netreba?., heheheee., znam da je to i takov osjećaj grozan., usporedbe radi., sada zamisli - probaj verovat kako je meni kad mi fali pet prstićev!., koliko fali pri svakakovom delu, ALI zauvik.-

., aj Lip pozdrav, Bog!, pozdrav tebi i celoj obitelji., čitamo - pišemo se ...

., p.s., moram dodat još i vo., našalit se na svoj račun, da se niko nenaljuti - uvredi., moja velika sriće je u tome ča ja nis vridan ni frtalj našeg BAGER-a., heheheee, nevolim delat niš., već ono ča baš moram delat, moram delat na silu ili bi rekli po domaći; preko ku..a iliti one stvari., zezam se., veruj na moju pisanu reč!, delam i previše za moje mogućnosti, znanje i sposobnosti.- ...

E ovo potpisujem,,,,,,,,,,,,,,,,,s velikim,imenom prezimenom,,da,ima volje za delat,,,i kega ni sram reč ča misli,,,,...........a da ne pričam,,,,o tome,,,koliko dela more napravit,,,,bez obzira,na okolnosti....................

A da dela,,,,,,,,za mene dela,:p,,a za druge,,kako ko oče.:roll:

Pozdrav legendo.....:partyman::partyman::drinkers::partyman:

Pozdrav tebi i tvojima...............GROFE
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
., lip TI pozdrav forumski prijatelju ARNO! ...

., evo sam sada vidil da si svratil kod našeg kolege BAGER-a!., baš mi je drago da si i TI vidil tu lipotu i divotu Istarskog kraja - raja na zemlji, divoti ranča i dvora BAGEROVI!!! ...

., evo odma da iskoristim usput, da TE pitam kako prstić?., ono nešto prije si pisal kako TI puno smeta za delo - posal i uvik se javi - zapne tamo kadi netreba?., heheheee., znam da je to i takov osjećaj grozan., usporedbe radi., sada zamisli - probaj verovat kako je meni kad mi fali pet prstićev!., koliko fali pri svakakovom delu, ALI zauvik.-

., aj Lip pozdrav, Bog!, pozdrav tebi i celoj obitelji., čitamo - pišemo se ...

., p.s., moram dodat još i vo., našalit se na svoj račun, da se niko nenaljuti - uvredi., moja velika sriće je u tome ča ja nis vridan ni frtalj našeg BAGER-a., heheheee, nevolim delat niš., već ono ča baš moram delat, moram delat na silu ili bi rekli po domaći; preko ku..a iliti one stvari., zezam se., veruj na moju pisanu reč!, delam i previše za moje mogućnosti, znanje i sposobnosti.- ...

Da GROFEE ,, došao sam , vidio stvarno ljepo imanje na kojeme se nađe svakakvih ljepota , a i dobrih duša ,,

Imanje se stvarno smjestilo između dvije tri ceste , pruge , mira i tišine a obradive zemlje koliko ti srce želi , jedino što sam primjetio nema susjeda odmah do kuće ali neka , dođu oni i sami na koju kapljicu ,,,
a moj prstić ,, polako poprima funkciju , može se skvrčiti do pola ali neka , što i sam kažeš kako je tebi ovo je super , a i godine nose svoje pa neče mi više ni toliko trebati ,,,, treba raditi manje , i čuvati se da se nešto ne desi ,,, a di češ se bolje čuvati nego da ništa ne radiš :D
vani nešto zatoplilo pa će se morati krenuti sa rezanjem vinograda i voča , neče se više pitati za prst ,,,,,,,,,, ostalo devet zdravih, za koje nema poštede:blackeye
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
.osta sam zbunjen i šokiran ugodno,,:

jel ovako.....:lol:

bgab8k.jpg


ili ovako......
2hchob4.gif
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
A nisi me ulovija baš u najboljoj pozi,,,,čekaj da vidiš direkt............:lol::lol::lol:


Uploaded with ImageShack.us
A ovaj iza,ča ga je stid,,,ki je to...
2hchob4.jpg

zlb2u9.jpg
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
a jel se ovega sjećaš......:finga:
j9yrlu.jpg

Dečki . polakše :arrow: kak ste krenuli neko bi mogao zaključat temu zbog :supris: rercimo nedoličnih slika :) ajojjjjj trebala bi i jedna ovakva opuštena tema aaaaaa ,,,,,,,,,,,,,,,
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma kakvo zaključavanje,,,,,,,,,,,,ča je tebi te trupilo ono raketno do kraja............:rolfer::rolfer::rolfer:

Ovo je primjerena slika,(mada če se neki nač u njoj:rolfer::rolfer:),,,i mogu slobodno reč,,,da je lakše delat s njima nego s ljudima......bez uvrede...to je domača živina...
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer:a jesi munjen........
qq20zk.gif

Ali do kraja......samo neka pazi,,,,
n5gf8p.gif
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
:rolfer::rolfer:a jesi munjen........

da,od one tvoje rakije tek sada osjećam posljedice....:lol:
kaj me tek čeka od ličkog viskija....:scratch
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma kakvo zaključavanje,,,,,,,,,,,,ča je tebi te trupilo ono raketno do kraja............:rolfer::rolfer::rolfer:
Ma jest zajedljivi , u subotu kada sam došao doma potrošio sam ovo ,






a jes dobra :drinkers:


predozirao se.....:scratch :lol:

a sada pošto sutra ne radim i nikamo ne kočijam ,,,,,,,,, :rolleyess: pogledaću sutra koliko je ostalo :lol:

ako ostane ,:rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
da,od one tvoje rakije tek sada osjećam posljedice....:lol:
kaj me tek čeka od ličkog viskija....:scratch

totalni krah,,,,padanje u neku drugui dimenziju....................
xdmjp.gif
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh