• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Evo kolega dokaza da njuskalo ima automatski unos opreme ovisno o izabranom modelu auta i paketa opreme.
I naravno da tu ima napisanih gluposti.
36d7653d4c833d2e8def400058540950.jpg


Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
plus,tako sam nešto imao i ja i više ne vjerujem ni vlastitoj rodbini.Samo kaj se meni javio sasvim neki drugi lik kad je istekao tehnički.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja imam meganea 1.9dci 2002g sa 200000Km i troši mi jedva 5L ulja na 10000Km turbo i egr sam ja odmah promijenio s tim da je turbo po drugi put lani jer je prvi bio kinez sa ebaya i razletila se krilca u vožnji na kompresorskoj strani. Sve u svemu zadovoljan, dosta je udoban i lijepo mi leži, potrošnja na otvorenom oko i ispod 6L a kod mene na brdovitom terenu i preko 7L. Moje "jeftine" greške sam prilično platio ali šta je tu je.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Predpostavljam da je mislio 0,5l ,tipfeler, nadam se:D:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Evo kolega dokaza da njuskalo ima automatski unos opreme ovisno o izabranom modelu auta i paketa opreme.
I naravno da tu ima napisanih gluposti.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Ima ima, itekako ima...

Kupovao je prije par mjeseci jedan moj kolega s posla auto i išao "daleko od doma" da ga pogleda u živo. Želi provjeriti klimu - nema klime, gleda oglas piše ima klima, nije kupio, puno se vozio, puno je psovao, puno potrošio, dan izgubio...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mnogi danas bi kupili nekaj a da nejdu gledati uopče,da im mogu poslat na kučnu adresu bili bi prezadovoljni.
Kod kupnje automobila bilo koje vrste i starosti,treba ih vidjet barem 7-10kom. pa suzit izbor pa kupit,jer kupnja na prvu večinom nakraju neizađe na dobro...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
Ima ljudi i poštenih prodavača. Prošle godine moj tetak kupio passata kod jednog prodavač polovnih vozila iz uvoza( kod nas ih ima na svakom cosku ili ti kutu). Završili kupoprodajni i ovaj r
ebao da registruje auto, kada u medjuvremenu rikne neka elektronika( popravka preko 600 eura). Ode on prodavaču čovjek njemu pare on njemu auto jer je bio usmeni dogovor da ako za mjesec dana sta stane može vratit auto.
A drugi negativni slučaj sam imao ja lično gdje smo imali isti dogovor samo sa drugim prodavačem. Radilo se djipu i nakon 15- ak dana počeo drobit reduktor( negdje oko 2000 eura) i ja mu vratim auto, a on ni da čuje . Onda ja poludim i uhvatim ga za gusu i malo je falilo da ga udavim. Onda vraća i pare, samo što ne kaže vozi i auto.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Mnogi danas bi kupili nekaj a da nejdu gledati uopče,da im mogu poslat na kučnu adresu bili bi prezadovoljni.
Kod kupnje automobila bilo koje vrste i starosti,treba ih vidjet barem 7-10kom. pa suzit izbor pa kupit,jer kupnja na prvu večinom nakraju neizađe na dobro...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
Slažem se u potpunosti :)

Ima ljudi i poštenih prodavača.

A drugi negativni slučaj ...
Eto vidiš s jednim se moglo poslovati nekako na poštenoj bazi na danu riječ, a drugi te "zahebe" od prve.
Ne smije se nikada zaboraviti na klauzulu da se ipak rabljena vozila kupuju u viđenom stanju, tu je na žalost službenoj priči i proceduri kraj.
Može se bilo što pokvariti na novom vozilu jer je sve to rezultat hiper produkcije i navijenih normi, a da se ne bi moglo na rabljenom (ili izraubanom pa fino zamaskiranom).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
Ma nije meni problem da ljudi ne serendaju. Da nije rekao vrati ako bilo sta bude, ja ne bi ni riječi rekao već kupio dio i zamjenio i vozi dalje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Bogme ja sam nedavno prošel veliki dio ljepe naše u potrazi za autičem za kolegu. U tih par dana skoro da nije bilo nijednog tog tipa automobila da ga nismo ogledali. Za neke mi došlo da ih pitam jel ih nije sramota.
natuklo se tisučak kilometara i na kraju ipak kupilo ali stvarno ljudi svašta oglašavaju i iz razno raznih kutova preslikavaju nebi li sakrili nedostatke.


Kaj se tiče onog prefaljenog motora 1.9 TDI 66 KW.
Stvarno je to vrh motor, ali u ovakvoj kombinaciji. Bez čačkanja po kompu napumpano mu je poprilično snage.
Ovome sa slike (dok je išel, cjeli je jadan u presjeku :=:) ) je svaka getriba bila prekratka.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Niti šarafa nije trebalo odšarafiti, samo par žica cviknuti
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
Ja imam u passatu 1.9 d sa 50kW. Nepoderiv motor, ima oko 440000 km bez ikakvog diranja
. Na nekih 5000 km kako se mijenja ulje potroši do 0,5 l najviše. Poderao je već dva mjenjača, ali i dalje ide i vuče kao lud za svoju snagu.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ma ovo je bil pravi autič.:icon_thumright:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=q0HeV1zHYhc[/YT]
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Dečki kakva su iskustva sa BMW E90 318d i 320d?

Koje godište automobila gledaš? Mislim da je do 2007 je bio M47 motor, nakon njega N47, koji je u ranim fazama imao problem s lancem razvoda. Kasnije su to riješili. Inače je auto super.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Navodno su 316, 318, i 320 isti motori, samo su različitu elektroniku stavljali. Od žene nećak je imal 320d 2007 god. i bil mu je ok.
 

Najnoviji postovi

Na vrh