• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Evo naletio na ovu sliku, interesantno jako, bas me zanima kak se pokazalo to
0165bb82f026a7f37f2bd7214db0da3e.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Ak je i montaža, previše je.
Doduše kak je to vw, pristaje mu :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Naj tak ZJ ipak je Das auto .More on kaj hoće , kak je rekel kolega kaj ih puno preprodal vozil novog Kadeta i rekel bolje koči , tiši motor , lijepše se mijenja , puno udobniji ali je,, ga nije Golf .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Das Auto=Ovo Auto.
Srednjeg roda, ni za muške ni za ženske :D:

Željko, znaš li kaj znači kratica GOLF?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Gentlemen Only Ladies Forbidden - igra samo za muškarce, ženama zabranjen pristup

To govori da ste vi pixxxxce koji ga se ne usudite imati :(giggle)::(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Muhač radi se o autu a ne o igri samo su uzeli krivu igru trebali su " igra pokvarenog telefona " :p: (jel sam ubit ?? )
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Das auto das problem.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Jedan pokojni švercer (sajam Jakuševec 1974-2005 je prodaval aute) po njemu GOLF je gov*o Ovo Lako Frkneš .Jel slijedi BAN ??
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja nisam neki fan folcike, ali nađite mi groblje u tom rangu 30g staro koje još uvijem možeš utopit za 2000€? Jbga 2-3 golf drže cijenu ko da su zlatni a klepeču gore od mog ursusa. Realno sve godine je dvojka progutala lože kod nas više nego pojedini kamioni nafte, sad vidim več 3 ili4 vlasnika nakon nas, a bili smo 3 vlasnik tada još uvijek se taj poluproizvod kotrlja.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Kawač, G1 i 2 su bili auti bolji od konkurencije u svoje vrijeme. No to vrijeme je odavno prešlo.
danas ih je konkurencija (pre)stigla, a oni su snizili kvalitetu.
Ostalo je ime...kojega su još danas neki spremni platiti. I nikaj više.

Nagradno pitanje: kaj znači kratica GOLF SDI?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Neznam kaj znači ali večina je imala muke sa getribom . A kad si več kod G-1 imal je u startu sitnih problema otkazivali volani i kočnice .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zj sve to štima, i kak veliš ljudi pate na ime zato ih kupuju. Nije VW za bacit proć, ali ako gledamo novo, za te novce se dade kod nekih drugih marki puno više izvuči.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Slažem se s tim da su Golf 1 i 2 tada u svoje vrijeme bili bolji od konkurencije, u koju su tada spadali Z 101, Yugo, Fiat Uno ili Tipo, Opel Kadett i da ne nabrajam više. Al da su baš tako dobri bili ili nepoderivi nije istina. Svako malo se nešto radilo na njima, počevši od ležajeva kotača, amortizera, kugli, krajnika, semeringe je znao izbiti sam od sebe, motor puštao ulje na brtvi glave. Pa dihtung poklopca ventila,... Nisu to bili skupi popravci Al bili su često i smatram da su današnja vozila puno kvalitetnije napravljena, i teško će me netko uvjeriti suprotno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Švabo sastavljen u Slovačkoj...od dijelova iz cijelog svijeta, kak i svi ostali...
Nisam nikad rekel da je loš, no da da su drugi jednako dobri (pa i bolji) je također istina.

Steyr...u svoje je vrijeme G1/2 koštal skoro ko 2 stojadina. Ne vjerujem da je toliko bil bolji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh