• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno kolega ali zaboravljaš ceste večinom makadam sa rupom u rupi . Ili 80-tih na Jakuševcu ako dizel onda Golf ako benzinac onda Opel . ZJ 79-e je stojadin koštal 7 miliona a golf 9 miliona .
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ok, istina da zbog loših cesta se događalo više kvarova na ovjesu. Al meni najzanimljivija stvar koju su govorili tadašnji vlasnici golfa u 80 tim godinama, da nije uopće gubio cijenu, npr. Kupio si ga u Sarajevu u TAS-u i vozio ga 2 godine, zatim si dobio iste novce za njega. mislim iznos u DEM. Što je danas nezamislivo.
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Po meni je on auto s prenapuhanom cjenom za koju kod drugih proizvođača dobivaš puno više. BTW ovdje je 1.8 TSI highline s dsg mjenačem cca 155 000 Kn a kod nas 1.4 TSI highline i dsg 219 000 Kn, pa gdje tu imam logike. Za te novce (cca 44 000 CAD) ovdje dobiš CC ili neke modele luksuznih firmi (buick, lincoln, cadillac) ili ako baš hočeš gnojfa onda Golf R
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno ali tad si uplatil auto i čekal isporuku i do godine dana pa i više a moral si ga doplačivati kad je poskupel . ljudi su kupovali auto star 2-3 mjeseca koji je sa prenosom bil do 10% skuplji od novog teško je to danas shvatiti .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A koliko je danas skuplji dok ga na kraju otplatiš ?
Malo više od 10 % ?
Puno više od 10%. Mene je megan ispao skoro 80000kn skuplje nakon 7g krede, jbga franak je radil svoje.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj susjed je uplatil Z-101 i čekal isporuku 2 godine i svaka 3 mjeseca nadoplatil uplatil 81 isporuka bila 83 godine . I onda velite kak je prije bilo bolje ?
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Željko ,to je dobro jer se iz toga vidi da su ljudi imali toliko para i gotovine da Kragujevac nije mogao stići naštancati auta ,pa se onda tvornica širila ,zapošljavala još više radnika itd...Kaj danas ima koristi što uvjetno zaposlen radnik (jer ga otkaz može čekati sutra ujutro) digne kredit i popravi financijsku bilancu Merkelici ili Korejcima i još usput ko zna čija banka masno zaradi !
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lako je sad tak misliti trebaš akumulator nema trebaš gume nema trebaš kilu šečera nema a cijene stalno išle gore inflacija požali se bilo kaj pa spomeni Tita i partiju 3 mjeseca osiguran stan hrana i buđenje uz pendrek .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Lako je sad tak misliti trebaš akumulator nema trebaš gume nema trebaš kilu šečera nema a cijene stalno išle gore inflacija požali se bilo kaj pa spomeni Tita i partiju 3 mjeseca osiguran stan hrana i buđenje uz pendrek .
Iako sam napisal poduži odgovor, obrisal sam ga i samo budem rekel da svaki režim ima svoje dobre i loše strane. Jel nam sada bolje nego tada? Tad smo bili "robovi" partije a sada u blaženoj demokraciji smo "robovi" banaka. Ako i nemaš nikakva dugovanja prema nikome, opet si dužan a da i neznaš.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Jedan pokojni švercer (sajam Jakuševec 1974-2005 je prodaval aute) po njemu GOLF je gov*o Ovo Lako Frkneš .Jel slijedi BAN ??

Verzija koju ja znam " gov*o Omotano Limenom Folijom" :D: ovo nisam čul tvoje još
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Točan odgovor.

SDI = Samo Da Ide
Stvarno je tak, jer dok njega nateraš na autoputu Goričan-Zagreb na 130 več ti dođu naplatne sv. Helena! [emoji23] [emoji23]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,249
Kad smo već kod oznaka.
Kaj znači skračenica ABS?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ABS- ajde bolan stani

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh