• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
E da si slušal odakle dolazi ton kad je radilo, onda bi znao...:(hi):
Nego, jel imaš zvučni signal za žmigavce ili ako je ključ u bravi?
Naime, to kod novijih auti sve ide na jedan mali zvučnik koji se zna nalaziti u instrument tabli. Jel ti se pali kabinsko svjetlo kad otvoriš vrata? Da te šalter na vratima ne zeza možda....:icon_scratch:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
kabinsko svjetlo je isto zgasnulo! To je znači povezano? Gdje se nalazi taj prekidač za vrata, već sam ga htel provjeriti danas, al ne nađoh ga :icon_sad:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Mali, črni, gumeni gumbek na predjelu A nosača gdje su panti vozačevih vrata.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ne znam jel sam konačno pobedastel do kraja, ali nemrem najti nikakav gumbek sve sam pregledal na lijevim i desnim vratima i ništa :icon_hang:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije na vratima nego na stoku iznad ili ispod stangice koja koci vrata kod otvaranja.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ta štangica ima na sebi valjčiće koji je giblju prek neke šipke i kak svaki valjčić pređe prek šipke tak u tom položaju privremeno drži vrata...
sve je jasno ali nema tog gumenog gumba, očito je nekak drugačije riješeno prekidanje svjetla na ovom modelu.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
on ima mikroprekidač u bravi na vratima tako da nemoj se trudit tražit po štokovima :icon_pidu:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
e tak već može:icon_razz:
da li bum videl taj mikroprekidač ako skinem oplatu vrata iznutra? Nadam se samo da nem trebal mikroskop kad je mikroprekidač :confused:
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Renault twingo 1.2 8v 60ks.
Od 2001-2006.

Hyunday getz 1.3 75ks.
Ili
Nisan micra

kladim se da ih od sva tri predložena modela u cijeloj državi nema pet s automatskim mjenjačem. za tak male aute nije uobičajeno da su automatiki. ne velim da ih nije ali su rijetki.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Naravno da ih ima i vise nego ka j mislis al ne na selu.
Najvise sam vidio twinga i micre sa automatskim.
Naravno da ce teze biti kod nas kupiti manji a i veci automatik nego u skandinavskim zemljama i sad-u i naravno u francuskoj.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
nije golf 4 jugo da ima pipak na pantu, moras skinuti bravu i raskopat ju da bi dosao do mikroprekidaca, googlaj mikroprekidac golf 4 i naci ces tutorijale popracene slikama sta se mjenja. to je standardna boljka na cetvorkama i passatima tih godista, cesto popucaju i lemovi unutar brave pa ju je dovoljno prelemiti.
naravno trebas u cipoteci nabaviti odgovarajuce mikroprekidace, poskidati sve i polemiti ili naci ispravnu polovnu bravu.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
@oficir: nije mene sram kaj sam z sela i s tim nisam do sad nikad imel problema, i za tvoju informaciju i na selu ima više automatika ali večih.ja vozim samo automatike već 12 let od pasata, x5, 330xd kupea, mercedesa e220cdi do porschea gts. daješ čovjeku savjet, a ničim nisi objasnil zakaj baš ti modeli koje si navel i jel si čul da su dobri ili si ih vozil pa znaš da su bolji od drugih. i još, z norveške se ni mercedesa ne splati dovesti, a gdje pak tvinga
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
kabinsko svjetlo je isto zgasnulo! To je znači povezano? Gdje se nalazi taj prekidač za vrata, već sam ga htel provjeriti danas, al ne nađoh ga :icon_sad:
Pogledaj da nisu samo žarulje pregorjele.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
evo da nabacim par slikic autov koje sam do sad teral: 330xd 170kw i x5 sd 210 kw. s kupeom napravil nekih 22000 km a s x5 120000. nikad niš, samo servisi. obadva kupljeni novi krajem 2008 pri Tomiću. sad vozim novu mazdu cx5 sa revolution opremom (najviši nivo opreme) u skladu s recesijom.
 

Prilozi

  • DSC00377.jpg
    DSC00377.jpg
    53.5 KB · Pregleda: 68
  • DSC00376.jpg
    DSC00376.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 60
  • DSC00381.jpg
    DSC00381.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 60
  • DSC00504.jpg
    DSC00504.jpg
    78.5 KB · Pregleda: 61
Posljednje uređivanje:

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
evo i mazde koja i nije tak loša kak možda nekomu zgleda, a porsche je više v garaži neg kaj se vozi - razlog: nema se za benzin
 

Prilozi

  • 2013082102.jpg
    2013082102.jpg
    46.2 KB · Pregleda: 72
  • 2013080701.jpg
    2013080701.jpg
    51.8 KB · Pregleda: 61
  • Slika0212.jpg
    Slika0212.jpg
    44.5 KB · Pregleda: 78
  • Slika0313.jpg
    Slika0313.jpg
    39.8 KB · Pregleda: 67

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
evo i mazde koja i nije tak loša kak možda nekomu zgleda, a porsche je više v garaži neg kaj se vozi - razlog: nema se za benzin
velečasni piše
trebam kuma pod hitno , mogo bi ti isprazniti garažu od tog poršea :tractor:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Kolega Puknuti, viš da nije zlato sve kaj sja.
Kum ti nema ni za benzin :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir: nije mene sram kaj sam z sela i s tim nisam do sad nikad imel problema, i za tvoju informaciju i na selu ima više automatika ali večih.ja vozim samo automatike već 12 let od pasata, x5, 330xd kupea, mercedesa e220cdi do porschea gts. daješ čovjeku savjet, a ničim nisi objasnil zakaj baš ti modeli koje si navel i jel si čul da su dobri ili si ih vozil pa znaš da su bolji od drugih. i još, z norveške se ni mercedesa ne splati dovesti, a gdje pak tvinga

Pa i ja sam sa sela i to sad nema nikakve veze.
Samo sam htjel reci da u gradu ces ga cesce srest.
Svatko vozi i ima u skladu svojih mogocnosti a neki voze i imaju radi sela (drugih) pa makar radili samo za auto.
Bmw mljac al meni nedostizno.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
nije golf 4 jugo da ima pipak na pantu, moras skinuti bravu i raskopat ju da bi dosao do mikroprekidaca, googlaj mikroprekidac golf 4 i naci ces tutorijale popracene slikama sta se mjenja. to je standardna boljka na cetvorkama i passatima tih godista, cesto popucaju i lemovi unutar brave pa ju je dovoljno prelemiti.
naravno trebas u cipoteci nabaviti odgovarajuce mikroprekidace, poskidati sve i polemiti ili naci ispravnu polovnu bravu.

Nije jugo golf da ima problema sa mikrošalterima:icon_eyes:

evo i mazde koja i nije tak loša kak možda nekomu zgleda, a porsche je više v garaži neg kaj se vozi - razlog: nema se za benzin

Ovaj post je oksimoron....:(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh