• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Ovaj post je oksimoron....:(think):
nisam nigdje napisal da su to moji auti, od firme su. Privatno imam vw passata 1.9tdi iz 2002. 130ks s tiptronic mjenjačem i vozi ga žena a ja vozim službenuu mazdu trenutno. A porsche je trenutno v garaže al je ipak za dvije leta natukel 48000 km. I još bu, samo da se situacija popravi
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Nije jugo golf da ima problema sa mikrošalterima:icon_eyes:

Hahq, ocekivano i posteno!
Jednostavno se potrosi klizac na prekidacu i nema kontakta, kazu da je to od ucrstalog otvaranja i zatvaranja vrata jer se ljudi voze, milione s golfovima jel :D
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@Zj imaju jos tri marke cjenovno skuplje
Toyota yaris
Suzuki swift
Opel corsa
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Oplo otpada. Neću švapsko auto.

Zaboravih napisati - trebaju biti četvora vrata.
Ona dva...zanimljivo. Samo, ima li ih rabljenih?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ kaj kupuješ vozilo ? Znam da si Lumen ali sad bi ti mogle vijuge jako biti opterećene morati ćeš malo odmoriti i nekaj :drink:!!!!:icon_weed::icon_weed:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
I suzuki i toyota ima sa 5 vrata jedino je twingo svaki sa 3 vrata.
Ni ja nebi opela.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a šta fali opelu,da ga ne ureknem,kuc,kuc,moja Corsica sa 1,2 motorom od 2005 bez velikih kvara,izuzmemo li pumpu goriva,senzor protoka zraka i pikse na letvi volana koji su riješeni pod garancijom,sad će imati 120 000 na cajgeru
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nis joj ne fali vjerojatno si prvi vl. i redovno mjenjas ulje i filtere.
Jel tvoja novija linija ko grande punto ili ona prije?
Jel ima lanac na razvodu ili to imaju samo 1.4?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ne priznam više niš osim ovog,
snjeg ga ne brine, na nasip se popest mu je onak
a ujedino i proč 1400km uz jedno stajanje a da se poslje toga ne osječam kao nakon 15 rundi.
i uskoro ga mijenjam za puno mlađeg brata sa malo više snage.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Nis joj ne fali vjerojatno si prvi vl. i redovno mjenjas ulje i filtere.
Jel tvoja novija linija ko grande punto ili ona prije?
Jel ima lanac na razvodu ili to imaju samo 1.4?

da,kupljen je novi.
ne,stara linija i ima lanac.

Daniels,sve je to ok,imala ga moja sestra 8 godina,malo su dijelovi preskupi za moj budžet,naravno,na takvu makinu ne idu zamjenski
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Aygo-u fali jedan cilindar.
Imam dva traktora trocilindraša :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
marka,mjenjač , vrata ..još tu bude uključena boja , kilometraža i cijena ..ti da kupuješ novog imaš ozbiljnih problema
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Daniels,sve je to ok,imala ga moja sestra 8 godina,malo su dijelovi preskupi za moj budžet,naravno,na takvu makinu ne idu zamjenski

Ma nije više za njega skupo održavanje, a i nije da se sad kvari neznam kaj, eto u nešto više 3g samo papučica gasa, ostalo samo ulje filteri i vozi.
dijelovi primjerice ako uzmeš kak ti orginal diskove i pločice prve i zadnje sa žigom audi to ti je preko 3000kn.
sad ako znaš tko proizvodi djelove i lupa audi žig i pakira u audi kutije prođeš sa 1800kn.isto tako neke dijelove se isplati i kupit baš u audi servisu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas sam ga slučajno sreo u Bjelovaru,još stara 750 CL, čovjek si dao truda,jer po registraciji je friško regan
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Ahhhh.. hvata me nostalgija...za tim vremenima kad sam ga imao...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Imam pitanje,hitno je,jel bi pasala hauba i branik sa Clia na moju Thaliu? 1.5 dci 2003. godina

10567538_730047187041774_2104068050_n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh