• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Pa vidi da li neko ima u blizini, izmjeri sve i pogledaj, sumnjam da će neko na ovemu forumu (poljoprivrednom) znati odgo.. ti! :/ good luck
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Neam di pogledat,bude tata nazval onda u salon da pita... :mur:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pitaj trgovce dijelovima ili nekog limara u salonu tesko da budes dobio informacije koje trebas!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Evo moje pile,sad bolje izgleda nego prije srnećih faširanca :icon_fU:

10612665_716239448448253_1132772820626279460_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Frontalno,onda je došla pod kotač i auto zaneslo u stup od ograde
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Kad govorimo o starinskom vakuumskom EGR ventilu, (koji je vakuum cjevčicom spojen na usis karburatora) mišljenja su podvojena da li uklanjanje istoga smanjuje ili povečava potrošnju? Razmem da pokvareni egr ventil povećava potrošnju, ali ispravan bi trebal imati suprotan učinak. Ili?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Ovak, planiram si kupiti nekakav auto, za sad je u planu Golf 4, no mozda se i nesto drugo nade..
No da pitam za cetvorku, bil bi to nekakav tdi, e sad netko mi veli da su najbolji ovi 90 ks jer imaju bosh pumpu, a ovi preko 100 ks imaju pumpa dize i da se to dosta hoce kvariti..
Jel to istina i zanima me za registraciju, koliko je skuplja za ove preko 100 ks od ovih do 100 ks?
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
skoro sva osiguravajuća društva ti imaju na svojim stranicama kalkulator osiguranja pa si tamo možeš vidjeti kolika ti bi bila razlika u cijeni osiguranja.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Golf 4 ti je jako dobar auto. Samo 90 ks i 1.9 tdi i nemaš brige s njim. Ja imam četvorku od 2008. i jako sam zadovoljan s njim. Drugi sam vlasnik, a godina proizvodnje je 2000. Ulje mijenjam na svakih 10 000 km , a može i na 15 000 km bez problema jer su to jako dobri motori i ne troše ni kapi ulja. Moj će vjerovatno biti iduće godine na prodaju jer bi uzimali nešto novije tj. golfa 6.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Imamo vec Golfa 4, ali to je auto od staroga, pa bi si ja htio kupiti bas svoj, a ujedno bi ga i sestra vozila, mozda i vise nego ja..
Ali ima sdi motor i jako je trom za svoju masu tj nejde nikud s mjesta, kak bi mi to rekli..
A i pocel je ulje trositi i to podosta, tako da sdi-a necu vise gledati, a ne da ga moram voziti..

A sto se tice kupnje polovnog auta, malo me strah toga, ali uz malo truda i srece da se naici na nesto kvalitetno..
Zetorproxima, koliko tvoj ima km? Znaci 90 ks je?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
imam možda i milijun km na autima s 1.9tdi 66kw motorima. Najzahvalniji i najbolji motor po meni....

Audi-a sam prodal imal je cca 700 000km bez otvaranja al počel je trošit ulje, škoda 480 000 i išla je ko prvog dana bez ikakvih nuspojava...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Ma pišem na više strana pa mi valjda promaklo :icon_scratch:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Onda bude najvjerojatnije 66 kw, mada nema velike razlike u cijeni ni od 74 kw, 85 kw.. Tu govorim o Golfu 4..
Jos samo da se kakav sacuvan nade, nije bitno ako ima i preko 200 tis. km..
A ako se i nesto potrga, nije to sad neznam kakav svemirski brod da bi djelovi bili skupi ili nesto tako slicno..
 

Najnoviji postovi

Na vrh