• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Ako vec oces izgledan auto daj ulozi u malo kroma. Ove plasticne crne letvice su mi katastrofa. I parking senzori.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
A nije nikakav izgovor, kupil sam takav auto od prve vlasnice...
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Je li neko zna zkj zadnjih par godina sve aute treba cekati 3 mjeseca...od Audi A6 pa do Fiata xxxx.. mislim na nove iz salona?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
To je u modi. Zove se čežnja :(giggle):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Je li neko zna zkj zadnjih par godina sve aute treba cekati 3 mjeseca...od Audi A6 pa do Fiata xxxx.. mislim na nove iz salona?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
od prizvođača koponenti , sklapanja , testiranja , dostave do salona auto prelazi preko ..možda 10-tak firmi , svaka za svoje usluge traži naplatu ..

Kranji , saloni ..ne mogu oni imati 10 modela , s raznom opremom , raznih boja na skladištu , to bi oni trebali platiti .

Osim toga filozofija je takva da sam biraš opremu , boju , pepeljaru , naslone ,ove -one
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bosna tjuning

Bolje Bosna nego Krapina.
Uostalom,na takve stare aute je neisplativo i besmisleno stavljati jeftini kič, pogotovo kad nemaš ukusa.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
@Gogo ne treba uopste raspravljati o ukusima. Ja licno nikad ne bi dangubio sa ovim zajebancijama, spustanjem itd. Uvijek sam imao alu felge na autu bez ikakvih spustanja i meni je tako ljepse nego kad mi je tocak upao u blatobran. Par puta sam se vozio u ovim nakarabucenim autima i bilo mi je.doslo da izadjem i uzmem taxi.

Vidim da smo kolege po struci, hemicari.
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
O ukusima se ne raspravlja kad nekome paše Mozart,a nekom Bach,sve je to klasika.
Ovo je bezveze,ne možeš od babe napravit djevojku.
Al ima svega,evo nedavno cura iz mog sela kupila neki Daewoo tamnoplave boje,s kričavo zelenim plastičnim ratkapama. Točno me oči bole. :)

Ah,slaba je to struka,nikad me nisu naučili da napravim bombu ili nešto slično,sve sami računi i formule...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bolje Bosna nego Krapina.

Kaj ti imaš protiv mojega zajca? :(hi)::(hi)::(hi):

Uvijek je najbolje voziti aute s tvorničkim postavkama. Promjena nekog detalja, bez ostalih promjena koje izvedena promjena zahtjeva često (ne uvijek) može, kao nuspojavu uzrokovati pogoršanje nekih karakteristika.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Ah,slaba je to struka,nikad me nisu naučili da napravim bombu ili nešto slično,sve sami računi i formule...

Ma i mene je ubilo na fakultetu bubanje nepotrebnih stvari, a nista prakticno da se vidi. Na srecu ne zavisim od struke, vec sam otisao na drugu stranu.
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Tako je, rasprava o ukusima nikad ne završava dobro, zato se i veli da se o ukusima ne raspravlja.

Ali samo bi htel reci da ako je auto dobro složen, znači pravi amortizeri, federi ili gewinde, a ne neki jeftić iz kauflanda onda može auto biti spušten do poda i opet se jako lijepo vozi. Nažalost većina "tjuniranih" vozila u HR su upravo suprotno i imaš osjećaj ko da se voziš bez ovjesa.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Pred koju godinu sam mogao snjeg čistit autom :)
lnFb2HN.jpg


Bila je trojka i niža još..Karter je bio 3cm od poda :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Meni je četvorka i ovako preniska znam zapeti tu i tamo s njom negdje.. A još da je spustim pa to bi katastrofa bilo.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Cetvorka ima nizak karter, svojevremeno dok sam je imao dva puta sam probijao karter.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Je, baš je nisko.. Stari je 3 puta mislim razbio karter do sad. Tanak ko papir i puca lako..
 

Najnoviji postovi

Na vrh