• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
17" za pola hahahah

Tino, ne spustaj auto ako nemas neke koristi od toga,, tipa stabilnija vožnja, areodinamika bla bla

Inace ta spustena auta su za k****, frend ima A3 spustenog,, jesam ja mlad, ali nezgo ulaženje i izlaženje + kad je zima svako malo nasjedne negdje...
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Tino,eibach pro-kit i to ti je to..2.5-3 cm taman na standardne amortizere. Nego gdi su nestale oo____oo?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Auspuhe sam prodal i namontiral na jedan 3b, ja radim sad isponova ali sam vecim nastavcina fi80 kak ima i original

17634518_612054858992295_8196373557376595833_n.jpg
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Mikica, ne znam na kog misliš pod googlaša ali da ti odgovorim.

Manijak sam za mehaniku koji je prvi puta sa 10 godina radio generalku sa starim na Kadettu jaje. 1.6 D (Opel).
Tada sam znao svaki detalj unutrašnjosti motora i princip rada MSUI. Kasnije me život odveo totalno u drugom smjeru ali mehanika je nekako moja glavna ljubav oduvijek. To koliko sam auta imao i vozio je drugi dio. Preduboko pratim autoindustriju od onih godina. Od mehaničkog dijela do samog businessa.
Dapače, radio pro bono da pomognem i na nekim portalima i molili me da krenemo u zajedničke projekte. Iskustva definitivno imam. I teoretskog i mehaničkog i vozačkog i generalno širinu na tom području. Ovo nije kurčenje nego opravdanje od google sveznadara.
Ja sam ti zadnji koji ce pisati na bilo koju temu, a kamoli temu auta nakon googlanja u moru krivih podataka.

Ali vidiš, da naučiš nešto od nepažljivog google majstora. Taj 2.0 i 2.2 "Opelov" motor itekako vuče korijenje iz Isuzua.
Dapače, sam blok je identičan Isuzuovom 4FC1 motoru (priznajem, ovo sam morao izgooglati). I od tuda se Opel ipak malo više namučio nego kod ostalih posuđenih motora te ga nazvao svojim. Međutim korijenje vuče iz Isuzua. Ali OK, ajmo reći da nije Isuzu motor u toj mjeri kao i 1.5 stari D ili 1.7 ili 3.0. 2.2 ista priča, razvijen iz tog 2.0.

Okej, ajmo ih zvati Opelovim motorima. Ali samo da se zna odakle im baza.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

i mislio sam si da je neka takva kemija na bazi nekog drugog motora :) Dobro je znati

Evo da se pohvalim,ako bog da sutra stize i 4. citroen u kucu:icon_anal:.C4 za mladjeg sina,ujutro picimo za Viroviticu.Prosil bi vas lepo ak neko ima iskustva z motorom PSA 1.6 i 16v,jer smatram da na citroen forumu nisu objektivni.
Dizel ili benzinac?
Dizel je odličan, za benzinca neznam. Ja osobno benzinca nebi ni pogledal...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
1.6i piše. Valjda je benzinac.
Meni se 1.6 HDI na sviđa. Dobar je to motor dok je novi, ali problemi s uljnim kanalima...
Tek ovi noviji, s 8 ventila, bez toga problema.
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Auto ti za toliko u pod treba imat 19" felge, il barem 18. Ak ti vec vrag neda mira spusti ga neka 3 cm i to je to.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Ne vidim zašto bi auto trebal imati 18" ili 19" da bi bil spušten i dobro zgledal? Svaki auto bolje zgleda dok ga spustiš taman i na 14" felgama. Evo ti moj sa 17" i zabijen u pod, a na VW Up-u imam 16" sa tvorničkim sportskim ovjesom. Ne velim da ne zgleda bolje sa 18" (na godinu i kupujem 18") ili čak 19", ali može dobro izgledati i sa 17".





 
Posljednje uređivanje:

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ne vidim zašto bi auto trebal imati 18" ili 19" da bi bil spušten i dobro zgledal? Svaki auto bolje zgleda dok ga spustiš taman i na 14" felgama. Evo ti moji sa 17" i zabijen u pod, a na VW Up-u imam 16" sa tvorničkim sportskim ovjesom. Ne velim da ne zgleda bolje sa 18" (na godinu i kupujem 18") ili čak 19", ali može dobro izgledati i sa 17".

Pa upravo to, sam si napisao.

Ne veli nitko da ne zgleda. Al ovakav patos vizualno vuče veću felgu.

Al dobro, previše filozofije u svakom slučaju, netko nebi do preksutra skužio ta 2 cm pa ni nema smisla previše laprdat. :)
Ne mislim tu na nikog konkretno, al to je tak.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
A da se mene pita, patos ili ne uvijek me vuče veća felga :p

Ali opet ne treba pretjerivat, jer recimo 19" na toj nižoj srednjoj klasi, pogotovo starijim modelima izgleda malo previše.

Ajde na novom 3er, C-klasi ili čak pasatu može proći 19", ali sad na pasatu iz 2002 ili prije mi to izgleda malo napadno. Ali naravno svako ima svoje i tak dugo dok nije neki "rice tuning", može izgledati jako lijepo. :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zar nije taj dio , mislim izgledanja ili neizgedanja poprilično individualan ?
meni naprimjer najgore izgleda kad legne na probušenu gumu
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Za tu liniju passata je vrh 18 cola... sve iznad tog je užas, ko traktor izgleda...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Gospon ZWERevo zeli smo citraca C4 benzinca 1.6 (109 ks).
Super autic,dok idem v trgovinu uvek ga zemem sinu:icon_blackeye:,lako se parkiras,dobro potegne (v naselju) okretan,tih motor,volan -poseban dozivljaj(okrece se sam obruc a sredina s tipkama ne)nije prenizak za ulaz-izlaz.
Inace je to 4. citrac vu familiji,a zet i njegov stari isto presli na Citroen C5 za ve isto zadovoljni.:icon_super:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Moram prokomentirati Tinov auto.
Ako hočeš sportaka kupi BMW, ovo je dobar auto,(ja bi bio sretan da ga imam) ali za prevest se udobno i sigurno od točke A do točke B
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
pa smo nataknuli kotačiće.....
vmwqqo.jpg



Gospon ZWERevo zeli smo citraca C4 benzinca 1.6 (109 ks).
Super autic,dok idem v trgovinu uvek ga zemem sinu:icon_blackeye:,lako se parkiras,dobro potegne (v naselju) okretan,tih motor,volan -poseban dozivljaj(okrece se sam obruc a sredina s tipkama ne)nije prenizak za ulaz-izlaz.
Inace je to 4. citrac vu familiji,a zet i njegov stari isto presli na Citroen C5 za ve isto zadovoljni.:icon_super:

Glavno da ste vi zadovoljni, makar ja nisam fan benzinaca. Meni je onaj njihov 1,6 dizel mrak u manjem autu. Imamo u firmi 3 službena berlinga ( 1 putnički, 1 teretni i 1 teretni produženi) i autići su super.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Da speedline je isto lijepa felga ali to je namjenska felga samo za audi.......
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Trenutno mi je CI-R od BBS najljepša felga i paše valjda na sve linije 3er :D

Ali i ta BBS CH jako dobro sjedne na 3er. Uglavnom lijep auto Zwer.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ovo mi izgleda prejebeno, slike negdje iz neta a možda su već bile na forumu.
ecfc98d0a211a0651ec475e44fdf09a5.jpg
b08e1344781a120dad1749e9956647e2.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Bosna tjuning, to je sve preveliko... ja sam svog spustil :icon_cool:

17821392_613978545466593_732677615_n.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
A kakav ti je ono modni dodatak iznad zadnjeg kotača?
 

Najnoviji postovi

Na vrh