• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Nekad sam se vozio ovak nisko i tu je sve super kad se voziš po ravnom i cestama koje nisu uništene. Za sve ostalo je praktički bio neupotrebljiv, a o neudobnosti da ne pričam. Izdržao sam par mjeseci i vratio ga na tvorničko stanje.
7c5b03e4d2599534a5b442c0cc84c604.jpg


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ja sam uzeo Passat 3bg i doso je sa tim kratkim oprugama(valjda je neko spusto) a sad trazim od modela cros amortizere i opruge,vjerovatno stimaju i od audija allrad ili skode scout,pa da rahat vozim bez bojazni da grebem po cesti..
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Dečki, ovo je "pila" ! Ko iz dućana
 

Prilozi

  • DSC_0936.jpg
    DSC_0936.jpg
    73.8 KB · Pregleda: 73
  • DSC_0937.jpg
    DSC_0937.jpg
    66.3 KB · Pregleda: 75
  • DSC_0938.jpg
    DSC_0938.jpg
    71.6 KB · Pregleda: 71
  • DSC_0939.jpg
    DSC_0939.jpg
    78.9 KB · Pregleda: 66

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tino, sad nemreš ni 25 kg vreću ljepila za pločice vozit v bunkeru :D:


Dečki, ovo je "pila" ! Ko iz dućana

Jel to 1.6 dizel??

Daj mi reci jel auto za prodaju??
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
tino , kaj ti trčiš kraj njega kad se voziš i diviš se bočnoj silueti ?

Ljudi neš kopiraju a ne znaju kaj ni zašto

ameri ugrade pneumatiku na ovjes , podignu auto dok se voze , udobno im je za guzicu , a kad sjednu u kafič spuste ga i dive se "ležanju" i profilu
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Ja sam nekad na svoj jugo 45, bio je tamnosmeđe boje (takvih je bilo malo),hehe, stavio radkape sa 5krakova i bio sretan ko malo dijete.
Sad stave alu felge, nisko profilne gume, spuštaju ih i tome nema kraja.....
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Jel to 1.6 dizel??

Daj mi reci jel auto za prodaju??

Ne znam koji je motor ispod haube. Auto je Njemačkih reg. oznaka i slikal sam ga u prolazu. Tak da ti nemrem nikaj reć oko prodaje, al čisto sumnjam da bi ga vlasnik prodal !? Mada .... nikad se ne zna !?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Dovezel sam auta od majstora, ono sto je sestra imala prometnu, limarijski je super ureden, ali me muci jedna druga stvar..
Auto mi nece povuci odmah dok mu dam gas, nego se kao malo priguti i tek nako 2, 3 sekunde povuce, motor 1.9 tdi 66 kw, a dok prede 3000 okretaja kao da ga nesto pocne gusiti..
Mijenjan je interkuler i senzor tlaka zraka na cijevi interkulera?
Jel bi tu mogao biti kakav problem ili ga je nesto pocela turbina muciti, stvarno ne znam?
Auto je prije prometne za svojih 90 ks isao ko avion..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Maf, da ga nisu zaboravili prikopčati ili koji od ventilča za turbinu, a možda i ono crevce kaj ide s interkulera na komp.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Taj Maf, to je taj senzor?
Stvarno ne znam jel su sve pokopcali kak treba, bas se ne razmem u to, trebal bi otici k majstoru nek to jos pregleda malo..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ni moja četvorka neće petom preko 3100-3200 okretaja.. Prvom drugom sam ga vozio do 4000 pa i više i ide..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
@ivan Provjeri crijeva vakuuma, jedno ili više je puklo garant, tak je i meni na passatu, nije vuko ništa dok ih nisam provjeril i zamjenil puknute, čak i mala pukotina na početku crijeva smeta, i pazi na plastične račve, lako pucaju... I nemoj stavljati plastična crijeva jer bude ti se isto desilo

@milan Kolko km/h razvije na tim obrtajima?
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Evo sam i ja svog spemio za sezonu dosta je bilo petnajstica sad malo sedamnnajstce, uglavnom auto je spusten 4cm a da imam para uzeo bi gewinde da ide skroz u pod :icon_axe:

 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Po mojem ukusu sto je nizi auto to mi ljepse izgleda a i bolje lezi u zavojima.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Decki,nekad sam uzival u spustanju i dizanju auta,hidraulika dela cuda-exluziva samo citroena.Na XM-u sam se na parkingu pred kaficem znal spustit,nek raja gleda,nakon ulaska u auto dignit naka se cude sta je ovo.Mogo si ga dizat i spustat u voznji do nekih granica,no jebiga ovi novi C5ima sve na elektroniku,sjedne strane super nema toliko kvarova, do 200 000km bez problema,al kvaka je u tome nemozes ga u voznji dizat i spustat:(envy): jer ga sam vreca u normalni polozaj.No pred kaficem ga mores spustit kad krenes sam se digne,u pprvom nivou(dignut 5cm)mores vozit do 40kmh,udrugom(dignut 10cm)more do 10kmh aposlije ak vozis brze ga sam spusta,nemozes vise ko prija ludovad po makadamu ili sumi.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Nikakv smisao od nikakvog proizvoda....sori, ne mogu smisliti pljesniv sir:cool2:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Po mojem ukusu sto je nizi auto to mi ljepse izgleda a i bolje lezi u zavojima.
Ovo ti je najbolji balans između ležanja i prohodnosti,(visine).
Auto je stvarno lijep ovakav :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh