• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
meni je ovo predobro i tak ja palniram svog srušit

znači -30/25, ništa više
attachment.php
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
To je to o čemu pričam, možda mrvicu niže, ali to mi ne zlgeda ko 30/25, to mi se čini malo više ipak.
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
To je to o čemu pričam, možda mrvicu niže, ali to mi ne zlgeda ko 30/25, to mi se čini malo više ipak.
I ja bi rekao da je to malo nize od 30/25.

Al meni je to na slici definitovno savrsena visina.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
I ja bi rekao da je to malo nize od 30/25.

Al meni je to na slici definitovno savrsena visina.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Vidim da sam krivu riječ iskoristil, ali to sam mislil i ja, niže od 30/25.

na tom gore su H&R sport opruge, sad kolko spuštaju pitanje je



e sad pošto je to amer ja sam našao da HR spušta 1.3"/1.2" odnosno 35/30....

original tema http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=19355

Uglavnom to je to o čemu pričam, rub blatobrana poravnan s vanjskim rubom gume. Na ovoj E90 fali samo zadnja felga s manjim ET-om ili nekom distancom od 8-10mm da se guma poravna s blatobranom kak je i napred i to je to.

Kak taj BBS CH-R na svakom BMWu dobro zgleda, samo baš radi toga ju svaki drugi ima. Ali jeb... felga.
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
I ja bi rekao da je to malo nize od 30/25.

Al meni je to na slici definitovno savrsena visina.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Skuzil sam kaj mislis, zato sam se i nadovezal. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Vidim da sam krivu riječ iskoristil, ali to sam mislil i ja, niže od 30/25.



Uglavnom to je to o čemu pričam, rub blatobrana poravnan s vanjskim rubom gume. Na ovoj E90 fali samo zadnja felga s manjim ET-om ili nekom distancom od 8-10mm da se guma poravna s blatobranom kak je i napred i to je to.

Kak taj BBS CH-R na svakom BMWu dobro zgleda, samo baš radi toga ju svaki drugi ima. Ali jeb... felga.
mislim da je i lik napisao da misli stavit 12mm distance otraga :)

Svaka felga na Bmw-u dobro stoji :D:

Sorry ali ne. Izbor felgi za tu liniju je katastrofalno loš. Sve oem felge od novijih linija u kić do bola i meni neidu nikako pod kožu. Style 193 je ok al 18 ne izgleda nešto posebno na tom autu, čak i neke 17" su mi ljepše. Druga dobra felga za e90 je style 225 i to mi je bio drugi izbor ali mislim prijeć na F liniju pa da mi felge ostanu :)

Imam ja na passatu H&R opruge, spustilo ga je 6cm :icon_weed:
Imaš više kitova od H&R; sport, pro, street i različito spuštaju...
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Eto vidiš skoro sam pogodil. :D

Zwer, ne znam kolko si u tome ali kad smo već tu da te pitam, ideš možda na BMW meet 06.05 na Mičevac? Ili čak 10. i 11.06 u Pulu?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Nisam baš tip koji se sam tak padobranski pojavljuje na meetovima ali ak se dogovorim s nekim od frendova ić ću...
Bio sam s frendom u 9 mjesecu tam kad je bio meet kod one birtije mislim da se zove Cubismo
Inače redovno prošećem na Vw tunning show-u u Karlovcu pošto mi je to 2 min od kuće...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Baš i nije 2min. pješke al ok.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Nisam baš tip koji se sam tak padobranski pojavljuje na meetovima ali ak se dogovorim s nekim od frendova ić ću...
Bio sam s frendom u 9 mjesecu tam kad je bio meet kod one birtije mislim da se zove Cubismo
Inače redovno prošećem na Vw tunning show-u u Karlovcu pošto mi je to 2 min od kuće...

Ja se sa ekipom dogovorim, prvi put je malo čudno uletet tak samo ali onda upoznaš ekipu i na svakom meetu upoznaš nekog novog. E i ja sam bil na meetu u Lonjici, to mi je pod obavezno jer je uvijek show dok mrak padne. A i na Mrežnici sam bil prošle i predprošle, to je isti vikend dok i VW meet u KA.
Ajd ako slučajno buš išel na koji meet ove godine javi pa da popijemo nešto :drink:. Ja pem vrlo vjerojatno na sve.
:(rofl):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Švarča -- prema mrzlom polju

Blizu moje firme :wink: ,bivši Alstom?

Ja se sa ekipom dogovorim, prvi put je malo čudno uletet tak samo ali onda upoznaš ekipu i na svakom meetu upoznaš nekog novog. E i ja sam bil na meetu u Lonjici, to mi je pod obavezno jer je uvijek show dok mrak padne. A i na Mrežnici sam bil prošle i predprošle, to je isti vikend dok i VW meet u KA.
Ajd ako slučajno buš išel na koji meet ove godine javi pa da popijemo nešto :drink:. Ja pem vrlo vjerojatno na sve.
:(rofl):

U Mrežničkom Brigu,to je u mom selu,par 100 m od mene
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Da, predprošle je bilo na onom otoku ljubavi ili kak se već zove a prošle godine u Belavići, Mons Solis.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Neki dan sam učestvovao u jednoj raspravi o novim dizel motorima za automobile. Da se broj okretaja povećao skoro kao u benzinaca. A ja još mislio da je do 4.000 maksimum. Jesu li ti motori trajni kao stariji?

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh