• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam promijenio stroj, kia shuma 2000g, 37000km.
59f89ae881740adf6f240b697a55ed7f.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa morem ti reći da osim limarije koja je takva kakva je i malo lošije kvalitete plastike nutra, meni auto bil čisto ok dok ga je kum imal. Motor je bil doslovce apoteka, mislim čak da je mazda tu imala prste unutra, sve el. igračkice su funkcionirale, ovjes solidan, jedino su ga zadnje 2g počeli zezati kočioni celindri, del gore nove i tak prodal dalje kolegi s posla. Sad već prošla godina kak ju je prodal veli da je kolega limariju porešil, a sve ostalo ok.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ma nisu baš neka divota od auta ali zato jako dobro služe svrsi. Ima Mazdin motor B generacije koji nije nešto štedljiv ali napravi podosta kilometara i ne šteti mu ako pukne zupčasti.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kod nas u okolici ima jedna KIA Shuma koja taksira, auto se ne gasi... Presao je vise od 750.000km kad sam ga zadnji puta vidio. Sad ima sigurno i 800.000. Kaze gazda samo izmjena ulja na vrijeme i filtera. Tu i tamo nesto na ovjesu i redovan veliki servis na motoru i kaze nikad ga nije ostavio, a auto se valjda ne gasi haha. Tako da prst gore za Shumu sto se tice motora, a limarija opet kako kome sta pase. Kao sto se nekima Renault Thalia svidja, a meni je karoserija ruglo nevidjeno...

Al svakom je njegov auto najbolji, tako i meni moja Cetvorka, nema boljeg auta... Dok danas sutra ne dode drugi :D
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Jedino mi se ne sviđa potrošnja od nekih 10L na 100.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
@puknuti, ti se šališ?

Pa moj dizel 131 ks troši 5,5 - 6 litri penzionerske vožnje, kumov 520i e39 troši 7.5 dok ga ganja, 150 ks benzin... ovo je skandal od potrošnje za tu japansku samohodnu kosilicu
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Jedino mi se ne sviđa potrošnja od nekih 10L na 100.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Neka neko i napisa iskreno potrosnju automobila, jer se cini mi se na forumu voze perpetum mobili prve vrste.

@Tino to ti kum rekao da toliko trosi?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek to nije Japanac več Korejac jedan moj kompič nakon dosta das auta prešel na korejce i veli da je to za njega preporod jedino kaj je nedostatak kaj kod nas ne svačaju realnost več zvučna imena i države .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
@puknuti, ti se šališ?

Pa moj dizel 131 ks troši 5,5 - 6 litri penzionerske vožnje, kumov 520i e39 troši 7.5 dok ga ganja, 150 ks benzin... ovo je skandal od potrošnje za tu japansku samohodnu kosilicu
Smanji doživljaje @tino
Moja Laguna sa 112 KS po gradu 10-12 lit. bez greške popije.
Nećak mi je imao 320 d 2007 god. i gradske vožnje ispod 10 je jako teško išlo, otvorena je bila oko 6-7 bez ganjanja.

Promijenil sam u životu 20- tak auti do sada, plus još sigurno 10- tak službenih koje sam vozio i nikad ni na jednom nisam uspio nekom normalnom vožnjom ići ispod 7 lit. /100 km.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh