• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Mali, jel se po toj cijeni plaća pouzećem ili avansno?
Meni to liči na one oglase za jeftine traktor iz UK ili Irske.
Kaj god sam vani gledal, a da je 5...7 godina staro, nije bilo ispod 8...9t €.
Kak veli Markony, za te novce ima i pri nama i nemaš gnjavaže s uvozom.

Muha, jasno je da bum zažmiril na mnoge stvari, ak mi cijena odgovara i auto izgleda u redu. Ne treba mi automatska klima, parkirni senzori, ni puno drugih kerefeka, ali mi trebaju zasebna sjedala itd...
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ne plaća se ideš gledat.
Ako nađeš grešku jeli i znaš Njemački spustiš cijenu.
Bitno je provjerit cijenu uvoza i znati opremu.
Jer neke se aute ne isplati uvozit.
A malo ima komplikacija ali isplati se.
Da imam novaca preprodavao bih dalo bi se dobro zaradit.
Njihovi auti imaju puno opreme .
Servisne knjige i tako ko malo poznaje a voli putovat ko ja odlično.
Uvoz je najgora stavka jedva čekam schengen.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Jedan od ozbiljnijih favorita mi je, samo bi ga trebal vidjeti i probati u živo.
Godina? Km? Oprema? Kuka? Novaca?
Moj je 2015 g. al na žalost nije na prodaju,sad će na cageru prebacit 170 000 km., ima neku Trend+ opremu,kuke nema

I sam razmišljam uzet neki monovolumen, možda bi Lagunu rješavao jer mi je postala malo ne praktična.
Mora bit benzinac plus plin, dizel mi ne dolazi u obzir.
Kakvi su ti Fordovi C-max, kakve benzince uopće imaju u ponudi?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
Dojdi do mene da te provozam.:icon_winkle:
Ja ga imam jedno pola godine i mogu ti reći da sam za sada prezadovoljan njime,što s motorom što s prostorom i udobnošću. Benzinca zaboravi jer je to auto od 1500 kila i potrošnja bi bila prevelika. Meni je samo žao kaj nisam uzel model s 2.0 tdci motorom od 160 ks.
Ford opel najvise pate na hrđu.
Da prije 20 godina,sad je druga pjesma.:icon_winkle:
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Sve do 15 lit. plina je prihvatljivo.
Laguna koja ima nešto manje od 1400 kg je na nekih 12-13 lit. plina čisto gradske vožnje i to upravo zbog slabog motora od 112 ks. Kolega ima 1.8 od 120 ks sa plinom i oko 10 lit. se vrti potrošnja.

Dizel mi nije u igri upravo zbog grada i kratkih relacija. Svi su danas sa EGR, DPF i ostalim eko glupostima i to ih ubije. Skupi su za održavanje, pogotovo polovni a za novi nemam para.
Od par ljudi sam čuo koji imaju te novije dizele da imaju dosta problema u stalnoj gradskoj vožnji.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Mene spašava kaj nemam puno gradske vožnje,sve otvorena cesta,ja benzince nisam ni gledao al Ford ima u ponudi 1.4 s 90 ks , 1.6 s 115ks i 1.8 s 125 konja
Opet,da stavljam plin onda imam manje gepeka ili sam bez rezervne gume.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Sviđa mi se, ali mi je nedostižan...60-tak t kn mi je ipak previše (tolika ima je cijena po oglasnicima)
Ukratko gledam opet Xsare Picasso, samo 10g. mlađe od moje, s 90ks (jer drugih ni nema u ponudi). Dizel, jer za 1300kg treba bar 1,8l motor...
Malo sam se zanesel, jer sam mislil da Fordu ipak malo brže pada cijena.

Edit: gledal sam ponudu AH: uglavnom godišnjaci s >120t kn.
 
Posljednje uređivanje:

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Za tebe je fiat multipla ko stvorena... Nije skupa, dobar 1.9 motor, zasebna sjedala, monovolumen s puno prostora.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Jedino kaj su stare i nema ih baš (a ni karoserijskih dijelova).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
To on njega nagovara da kupi pa da svi zbijamo šale na njegov račun hahaha
:icon_jook:

Taj ima preupadljivi znak naprijed i otraga.
Uz to ima loše raspoređene brzine, slab motor koji je rastrošan, previše sjedala, neudoban, slabo grijanje, pre veliki među osovinski razmak premalu dimenziju guma, ako i ima kuku nije nevidljiva, puno kilometara, sama ručica mjenjača je trebala biti postavljena 2 centa u desno i 3 milimetra prema gore...... a i boja mu nije bog zna kaj.

Malo se zajebavam, nije to auto ni blizu onoga kaj ZJ traži.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Takvog sam vozil samo kaj je bil naranđasti motor je malo slab ali sve ostalo je bilo ok . Na 120 tkm mijenjan kuplung (dvomasivni) stavljen obični prodan sa 400 tkm motor nije diran
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Takvog ja imam samo 2.5.
Jedino me živcira te njihove greške na struji .
1.9 je slab previše
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Takvog sam vozil samo kaj je bil naranđasti motor je malo slab ali sve ostalo je bilo ok . Na 120 tkm mijenjan kuplung (dvomasivni) stavljen obični prodan sa 400 tkm motor nije diran

Kakav je ti naranđasti motor?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Očito dobar kad je skoro pol milje okrenul.
Znači i VW može poslužiti ali mora biti motor boje naranđe ili se jednostavno izbaci zarez kao nepotreban i eto vrhunskog motora :(rofl):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nismo njega razbili smo novog Citroena misleči da budemo dobili Forda ali popravili Citroena .
 
Na vrh