• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Tomo, pa kaj z limuzine na tačke?

Reno pa limuzina, najaci oksimoron ikad..

1.6Hdi..to se ne kupuje rabljeno..Uz par izuzetaka, to je motor sa najkracim rokom trajanja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Videl sam da jučer da si i ti švabe počel voziti pa sam ih se i ja malo zaželjel :(rofl):
A ne, to vozi moja žena :D:
Oplo su tačke isto. To je bil zadnji auto koji sam ikad mislil kupiti, no nisam našel odgovarajućeg Clia, C3 ili 208.

Hodor, svakaj sam vozil u životu...i neki Passat mi nije ostal u nekoj dobroj uspomeni. Mogu oni biti neznam kak dobri, no za pojam limuzine im fali ono "nekaj". I nije mi jasno zakaj ih ljudi toliko obožavaju i uzdižu.
BMW ili C5, pa i Laguna, su (za mene) limuzine, ostalo su tačke, kaj god ko mislil.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Oplo su tačke isto. To je bil zadnji auto koji sam ikad mislil kupiti
Kak koji Opel, ja sam svojega razderal i neznam da bum ikad više imal bolju limuzinu, a i ti si ga ipak kupil pa buš s vremenom videl koji je to stroj.

BMW ili C5, pa i Laguna, su (za mene) limuzine, ostalo su tačke
C5, pa kaj to iz tebe govori hihihi. To je krš neopjevani ko i svaki koji je iz te tvornice izašel.
Bivši gazda je novog C5 uzel, ja sam ga dopeljal i malo vozikal poslije po terenu, nikad večeg krampa ja vozil nisam.
A i kome to više prodati?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Nemam neku svoju marku i ne znam kaj hocu, ali sigurno znam kaj ni u ludilu necu:eek::
Dacia bi bilo super auto da reno nema prste, ili
Samo francuzi mogu prodat pokvareni sir:icon_rofl:

Muha ja te razmem, ja svojega nakon 24 godina gazenja, pri cemu je prevel tisuce ljudi, natovaren ko Poljak, nisam imal snage otpeljat pod presu. Nek stoji u garazi i ceka bolje dane, zavredil je.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Renault da ne valja? Pa Mercedes kupuje njihove motore, a ne neke "njemačke" !?

Zaboravljate da su danas svi jednako - loši.
 
Posljednje uređivanje:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
neznam sta i kako jer svi imaju svoje misljenje i neka tako ostane. Ja sam se posle mnogih auta u Renou 11-19 odmorio i progledao na oci. jedino im zameram da su previse udobni pa se hoce zaspati. VW je previse izvikan zbog delova i pristupacnosti na trzistu ali svi stariji modeli su krs boziji. Sad imam Pasata B3 samo zbog tereta i velikog rezervoara da vucem naftu ,inace ga nikad nebih uzeo. Po meni su Japanci mama za sve ,i zao mi je sto nijednog nisam kupio jer nemam toliko prostora u novcaniku , ali i one koje sam vozio odusevili su me. BMV jeste limuzina nema sta ali za klizave puteve i zimu nije. imao sam ih nekoliko ali za moje uslove nije
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ja sam imal prvu vožnju u golfu 6 prekjučer i poslje tog sam išo po mamu sa svojim renolčekom,to ko da sam sjel u jugića kakva je razlika :D:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
na autu se treba gledati uloženo dobiveno,a po tome je daleki istok dobrano ispred europe,pod time mislim na ono kaj je i proizvedeno u japanu i koreji jer ovo kaj su preselili u europu to više nije to.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ne znam uopće kaj fali renolu, trenutno je jedan Twingo u dvorištu sa preko 210000 km i nikakvih problema, prije njega renol express putnička verzije i isto nikakvih kvarova, još prije je bio Megan 1.4 i služio je 5 god. bez kvara, a prvi od njih je stigao R4 jos 83 god. i služio je punih 15 god. kod nas. Otac ga je kupio novog a kasnije sam ga ja preuzeo u svoje ruke i mene također izdržao. Eto stvarno za renolčeka ne mogu reć ni jednu lošu, imaju svojih mana kao i svi ali u globalu sasvim dobri auti.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam si kupil twinga prije 3godine i oduševio me je,dijelova ima i nisu pretjerano skupi.
Ima 185000km i promijenio sam mu do sada nosače motora,pumpu goriva i gume na vrhu prednjih amortizera i stvarno je ekonomičan i svestran auto.
Inače vozim Fiata oduvijek i prezadovoljan sam samo udobnost dosta losa.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
:icon_syda:

10556232_736511896395303_808138578219649678_n.jpg
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
ZJ,vec sam napomenul da je moj hdi 2.0 ,1.6 hdi nejte kupuvati jer bute najebali,lose reseno podmazivanje turbine i treba dosta ciscenja uljni kanali i preventive.Inace tih motora ima u Fordu ,PSA koncernu i Volviju pa vas prijateljski uvjeravam da ih izbjegnete ili ak je kasno,karter doli se pocistiti kaj se da(kanali,sito kao i sito v srajfu na uljnom lajtungu turbine(dovodnom,samo donji srajf),mijenjati PROPISANO ULJE motora i filter sakih 10 jezer km.Vozim citrace vec 20 let i to sam hidraulicari mislim i dalje a to da ih neko ne voli si je sam kriv,neko voli Seve neko Beli Hari (ja obadve a moj kolega Austrijanec veli da ga ne grde zenske sam premalo alkohola,tak valjda i babe za nas veliju) ima nas sakakvih.Zato ak je neko srecen z nekvom markom,fala bogu to je "bit" i nek uziva v svoji sreci jer mi bo mozda od veselja platil gemist pa bum i ja srecen i krug se siri a ak je ne srecen ,.:icon_lol:pak je neko zbog toga srecen
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Čuo sam od majstora da su ti 1,6 hdi PSA grupacije dosta osjetljivi na izmjene ulja, da im se rado stvara talog u karteru i može zaštopati uljnu pumpu, valjda joj je sito dosta nisko.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo decki zaboravih napomenut,prije promjene ulja na 1.6 motorima obavezno nalit sredstvo za ispiranje motora to mi je toplo preporucil sef citroen servisa a moj zet ima te motor na Fokusu i meni ne verje veli da na fordovu forumu se niko ne zali ,jebo te hitler poceli i ljudi sve vise lagat ne samo politicari.:mur:
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Neznam koji ford forum čita, ja pratim 2 foruma i svi preporučuju izmjenu ulja na 10 000 zbog štopanja sita u karteru.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E jebiga onda moj zet "ne govori istinu" ili je tak naivan pa misli da je sreckovic.:icon_blackeye:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Na nekom citroen forumu sam pročitao baš o tom štopanju sita pumpe, preporučuju redovitu izmjenu ulja.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja VI svima preporucil da mjenjaju ulje u svojim autima na 10000 ili najkasnije na 15000km neovisno koje ulje i koju marku koristite!
Oni koji su stalno po gradu ili samo kratke relacije do 10000km obavezno,i naravno filter ulja.
Ostalo je manje važno,al ulje mu je krv...
 

Najnoviji postovi

Na vrh