• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Ako bude na klocnama, a ne bude dobro konzerviran, našel budeš žive samo šarafe M12 i veče, ostalo bude "smeće", oprosti na iskrenosti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kolko bi tražio za to?
Pa neznam kolko mogu dobiti.
Ako bude na klocnama, a ne bude dobro konzerviran, našel budeš žive samo šarafe M12 i veče, ostalo bude "smeće", oprosti na iskrenosti.
Zakaj? Pa auto ima pocinčani pleh, ja ga imam od 2007godine.Stavim ga u garažu i tu i tam ga palim.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Znaš i sam da su cijene Fiatima nikakve.
E sad sve ovisi o stanju istog.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Pa neznam kolko mogu dobiti.

Zakaj? Pa auto ima pocinčani pleh, ja ga imam od 2007godine.Stavim ga u garažu i tu i tam ga palim.
Ima gore iznad pragova, sve od ispod nije bog zna kak zaštićeno. Ako ne bude stajal u toploj i suhoj garaži, za kratko vrijeme neće niš od njega ostat.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
E jebiga nedaš ti meni mira, pikaš me s "tim" autima :mad: :cry:.
Imao sam dva komada Fiata 850 sporta. Jednog sam se riješil tek da ga se riješim, drugog sam složil onak 200%, sve osim završnog farbanja (ispal je narančina kora :hahah:). Autek "bomba", baš u te dane je žena rodila našu mlađu kćerku, letio sam taj dan s posla u rodilište - a onda mi je izletio, iz sporedne ceste, jedan bedak, sam tak. Stao sam do njega na ama 1 mm, a samo dan prije sam uredio kočnice, da ih nisam, napravio bi rupu u njemu, a sebi bi osigurao nečistu savjest i tko zna što sve još ne...
Motor mu se vrtio u suprotnu stranu ;), imao je dupli fergazer, auspuh s 4 ispušne cijevi, sportski volan, sve diskove, za ono vrijeme bombonček od auta.
I ja bi rado danas imao jedan Fiat 850 sport coupe, jako rado.

Imao sam ja i sportsku Škodu Š100 R coupe, samo 22 dana, došao mi kupac i nije htio od kuće dok mu ju ne prodam, a "Bila je tako lijepa" - naravno za ona vremena...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
I ja bi rado danas imao jedan Fiat 850 sport coupe, jako rado.
I ja sam bil nekoliko godina ponosan vlasnik 850 coupea
Žal mi je kaj sam ga prodal kak i one sve minije kaj sam vozal.

To su bili trkači onog vremena i ko ga danas ima.... Ključaonica nikad taj nivo nije i nebu dostigla
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,580
Dečki da pitam jednu stvar, imam doma fiat bravo HGT Abarth, koji mi je višak, e sad kaj snjim? Da da prodam ili da ga denem na klocne idućih 20 let, dok bu možda kaj valjal? Nisam pametan baš. Jer kaj mogu dobit za njega, a danas sutra kad bu old timer bu i valjal ha? Auto je usčuvan, 2000godina, 170000tkm.Motor R5 20V.
Daj nabaci koju sliku tog dragulja
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Čuvaj tog Brava , kupi mu potrošne djelove za rezervu, i jednog dana lijepe novce ćeš dobiti.
Registriraj ga ,da ga možeš provozati malo duže da se zagrije . A najviše radi kočnica, one najviše trpe kad se ne koriste.
 

Najnoviji postovi

Na vrh