• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
pomagajteeee...

Pred registraciju sam obicnim crnim sprejem 4e kosta, ispricao haubu od auta. Sve je bilo TOP prvih par mjeseci, medjutim.... 🤒🥵

Kako su pocele malo jace temperature,a auto je na suncu, sva nova "farba-lak" je ispucao po haubi. I sto je najsmjesnije, na neka mjesta je sam otpao i ispod njega je fabricka boja netaknuta 🤣🤣.

Sad pitam za misljenje vas, ima li neko sredstvo ili nacin da se skine to sranj+ koje sam nanio a da ne ostetim donju, fabricku boju?

ps. sprej je inace onaj "duplicolor"
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Probaj akrilnim razrjeđivačem ako ide. On neće naštetiti org boji.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ak je auto skuplji odi do nekog tkoo se bavi deailingom i poliranjem...
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Moze li mi neko reci djense u pezou 206 xs 2002 godiste nalazi osigurac od cd-a, radija? Koji je tacno osigurac u pitanju?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Ne ide mi u glavu sto mi je sa cdom... Isto mi jednom bio problem nikakvog znaka nike davao , jedan elektricar mi je cacnuo nesto inrekao da je osigurac. Medjutim, sad nije , a ko zna i tad sto je bilo, mozda nije htio da mi kaze...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Još 5 godina ulaganja i bit ću na 98%.
Vrijednost nakon bojanja će joj biti 15000e.
Znači uloženo-dobiveno će mi bit na nuli ak ju budem prodavao😅
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ja tražim kocku za vikend auto

bila bi idealna kabrio i 6cil

makar ni e36 ni e46 cabrio mi nije nezanimljiv
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Cijene za nekaj takvo su otišle u nebo..
Kolega je nedavno prodal 325i, coupe s šiberom. Mtechnik izvana i iznutra. Sve na struju. Za 25000e.
Brat mu sličan, ali 4 vrata prodaje za 32000e. Pa ko voli i ko ima pare 😃
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Da li je tko koristio ultrazvučne uređaje za tjeranje miševa iz motornog prostora? Onaj sprej baš ne pomaže previše i moram nešto napraviti dok mi ne pojedu sve žice.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
I meni isto nešta hoda po motornom prostoru, vidim tragove šapa.
I ona vuna za izolaciju je malo pokidana.
Žice i nevidim jer je sve nabijeno kod mene, (golf 5 plus)......
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Dobro je dok vidim ono kaj su uništili pa popravim, veći problem je ono koje ne vidim.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Meni je kuna hodala, uništila izolaciju ispod haube i pregrizla žice od lambde sonde. Isto sam bio kupio neki sprej koji nije baš pomogao, kaj se tiče ovih ultrazvučnih uređaja mogu pomoći al na kratko vrijeme. Ja sam zamjenio izolaciju ispod haube i stavljao žumanjak jajeta i unutra otrov. Vele da i pomaže ako staviš dlaku od pasa na sam motor, odnosno da se objesi negdje u mrežastu vrečicu, jer to im kao smeta, jedva sam se riješio te napasti. Hvala Bogu nakon toga više nije hodala, sad malo češće pogledam ispod haube. :)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Miševi, po mojem mišljenju, operiraju tam gdje ima hrane. Motorni prostor nije njihovo omiljeno mjesto (možda griješim?). Kuna je druga priča. Ona si donese hranu i jako voli biti ispod haube motora.

@NikolaT55,​

sirovi žumanjak u posudici ili kuhani?
 
Na vrh