• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ooo,dobra odluka,čestitam na kupnji.Jel ima panoramski krov?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja se i dan danas pitam kaj ljudi vide u Pasatu??? Ja ga nebi nigda kupil!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Dobar je passat, dobar. No naravno,ima i boljih. Po meni mu je najveca mana sto se toliko hvali i dize u nebesa kao i vw opcenito. Ista stvar je i sa jd-om..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobar je passat, dobar. No naravno,ima i boljih. Po meni mu je najveca mana sto se toliko hvali i dize u nebesa kao i vw opcenito. Ista stvar je i sa jd-om..

Ljudi moji stara slava :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega fala na cestitki ,moj je okrugli model(stariji) neznam dal su imali tu opciju al sam zadovoljen i vak je dosta svetla.Nego da se sam osvrnem da nemam nist protiv njemackih auti ili nedo bog vlasnika tih auta(delaju ono i prave makine i da bi mogel bi vozil mort Tuarega)al sam razocaran kaj se paper podnese.:icon_jook:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Mislio sam da je noviji model,taj mi se jako sviđa,ispravak,nije panoramski krov nego ona velika šoferšajba,skoro do pola krova.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
sta lik je imao 6000 pa je posudio jos 2000 i kupio onog za 8000 sa pol milijuna kilometara i razvaljenog do bola i sad nema kesa da mu promjeni ulje jer je litra 505.01 za PD motore preko 100 kuna u tokicu a nedaj boze da nesto drugo servisira. to je sad auto koji svijetli i pisti..
dajte molim vas, to sto netko ne vodi brigu za svoj auto je jedna stvar i sto ide preko svojih mogucnost, al usporedivat tu nekog citroena s passatom, dobro da nije uspredba thalije vs passat. sjedni u takav ispravan auto
zadnji dobar passat je redizajn do 2005 sto je isao, ovo sve polak opada al da je gori od francuzica tog doba nemos rec :D
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Ne preferiram aute euro proizvođača,ali zadnji dobar francuz je bil napravljen od kartona.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Meni se od passata čini najbolji b5 plus jer su tu bili još uvijek 1.9 motori koji su odlični.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Dečki smanjite malo doživljaje. Ne valja samo sve kaj je njemačko, niti je loše sve kaj je talijansko i francusko. Bil to plug, ili auto...

Francuski auti vam nevaljaju, a dobri su vam Claas, Kuhn, MF ili Deere (koji se proizvode u Francuskoj)? Ili je to samo zbog "njemačkog" imena. Dajte najte.

Osobne preferencije ostavite za sebe, a ne pljujte po izboru drugih.

Hotela, razumijem te, Picasso je autobus u odnosu na Passata, em po udobnosti, em po prostoru. Ak je dobar tebi, i meni je :drink:

Kome je dobar VW, nek ga vozi. Tko neće, nek vozi Francuze, Fiate, Korejce, Japance ili Zastavu. Svejedno.

Znam da nitko od njih nije propal, dakle prodaju se i kupuju se. Znači da kvaliteta postoji. A na temelju 20 godišnjaka nema smisla raspravljati o kvaliteti...jer to ionak voze oni koji si bolje nemru priuštiti (nažalost!).

Da se nebi netko našel prozvanim i krivo shvatil, i ja vozim 15-godišnjaka (auto).
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja vozim talijane više od 10godina,i zadnje dvije godine renola i mogu samo reči da me nisu razočarali niti ostavljali na cesti nikada.
A djelovi su za moj dzep.
Imal sam golfa dvojku i mogu reci da je to bil kvalitetan,ali je bil ko traktor.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zj, ma nitko od tih imena autoindustrije nebude propal, ne radi se tu više o kvaliteti, kvaliteta je svedena na minimum minumuma, bitno da se stalno auti trže, znači nek traju 3 ili 5 godina, uzmeš novi i gotovo, ko više gleda na kvalitetu.
Druga je stvar kaj mi kupujemo ove nakon 3 ili 5 god, pošto je situacija takva kakva je pa si nemre svako novoga priuštiti.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prije tri sedmice kupljen berl. 1.6 HDI 90. stari oblik,očuvan i za sad najviše zadovoljan sa potrošnjom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A novi je dok iz salona ne izađe, nakon toga je stari i vredi barem soma do dva manje.

Nema boljeg auta do stare rage. Malo žice, šerafciger, kakva klješta, par ključeva, gorivo i mazivo i mirno more
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Novi automobil kad izađe iz salona gubi na vrijednosti 25 %, od svoje prvobitne cijena. Ustvari to se odnosi na vozila od 1 godine starosti.:=:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh