• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Kad smo kod Talijana ja bi si ovak nekaj htel imati. Nažalost to nebu nikad, ali .....
Jednom davno, tih godina, imal sam čast preparkirati u dvorištu onu prerađenu verziju, koju je vozil Šepetavc...
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
735
Davno je Ford odgovorio na pitanje koji je auto najbolji - novi.
Malo morgen, mi kupili novi Ford Focus, u 50k km je više bio u servisu nego na cesti. Nakon 3 god ga prodali u pola cijene.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Jednom davno, tih godina, imal sam čast preparkirati u dvorištu onu prerađenu verziju, koju je vozil Šepetavc...
Ja nažalost ni provazati se, a gde za volan primiti.
Ali, možda mi se ukaže prilika .....
 
  • Like
Reactions: ZJ

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Zanima me auto sa automatskim mjenjačem, limuzina srednje klase, do 10 000 eura. Tko ima iskustva sa automaticima, što gledati kod kupnje i koji je model i marka za preporuku...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Otišla i druga mečka. Slažem se da nema w205 za te pare. Nisam siguran da želim treću po redu w204 ali osim w211 nemam baš izbora među mercedesima a mislim da su najbolji sa automaticima, posebno rabljenima. Ne bih w204 zbog zadnjeg mosta ali s obzirom da im je to skoro pa jedina mana, možda opet zaigram na tu kartu. Nije problem ako ima preko 200 tkm...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Zanima me auto sa automatskim mjenjačem, limuzina srednje klase, do 10 000 eura. Tko ima iskustva sa automaticima, što gledati kod kupnje i koji je model i marka za preporuku...
Ja sad ne znam kaj tražiš točno od marki, ali moji su imali Škodu Octaviu 2006. godište i imala je DSG mjenjač, brzine je mijenjala baš lijepo i jako brzo.
Na satu je bilo preko 300000km, mjenjač ko cura.
Bitno je na tim mjenjačima mijenjat ulje svakih 50-60 tisuća km i samo po plinu i da je mjenjač sa lamelama potopljenim u ulju(to se i odnosi na te mjenjače), one zadnje generacije koje imaju suhe lamele redovito odlaze na oko 200k km.
 
Posljednje uređivanje:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
@AirBoX je uzel onog A6 i hrpu gvožđa a mogel se još malo rastegnuti i uzeti ovak nešto… 😁 Ak ništ drugo budem gledal nekog sa 400 000 km…🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ak ništ drugo budem gledal nekog sa 400 000 km…🤭
Daj naj...za orati imaš Fendta ;)
Ti si nekak više BMW tip 🤭
Recimo, za neki 735 M :ROFLMAO:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Koji 735? Zadnji su proizvodili 2005. Pa nisu baš tak mali poticaji… 😉 Možda 740… 🤔
 

Najnoviji postovi

Na vrh