• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ovo se ne viđa svaki dan, A8L, 5.0TDI Quattro, hehe
View attachment 56849
Ne vidim na mobu dovoljno dobro sliku Jesi siguran da je 5.0 TDI? Da nije možda oznaka 50 TDI što nije isto,pogotovo pitam zato jer Audi ima nove oznake pa ljudi često pomisle da i A3 im 5.0TDI motor.

 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,713
Nisam siguran ni ja ,na njuškalu vidim da su 50 TDI 3000 kubika.
Da ipak je 3000 kubika evo sad sam vidio na mobitelu sliku, 50 tdi je oznaka.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Tak već da jer moj kolega je kupil A3 TDI e sad nisam siguran dal' je 30 ili 35 pa su se neki na poslu čudili Kam je 3500ccm stalo u tak "mali" auto i kak to negde ide s tim motorom :)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
naišel sam negdje prijje par mjeseci na face-u gdje je čovjek u nekkvim komentarima pisal da je imal problema na takvom autu sa sound systemom -krčanje zvučnika u jednim vratima, sad dal je još kaj bilo nisam siguran , uglavnom ovi nisu htjeli mjenjat samo taj zvučnik nego cijeli sustav, stavil je ponudu od ovlaštenog servisa negdje oko 50000kn.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Da , daa vidio sam i ja slicno u jednoj grupi na FB , audi a6 cijeli sistem hoce da mijenjaju .
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Nakon 3 mjeseca ugledala svjetlo dana. Lagano dopunjivanje akumulatora i upalila iz prve.
Sredinom 2 mjeseca tehnički i poslje toga ide na zadnji (bar se nadam 🤭) zahvat kod majstora.
Ugradnja prednjih elektropodizača stakla, ugradnja IS pragova i stražnjeg spojlera, popravak limarije gdje što treba i komplet lakiranje. Nakon toga mi preostaje samo uživanje u vožnji 😀
 

Prilozi

  • 20230129_111247.jpg
    20230129_111247.jpg
    55.9 KB · Pregleda: 41

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
257
Nakon 3 mjeseca ugledala svjetlo dana. Lagano dopunjivanje akumulatora i upalila iz prve.
Sredinom 2 mjeseca tehnički i poslje toga ide na zadnji (bar se nadam 🤭) zahvat kod majstora.
Ugradnja prednjih elektropodizača stakla, ugradnja IS pragova i stražnjeg spojlera, popravak limarije gdje što treba i komplet lakiranje. Nakon toga mi preostaje samo uživanje u vožnji 😀
Marina Prelog
 

Najnoviji postovi

Na vrh