• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
726
Ima tko složenu muziku? Ne mogu u 166 stavit išta osim multimedije koja je jer je ona vezana sa klimom i kompletnim sustavom auta. Ima neki adapter za kupit koji koristi usb umjesto cd changera u bunkeru, al ni to mi nije baš... Malo skupo, a mogu dobit samo usb. Sad sam htio složit bluetooth adapter, izlaz sa adaptera na pojačalo i dalje na zvučnike. Ništa specijalno, samo mi je dosta 2 sata dnevno slušat iste stvari na radiju, reklame i gluposti. Ovak bih si i naslon za ruke, koji se raspada, pretvorio u nekakav prihvat za multimediju, mobitel, kaj god. E sad, koji zvučnici, koji visokotonci? Ne želim ništa specijalno, meni je bitno samo da zvrnda. Ima od Hertza nešto OK, a da nije 100 eura za 2 srednjetonca?
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
726
To se slusa kad nesto krepa. :ppozdrav: Sklepat cu nesto, samo da zvrnda. Original cd changer, ne znam sprzit za njega muziku na cd. Preskace dosta...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Uzmi CD-ROM i CD+ROM, oni sa najmanjom brzinom 8x ili 16x i sprži jedan i drugi na najmanjoj mogućoj brzini prženja, probaj oba i vidi koji ne preskače, ali ako pojačaš do jaja tu dolazi do preskanjanja isto, česta pojava na svim cd playerima.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Da li je imao tko na vw golf 6 situaciju da mu dok su uključena svijetla stalno radi ona provjera za svjetla i da u vožnji to izgleda ko da lagano trepće svjetlo, ja nisam ništa mijenjao jer je bivši vlasnik pokušao i sa led i sa običnim žaruljama i nema razlike. Da li bi se to dalo softverski isključiti? Ta indikacija da li je žarulja izgorjela meni ne treba.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Problem je vjerojatno u CANbus sistemu, to bi neki malo bolji električar/dijagnostičar trebao rutinski riješiti, ili kalibracija ili kompletan sistem resetirati. U najgorem slučaju prebrikati/ugasiti komplet i ciao.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,532
Sa VCDSom u Central Electronics modulu isključiti Hot/Cold provjeru svjetala. Možda ima i neka greška pa od nje krenuti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Peugeot partner.da li se može iskljuciti zatvaranje zadnjih vrata u vožnji..znači automatski zaključa tovarni prostor kad auto krene..kad staneš moras otključato na gimui kod mjenjača?
Koju opremu tteba ..kako se zove ta "opcija" ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Zaključaj vrata na tipki.
Nakon toga probaj držati tipku za zaključavanje vrata 10...15 sek.
Tak se to namješta na Renaultu, možda i na PSA koriste isti način.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Sa VCDSom u Central Electronics modulu isključiti Hot/Cold provjeru svjetala. Možda ima i neka greška pa od nje krenuti.
Greške nema ako se očita preko obd-a, budem se raspitao za taj pa ako tko ima da mi isključi. Hvala na pomoći.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Otišla jedna 2.0 wv u znastvene svrhe.
Ne bi to vratio u auto da dode 2 eura i da se mjenja ko filter zraka
 

Prilozi

  • 20230213_115639.jpg
    20230213_115639.jpg
    32.2 KB · Pregleda: 42

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zaključaj vrata na tipki.
Nakon toga probaj držati tipku za zaključavanje vrata 10...15 sek.
Tak se to namješta na Renaultu, možda i na PSA koriste isti način.
Radi za bočna vrata ali ne i za zadnja .
Aktivira se za cca 3 sec.i čuje se bip
 
  • Like
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
981
Da li je imao tko na vw golf 6 situaciju da mu dok su uključena svijetla stalno radi ona provjera za svjetla i da u vožnji to izgleda ko da lagano trepće svjetlo, ja nisam ništa mijenjao jer je bivši vlasnik pokušao i sa led i sa običnim žaruljama i nema razlike. Da li bi se to dalo softverski isključiti? Ta indikacija da li je žarulja izgorjela meni ne treba.
Neka zarulja ti nije original pa ti canbus javlja gresku.
Dogradio diode ili xenone ?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Može pomoć ili savjet ako je netko imao sličnu situaciju, naime, zamjenio sam na Opel Corsi 2016, 1.4 benzinac, stari akumulator sa novim (STOP&GO) D+AGM, auto ima sustav pomoć pri kretanju na uzbrdici. Normalno sam ga upalio na ključ, provozao se do dućana i natrag i sad više ne upali. Da li ima kakva caka? Hvala svima unaprijed.
 

Prilozi

  • IMG_20230218_150316.jpg
    IMG_20230218_150316.jpg
    43.3 KB · Pregleda: 18
  • IMG_20230218_150236.jpg
    IMG_20230218_150236.jpg
    55 KB · Pregleda: 18

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Normalno se upale kad stavim kontakt, sve isto ko i prije i nakon toga se ugase. Dakle, nema znakova da ukazuje na bilo kakvu grešku. Jedino nakon nekog vremena napiše na displayu držite pritisnuto kvačilo, šro je i normalno, uvijek to i napravim ali ne reagira.
 

Najnoviji postovi

Na vrh