• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Ma nee.. 🤭🤣 Nije meni do toga, na nekim dionicama ju malo potjeram, al većina vožnje se svodi na laganu vožnju 👌
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Nakon 3 mjeseca ugledala svjetlo dana. Lagano dopunjivanje akumulatora i upalila iz prve.
Sredinom 2 mjeseca tehnički i poslje toga ide na zadnji (bar se nadam 🤭) zahvat kod majstora.
Ugradnja prednjih elektropodizača stakla, ugradnja IS pragova i stražnjeg spojlera, popravak limarije gdje što treba i komplet lakiranje. Nakon toga mi preostaje samo uživanje u vožnji 😀
Točno joj ne stoje te čelične felge nikako, prokleta bila zima i pošast zimskih guma i čeličnih felgi! :p
@nedimN točno to i u svaki zavoj treba bok bacit jer inače legenda kaže da u suprotnom dođu ljudi iz Bavarske i oduzmu ti ga 🤣
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Slažem se, katastrofa je na čeličanama. Al to joj je zadnja sezona s njima.
Ubuduće samo 17tke ostaju gore 👌

Hahah to sam i ja čuo i držim se toga koliko god mogu 🤭
Canjger za pikazivanje potrošnje svako malo ode preko 20 litara.
A u 5. brzini na 2000 okretaja, 100 km/h potrošnja je laganih 6 litara.
Na 100km potroši preko 12 litara neke mješovite vožnje 🤦
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Bome za jednog benzinca(pretpostavljam da je oktanaš-benzinac) je to baš mala potrošnja, ovo kaj si napisal u petoj na 2000 obrtaja, a čudno da ne piše i 30 kad kod drifta nema šparanja 🤭
Moj G4 troši po putnom kompu 3.5 - 4l/100km u petoj na 2000 obrtaja, a moram trpit zvuk traktora stalno 🤣
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
@nedimN točno to i u svaki zavoj treba bok bacit jer inače legenda kaže da u suprotnom dođu ljudi iz Bavarske i oduzmu ti ga 🤣
Imao sam e46 znam 😁 , tesko je proci krivinu normalno , da mu ne slozis gasa.😁 Navikne se malo vremenom i onda trazis vise kao sto sam se ja pravio budlaa dok me nije na pravcu okrenulo i bacilo na zeljezni stub. Tacno po pola gepeka udario 😑😑
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Bome i lijepu boju je imal 😍
Definitivno jedan od zabavnijih auta za vozit 😎, a kad sam imal priliku za vozit jako me iznenadil kak je udoban.
Ček ti si se s njim usudil po snijegu vozit bez pola "palete" cementa u bunkeru? :p
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
😁Jesam , bez icega u gepeku. Samo jednom sam morao ubaciti komad ivičnjaka da odem do posla ,jedva izasao od snijega ujutro 😁 Kasnije se nekad desilo ,kako sam traktorom cistio snijeg utabalo se i nisam mogao uci u garazu. Nece pa nece 😁 otac je valjao od smijeha .
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
258

Najnoviji postovi

Na vrh