• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
774
Oprana stakla iznutra, isprobano danas bez filtera i opet ventilacija "fućka" kad se prebaci na šajbu. Znači da treba dalje tražiti.
Može biti svašta, da je nešto upalo u cijevi, da je cijev pukla, klapna, tko zna...

Klima ne radi ispod 16-18 stupnjeva..to kaj svjetlo lampica ništa ne govori..neki imaju tipku za brzo odmagljivanje..vjerojatno se na kratko zaobilaze senzori ..vlaga se zavuče u isparivač i dolje čeka malo prirodnog uzgona da se premjesti na hladno staklo.

Netko je spomenuo pranje stakla iznutra ..vrlo važno..narocito ako pušiš ..bilo kakava masnoča je izolator
Radi, radi, poslušaj malo kompresor. U nekoj servisnoj dokumentaciji sam pročitao da autoklime rade valjda do 5°C, modernije i niže.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne znam, ja baš i ne pušim te fore da se nikada ne mjenja.
Ali gazda je izrazio želju da ga hoće mijenjati jer nikada nije mijenjano, a ima preko 300.000km.
Nadalje, veli trese se na leru i ne radi najbolje, kad je hladan čudno se čuje i kaže smrdi u kabini kad stoji na mjestu kao iz auspuha, da negdje pušta, svi mu gocore šupakj avspuh, glava motora i nosači motora, kad ono, boljka svih MB-ova! Podloška dizne, čim sam ga kresnio, reko dobar dan - dobar dan, a dizna naravski zapekla jer se tako vozi xy pa ondak lagani 👉🏻👌🏻

IMG_20230311_130718.jpg
IMG_20230311_141826.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tebi je to izazov ,znam ali za 10 godina budes takvu mušteriju poslao dalje...(dizne)
Da li ima načina da se zamjeni ulje i u hid. spojki?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Trenutno da, kad mi dopizdi, kao i svakome, ne budem više, doći će netko drugi tko će htjeti. Zasad sam ja mali 🐒🐵

Da, ima prozorčiće ispod, okrećeš motor dok ne dođe šarafić (ako ga ima) za ispuštanje ulja, a puni se preko mjenjača tj. kod paljenja provuče kroz sistem.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
IMG_20230326_121857.jpg

Mmmm, sex partija aktivna od 12h, moja naprava nije urodila plodom pa su 3/4 dizne izvađene uz pomoć specijalnog alata i stručne metode #montiračpodbubrege

IMG_20230326_151744.jpg

Sada ostaje zadnja koja mi doslovce je*e mater već 2 sata 🥴😂 Tek sad sam je dobio par cm lijevo i desno, dakle, pametniji popušta. 🤣

Istini za volju, nemam nikakav bolji "uteg" jer nemam odgovarajući fi, plan je bio povariti 10 do 15 6002 ležajeva, ali u svom smeću nemam nijednu šipku ili cijev odgovarajućeg promjera 🤦🏻‍♂️

Edit: Kad presveti otac lajka, i nevinost se skida, a da neće japamska dizma 🤣🤣

Nakon 40ak minuta
IMG_20230326_190413.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,029
@AirBoX ...

Ima li nesto tipa bakrena mast ili nesto.da se dizna ne zapece tako ili je to samo garez iz vrtlozne komore koja se nakuplja neovisno o mazanju?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Može se koristiti bilo kakav bakreni sprej ili mast, ima i određenih keramičkih masti, slično kao za disk pločice, ali ništa to ne pomaže na duge staze, sasuši se s vremenom, a pošto se dizne ne vade svako malo, ima i nema smisla.
Svakako je dobro tanko namazati, pa makar i obične litijeve masti da dizna fino sjedne pogotovo ako ima o-ring. Dobro je malo namazati i brtveni prsten/brtvu da ne otpadne kod ugradnje.

Ali u principu, zbog toga što se ne vade često, pogotovo ovakve unutar dekla, nakupe garež i zbog toga ih se uglavnom teško vadi, neke korodiraju pa znaju i pucati 😁 Onda je burgija najbolji prijatelj.

Pa da malo naserendam dok imam volje tipkati...

Ovo je moja RAV4, 312.000km 2.2 D4D motor, pretpostavljam prvo vađenje dizni jer su samo original išle bakrene podloške u njih.
Nebi ih još dirao da nije počeo teško paliti i često kad prenoći, ako ne držiš gas, niti ne upali, onda otvorim poklopac za točenje ulja i čujem da sikće, jer se drugačije ne čuje da je probila podloška. Reko to je to, moram napraviti jer pošto je unutar dekla, sipa ispušne plinove i kompresiju po deklu, a vremenom se stvara garež koju sito pumpe nakupi i onda motor kaže rib - rib.
Sveukupan materijal je cca. 50€ jer mijenjam sve, brtvu dekla, podloške, gumene brtve cijevi i konektora injektora i brtve crijeva za gorivo.

Ali, ima priča oko ovog auta, još od kada sam ga kupio - čekića, malo čađi, i osjeti se da ponekad ima rupe u ubrzanju, tipa oko 2.700 obrtaja.

Razlog je ista dizna na kojoj je probio podlošku, ali i očekivao sam nešto slično zbog toga što je kupljen uz napomenu da bi trebalo srediti dizne, i tako evo već 4 godine i 70.000km, ide...

IMG_20230326_204327_edit_119848314809316.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh