• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
..znači nastavljamo i daje s ubijanjem teme ..juriš??!!

Da li je tko radio kalibraciju brzinomjera , imam na raspolaganju VSDS?
Ako je kako i gdje ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Jes, imam ali nisam nikad probal s tim se igrati pa da te ne otpeljam na krivi put
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
U minus ili plus?
S čim si utvrdil nepravilnost, po navigaciji, po pločama za mjerenje brzine uz cestu ili su ti milicajci mjeru uzeli?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Neznam koliko je navigacija mjerodavna.
Ja sam nekaj uspoređival na drlji i nikak mi se to nije poklapalo sa njom i pločama uz cestu, svako svoje kaže i isto tak je u tih cca 5 kmh razlike.
Nikak da me milicija ufati sa svojim mjernim uređajem pa da iz zamolim da mi daju još jednu priliku da utvrdim gradivo.

Možda da nabaviš vuru od onih Francuskih izroda. Oni pokaživaju 10-30-50-70....... pa se prilagodiš :ROFLMAO:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
prešli smo na krivu stranu ..još malo na narodne novine i pravilnike o sigurnosti
..ja sam pitao kako se podešava pokazivač ..da li se upisuje faktor , postotak , kako , gdje ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
To neznam, tak sam ti odmah napisal.
Kaj nema ništ na tubu o tome?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Pa vjerojatno se dimenzija upisuje u računalo kod kalibriranja.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,099
Dojde mi sinek i veli...tata...zake ja nemrem ugasiti svetla na autu dok fukam?

Kaj???

Pa zima je vani i motor dela dok i ja delam ali nemrem onda dnevna svjetla hgasnuti...svi vide kad sam na fukodromu...

Bem ti te moderne aute....
Kaj sad moram prodati modernejsi auto i kupiti staru krampinu da mi decec more fukati u miru?
Koja bu mu dala u krampini?
Prosla su vremena dok mu je japa hoblal u stojadinu i zene su bile jednostavnejse.

Moral bum mu ugraditi prekidac da mi ne vadi DRL osigurac iz ploce....
Kakvi su to cajti dosli???
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,548
Nek otpoji klemu, samo kaj za to nema čas.
Negda smo imali auto kaj se nisu dali sicevi spuštati. No nije to bil nikakav problem, snajdeš se.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,099
Kaj god... ja sam u Mediterana ugradil liegensitze iz GTLa. Nije se ni snasla, vec sam bil na njoj i u njoj....
Nije bilo sredisnje konzole, mjenjac je bil skraceni...ma milina...

To je bil tzv. easy access
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Dojde mi sinek i veli...tata...zake ja nemrem ugasiti svetla na autu dok fukam?
Ah ta moderna deca...Dok ne služe vojsku, ne bi smeli ni prismrditi onoj stvari...jer da su služili, vidli bi kak izgledaju ratna svjetla...ak se već nemru sami sjetiti da nalijepe crne izolir trake prek dnevnih lampi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh