• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pitaj Šatraka jel taj opel iz Hartmana imal je dosta astri kaj su došli od Hartmana .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Željac, taj Opel je iz nekog autosalona iz Zagreba, ima iza naljepnicu, al nisam zapamtil kaj piše. Po mojoj prepostavci je ostavljen tu pod novce i uzeta je nova Insignia.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma tebi se sviđa prodavačica a ako več kupuješ kod Šatraka uzmi dobrog poznavaoca Opela mogel bi ti trebati .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ovaj opel nemaš kaj gledat,čini mi se da sam ga videl u zg kolko se po boji vidi nije lakiran,a ovaj motor se tek razradil kak je puknuti rekel.
Pucanje opruga je bilo pravilo kod starije vectre.
Kod ovog bi trebalo pogledat u kakvom su stanju kočnice i kočioni cilindi.
Promjenom gumica razradom i podmazivanjem klipića se rješe sve tegobe koje nastanu nakon 5-6-7god.
Po meni jedina mana su te 17cola felge jer su te gume jako skupe i nisu baš za naše puteve.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Buduci da je bilo spomena za aute s puno kilometraze ima raznih pokazatelja koji odaju puno km al ima koji se i sakriju e sad jedna slika za znalce po prilici dali bi se moglo po prekidacu svijetla znat otprilike 50tkm +/- od stvarne km buduci da se zna da je skinuta kilometraza al nezna se kolko??
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Aaauuu....gradska vožnja, kretke relacije. Samo po prekidaču je teško ocjeniti. Ima li slika pedala, volana, vozačevih vrata, tapecirunga ispod pedala sica, ručke mjenjača i ručne?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Orginal rucice mijenjaca nema vec 200tkm, rucna koza izlizana skroz, sijedalo propalo ne samo donji dio nego i naslon, tapicirung vrata izlizan cak i rupa di dolazi lakat a gume na papucicama izlizane stavljene one limene ko sportske volan ima vec 200tkm navlaku jer pusta neku crnu boju i izlizan dosta!!
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Sjedalo može propasti ako gazda ima 150 kila i na 50,000km, također će rukom razvalit tapecirung vrata zbog svoje širine, volan može biti izlizan više nego obično pogotovo ako se gazda znoji na ruke a vozilo nema klimu, (to skontaš na početku kad se rukujete) u kombinaciji sa gradskom vožnjom volan može izgledati kao očerupana kokoš itd.
Bez slika ništa
A koji je auto u pitanju točno?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Skoda octavia 1 98 god sad na satu ima 310tkm al skidana je kilometraza provijeravo frend na komp al nemoze vidit kolko!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
dali bi se moglo po prekidacu svijetla znat otprilike 50tkm +/- od stvarne km buduci da se zna da je skinuta kilometraza al nezna se kolko??

A što kada auto ima sistem automatskog paljenja svijetala pa se prekidač jako malo koristi,kao npr. kod mene na Corsi C,izgleda kao nov a ima 10 godina?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
A najbolje provjerit, ali moguće je.
Moja 5-ica 2007. godina, došla k meni 2009. sa 35000, sad ima 75000 km.
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
309
kolimetri se danas lako provjere
a) ako ima servisnu knjigu uredno ispunjenu, onda su svi podaci upisani kod ovlastenog servisera
b) ako ke auto kupljen u RH, u stanici za tehnicki pregled se lako dobije ispis kilometara kod tehnickog pregleda
c) svatko tko ima kvalitetnu autodijagnostiku i tko zna gdje traziti moze provjeriti kilometre ( jer se oni zapisuju na vise mjesta, a fuseri koji skidaju kilometrazu ne skinu na svim mjestima )
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Ovaj opel nemaš kaj gledat,čini mi se da sam ga videl u zg kolko se po boji vidi nije lakiran,a ovaj motor se tek razradil kak je puknuti rekel.
Pucanje opruga je bilo pravilo kod starije vectre.
Kod ovog bi trebalo pogledat u kakvom su stanju kočnice i kočioni cilindi.
Promjenom gumica razradom i podmazivanjem klipića se rješe sve tegobe koje nastanu nakon 5-6-7god.
Po meni jedina mana su te 17cola felge jer su te gume jako skupe i nisu baš za naše puteve.
@Oficir, po meni ako se prodaje više od godine dana, onda tu nešto ne štima.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema to veze,ljudi nemaju love a to je velik i skup auto.
A ako je ukraden to buš saznal kad ga ideš upisat na policiju.
Km se mogu na tehničkom provjerit tak da neznam zakaj vas muče km?
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
Apropo km, imam Fiat tempru iz 1998 sa 65,000 km, uzeo sam je sa 40,000 i vozio dvije godine. Sad stoji pokrivena jer je predobra da je dam za 200€:icon_fU:

@Oficir
amen!
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Zašto si je vozio samo dvije godine, jel benzinac ta Tempra i neki nabrijani motor.
Pa ju onda zbog potrošnje nisi više vozio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh